איך מכניסים רינטגונים לגלקסי יאנג ולנוקיה 208 כשרים???

כוספים למשיח

משתמש צעיר
דרך blue FTP אתה שם את הערכת נושא למשל בתיקיית הקלטות ומוסיף תיקייה ריקה בצלילים ואז אתה הולך להגדרות>צלילים>רינגטון ואז אתה בוחר בהורדת צלילים ואז אתה הולך לתיקייה החדשה שפתחת לפני זה ואתה עושה העתקת תיקייה ואז אתה נכנס לתיקיית הקלטות ואז אתה הערכת נושה אמורה לעבוד לך

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
דרך blue FTP אתה שם את הערכת נושא למשל בתיקיית הקלטות ומוסיף תיקייה ריקה בצלילים ואז אתה הולך להגדרות>צלילים>רינגטון ואז אתה בוחר בהורדת צלילים ואז אתה הולך לתיקייה החדשה שפתחת לפני זה ואתה עושה העתקת תיקייה ואז אתה נכנס לתיקיית הקלטות ואז אתה הערכת נושה אמורה לעבוד לך
ה blue FTP לא עובד לי הוא כותב משהו באנגלית ואז כפתור 'OK'

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כשאני מנסה לשלוח ערכת נושא לטלפון זה מה שמופיע לי במחשב
בלוטוס.PNG

שיראל כהן

משתמש רשום
אפשר להעביר שירים דרך הבלוטוס!
אבל יש לו חסימה, לכן צריך כשמפעילים את הבלוטוס ללחוץ מיד על האדום ואז החסימה מנוטרלת!!!

דוב2

משתמש צעיר
ובכל זאת לא מצליח להעביר ערכות נושא, יישומים אני כן מצליח להכניס.
כי יישומים נשלחים לתיקית יישומים ואת זה יש גם ב208, אבל ערכות נושא שנשלחים בבלוטוס הם מגיעים לקבצים שהתקבלו ואת זה אין ב208 כשר.
לכן הדרך היחידה היא ע"י תוכנת FTP ואז אתה יכול להתחבר לפלאפון אחר ולשלוח או לקבל את הערכת נושא (שהתוכנה תהיה או בפלאפון השולח או בפלאפון שלך המקבל) ואם אתה רוצה מהמחשב אתה חייב תוכנת FTP שמתאימה למחשב.

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לכן הדרך היחידה היא ע"י תוכנת FTP ואז אתה יכול להתחבר לפלאפון אחר ולשלוח או לקבל את הערכת נושא (שהתוכנה תהיה או בפלאפון השולח או בפלאפון שלך המקבל) ואם אתה רוצה מהמחשב אתה חייב תוכנת FTP שמתאימה למחשב.
איפה יש כזו תוכנה? זה מה שהעלו לעיל?

דוב2

משתמש צעיר
מה שהעלו לעיל זה לפלאפון, שאמרת שכבר יש לך.
למחשב האמת יספיק לך גם Nokia Suite רק לא כל גירסא מתחברת ל208, תבדוק כאן אם זה מתחבר.

דוב2

משתמש צעיר
תעשה שהבלוטוס בפלאפון יהיה גלוי למכשירים אחרים, ותנסה להתחבר עם התוכנה דרך בלוטוס. אם זה הולך אתה אמור לראות שם את כל התיקיות ואתה יכול לגרור לשם מה שאתה רוצה.

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תעשה שהבלוטוס בפלאפון יהיה גלוי למכשירים אחרים, ותנסה להתחבר עם התוכנה דרך בלוטוס. אם זה הולך אתה אמור לראות שם את כל התיקיות ואתה יכול לגרור לשם מה שאתה רוצה.
גררתי לשם קובץ של ערכת נושא, אבל איך אני מפעיל אותה בטלפון?

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא עובד לי

שם זמני 2

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
הכנסתי לנוקייה 3310 כשר דרך הבלוטוס ואני לא מוצא את זה.
איפה זה נמצא?
איך עושים שזה יהיה בהגדרות של הצלצלוים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה