• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב30% הנחה!!!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

לתשומת לב! המבצע עד חג הפסח

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

איך מנצחים את הבחירות?

מצב
הנושא נעול.

הכוכב העולה

משתמש פעיל
פרסום וקופירייטינג
מוזיקה ונגינה
אני לא יודע אם ראיתם את הקליפ של הסליחות של שס הם פשוט באו מהדלת האחורית נכנסו לרגש של המסורתיים דיברו על זה המון בתקשורת
מצ"ב קליפ מצונזר ללא נשים
חברה, אני כבר נכשלתי וראיתי את הקליפ, נעבעך במלואו, אבל הפרצוף של המרוקאי הקשיש מחייך ומנענע פרצופו לכאן ולשם, מיליון $

כוכב עולה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
ועכשיו המשטרה לא מאפשרת את הכינוס הגדול שהיה אמור להיות בבר אילן בירושלים בהשתתפות רב חיים קנייבסקי והאדמור מגור.
ה-ם מ-פ-ח-ד-י-ם!!!
אנחנו חייבים להעלות את אחוזי ההצבעה.
ככל שיענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ!
מהיכן אתם לוקחים את זה?
אני לא שמעתי על כך

תקוע

משתמש מקצוען
אני גם שמעתי, רק לא מאשרים לעשות בצומת בר אילן, לא שמבטלים את הכנס

chetz321

משתמש מקצוען
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
אשמח אם מישהו יעלה את הקליפ האחרון של יהדו"ת שיצא היום
לא אהבתי ת'קביעה שלך שלי יש כן גישה, כי בדרך כלל אני יושב על נטפרי, וכך גם כעת, אבל בדקות הקרובות אתחבר רח"ל ואחפש.
יש עדיין למה לחכות?

הכוכב העולה

משתמש פעיל
פרסום וקופירייטינג
מוזיקה ונגינה

הכלבויניק

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופירייטינג
כן שנינו משתמשי פרוג, הוא קדם לי ובחר את השם כוכב עולה, ואני שלא ויתרתי על הכינוי הוספתי את הה' בתי המילים, כדי שאוכל אף אני להתעטר בכינוי הזה.
באמת שאלתי את עצמי להיכן נעלם לך התמונה של הכוכב...

נכון מאוד

משתמש רשום
חברה אתם זוכרים את הכרוזות הענקים שהיה תלוי בתל-אביב לפני כמה מערכות בחירות עם הכיתוב " שבת שלום תל-אביב"

על המשקל הזה הייתי תולה הפעם עם הכיתוב
"ברכת שנה טובה ומתוקה תל-אביב" וכדו'!

הכוכב העולה

משתמש פעיל
פרסום וקופירייטינג
מוזיקה ונגינה
גימיק מרשים וחזק ביותר של יהדות התורה, שעה קלה לפני שבת, צצה לה לאורך רח' ר"ע בב"ב קבוצת מצבות, שכל אחת מהם מבכה את ספרי הקודש ושעות הלימוד, שעלולים להיעלם מהעולם, באם אנשים ימנעו מלהצביע ג'. תצלום0101[1].jpg

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
פרסום וקופירייטינג
מוזיקה ונגינה
גימיק מרשים וחזק ביותר של יהדות התורה, שעה קלה לפני שבת, צצה לה לאורך רח' ר"ע בב"ב קבוצת מצבות, שכל אחת מהם מבכה את ספרי הקודש ושעות הלימוד, שעלולים להיעלם מהעולם, באם אנשים ימנעו מלהצביע ג'. צפה בקובץ המצורף 539921
בליל שבת כל המצבות נעלמו מהרחובות
חלק הושחתו בידי שבבניקים וחלק הורדו ע"י פקחים
אתם יודעים מה הסיבה?

מצב
הנושא נעול.

לוח דרושים

למעלה