איך מכניסים רינטגונים לגלקסי יאנג ולנוקיה 208 כשרים???

זונדל גרנד

משתמש חדש
הקודים האלה בשביל הגדרות מצלמה וכל דבר כגון בלוטות והם יעבדו כנראה בסמסונג רגיל טאצ' הישן או ביאנג מתואם שאפ' להקליט בו או לחבר למחשב

• תודה
Reactions: UU

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הקודים האלה בשביל הגדרות מצלמה וכל דבר כגון בלוטות והם יעבדו כנראה בסמסונג רגיל טאצ' הישן או ביאנג מתואם שאפ' להקליט בו או לחבר למחשב
יש לכם קוד שפותח את USB Debbuging כשאין לי דרך לגשת אליו בתפריט הרגיל?

E S T H E R

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בנוקיה 208
איזה דבק צריך להוציא כדי להכניס כרטיס??

זונדל גרנד

משתמש חדש
יש למישהו תוכנה כמו של חנויות פלאפונים שמתקינים את הגרסה ולא שסתם מחליפים את קובץ התפריט כזה שאם לוחצים 0 ארוך כתוב ‏C2‏ בגרסה כשרה וכן גרסת 722 ולא שיהיה כתוב חיבור נתונים בחבילות אינו זמין

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
יש למישהו תוכנה כמו של חנויות פלאפונים שמתקינים את הגרסה ולא שסתם מחליפים את קובץ התפריט כזה שאם לוחצים 0 ארוך כתוב ‏C2‏ בגרסה כשרה וכן גרסת 722 ולא שיהיה כתוב חיבור נתונים בחבילות אינו זמין
כל אחד מכין לעצמו בד''כ. אגב, זו בדיחה. סה''כ הם מחליפים את הכיתוב.
אתה יכול לעשות את זה גם, עיין בפורום מתמחים טופ

זונדל גרנד

משתמש חדש
יש לי כרטיס זיכרון שהטלפון מציג אותו כמו באפשרות סיסמה לכרטיס זיכרון ואני לא יודע איך לפתוח אותו במחשב הוא לא עולה כנראה בגלל הנעילה של הנוקיה מישהו יוכל אולי לעזור?

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
ןאפשר עי תוכנת best
יש לי כרטיס זיכרון שהטלפון מציג אותו כמו באפשרות סיסמה לכרטיס זיכרון ואני לא יודע איך לפתוח אותו במחשב הוא לא עולה כנראה בגלל הנעילה של הנוקיה מישהו יוכל אולי לעזור?
ועיין במתמחים טופ

E S T H E R

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש לי פאלפון נוקיה 208 ובטעות עשו לי "שחזור הגדרות יצרן"
ו ה כ ל נמחק גם אנשי קשר
יש אפשרות להחזיר למצב הקודם????
אשמח לתשובה

jeto

משתמש חדש
שלום יש לי מכשיר 208 שהיה טרף והכשירו לי אותו, וההכשר הוא מסוג כזה שאתה מכניס כרטיס עם יישומים ומבקש קוד, איך אני יכול להכניס יישומים ולהשתמש. (זה נוקיה עם הכל רק שעשו אותו כשר בלי אינטרנט, ואני רק רוצה עוד יישומים, אני מחו''ל) תודה אם מישהו יודע.

E S T H E R

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כשאתה מחבר את הטלפון למחשב באמצעות כבל USB, ודא שבטלפון בחרת במצב ברירת מחדל, במצב Nokia או במצב PC Suite
איך עושים את זה? בנוקיה208

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה