איך מכניסים רינטגונים לגלקסי יאנג ולנוקיה 208 כשרים???

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לכן הדרך היחידה היא ע"י תוכנת FTP ואז אתה יכול להתחבר לפלאפון אחר ולשלוח או לקבל את הערכת נושא (שהתוכנה תהיה או בפלאפון השולח או בפלאפון שלך המקבל) ואם אתה רוצה מהמחשב אתה חייב תוכנת FTP שמתאימה למחשב.
איפה יש כזו תוכנה? זה מה שהעלו לעיל?

דוב2

משתמש רשום
מה שהעלו לעיל זה לפלאפון, שאמרת שכבר יש לך.
למחשב האמת יספיק לך גם Nokia Suite רק לא כל גירסא מתחברת ל208, תבדוק כאן אם זה מתחבר.

דוב2

משתמש רשום
תעשה שהבלוטוס בפלאפון יהיה גלוי למכשירים אחרים, ותנסה להתחבר עם התוכנה דרך בלוטוס. אם זה הולך אתה אמור לראות שם את כל התיקיות ואתה יכול לגרור לשם מה שאתה רוצה.

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תעשה שהבלוטוס בפלאפון יהיה גלוי למכשירים אחרים, ותנסה להתחבר עם התוכנה דרך בלוטוס. אם זה הולך אתה אמור לראות שם את כל התיקיות ואתה יכול לגרור לשם מה שאתה רוצה.
גררתי לשם קובץ של ערכת נושא, אבל איך אני מפעיל אותה בטלפון?

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
דרך blue FTP אתה שם את הערכת נושא למשל בתיקיית הקלטות ומוסיף תיקייה ריקה בצלילים ואז אתה הולך להגדרות>צלילים>רינגטון ואז אתה בוחר בהורדת צלילים ואז אתה הולך לתיקייה החדשה שפתחת לפני זה ואתה עושה העתקת תיקייה ואז אתה נכנס לתיקיית הקלטות ואז אתה הערכת נושה אמורה לעבוד לך
לא עובד לי

שם זמני 2

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
הכנסתי לנוקייה 3310 כשר דרך הבלוטוס ואני לא מוצא את זה.
איפה זה נמצא?
איך עושים שזה יהיה בהגדרות של הצלצלוים?

דוב2

משתמש רשום
איפה אני אמור לראות את זה בפלאפון אחרי שזה נשלח בבלוטוס?
ואיך עושים שהצלצולים האילה יהיו בהגדרות?
אני לא זוכר מדוייק, אם לא כמו שכתבתי, תנסה (אני כותב בערך לא זוכר במדוייק) לעשות הקלטה קצרה, אפשרויות, הפעל רשימת תור, אפשרויות, נקה תור, ואז אפשר לגשת לרשימת השירים וכן למחוק שירים, לשלוח בבלטוס, ונראה לי גם להגדיר כצילצול.

אירועים קרובים

ראש פינה

הפרוגיסטים נותנים בראש

לוח דרושים

למעלה