איך מכניסים רינטגונים לגלקסי יאנג ולנוקיה 208 כשרים???

זבון וזבין

משתמש מקצוען
כשזה כבר נהפך ליישום אי אפשר לשנות שם רק מומלץ על כל יישום לשמור אותו כקובץ בלי סיומת.

יש אפשרות אחת והיא לגרור אותו ממכשיר אחר דרך ‏BlueFTP‏ ואז הוא מאבד את הסיומת-אבל אפשר להשתמש בזה רק אם לא היה על היישום מפתח.

לחיל אומר

משתמש מקצוען
גיליתי משהו חדש, ביאנג הגרסה החדשה אפשר להכניס שירים ולשמוע אותם באוזניות על ידי זה שיוצרים תיקייה בשם sound ולשם מכניסים קבצי m4a או amr (הM4A יותר מומלץ כי הוא הרבה יותר איכותי)
בהצלחה

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
גיליתי משהו חדש, ביאנג הגרסה החדשה אפשר להכניס שירים ולשמוע אותם באוזניות על ידי זה שיוצרים תיקייה בשם sound ולשם מכניסים קבצי m4a או amr (הM4A יותר מומלץ כי הוא הרבה יותר איכותי)
בהצלחה
איך בדיוק פותחים את התיקיה הזאת? אני ניסית לחבר למחשב והתחבר לי בתור מצלמה ללא אפשרות להכניס כלום.

תמר לב

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בהצלחה
ואיך את נכנסת לתקיה הזו בפלאפון?
תודה.

תמר לב

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כן, אבל בכל מקרה בגירסא הישנה אין אופציה לכרטיס זיכרון.
בגרסה הישנה יש אופציה להכנסת כרטיס SD,
אלא א"כ שברו את "השיניים" למקום הכנסת הכרטיס.
אולם אין בה אפשרות של רשמקול.
כך שא"א להכניס שירים לשמיעה אלא כצלצולים וכן ניתן להכניס תמונות לאנשי קשר.

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
בגרסה הישנה יש אופציה להכנסת כרטיס SD,
אלא א"כ שברו את "השיניים" למקום הכנסת הכרטיס.
אולם אין בה אפשרות של רשמקול.
כך שא"א להכניס שירים לשמיעה אלא כצלצולים וכן ניתן להכניס תמונות לאנשי קשר.
כל מילה דבש‎:):-D‎

אברךליטאי

משתמש מקצוען
אני מחפש כבר תקופה לוח שנה עברי לc2 ואני לא מתכוון לקלוח אלא ללוח שבא בקביעות עם הפלאפון הכשר

אברךליטאי

משתמש מקצוען
זה דפק לי גם את קלוח וגם לא העלה את לוח השנה יש לך מושג למה,
הנה מה ששיניתי

קבצים מצורפים

• menusettings.rar
    KB 1.9 · צפיות: 20

דוב2

משתמש צעיר
לא בדקתי את הקובץ שלך, אבל מקווה שאתה יודע שצריך לפתוח אותו פעם אחת בפלאפון כדי שיופיע בתפריט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה