איך מסדרים מחדש עמודים ברצף באינדיזיין?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לי מספר קבצים ישנים שאני רוצה לסדר עתה בתוך קובץ מרכזי אחד, וכאשר אני מייבא את העמודים לקובץ המרכזי, נוצר מצב שבו העמודים נשארים בפוזיציה המקורית שלהם,
נגיד יש לי בקובץ המרכזי עמודי 1-6, ו6 הוא עמוד ימני, ואליו אני מצרף את עמודים 1-6 מקובץ אחר, שנהפכים בקובץ החדש ל7-12, אבל עמוד 7 נשאר במצב המקורי שלו, בתור עמוד ימני, ולא מצטרף לכפולה של עמוד שש, אלא מתחיל כפולה חדשה משלו, מצ"ב דוגמא מפאנל העמודים של אינדיזיין. אודה לעוזרות ולעוזרים!
נ.ב. שימוש בBOOK לא אופציה בשבילי.
upload_2019-6-12_21-13-2.png

(כמו שרואים 519 הוא סוף של קובץ אחד, ו520 והלאה הוא מה שייבאתי מקובץ אחר, ונוצר מצב של שני עמודים ימניים)

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אולי בגלל הסקשין
למה לעבוד עם כמה קבצים מעיקרא

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
519 הוא אמור להיות בשמאל

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תא חזי
הסתדרת
ברוך השם כן.
סגרתי את האינדיזיין ופתחתי מחדש, ואז באמת ראו שיש המון סקשנים, ביטלתי אותם והפעלתי allow shuffle, והכל הסתדר די טוב, ברוך השם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה