איך מכניסים רינטגונים לגלקסי יאנג ולנוקיה 208 כשרים???

נשמח שתשתף אותנו איך עושים את זה.
האם הצלחת לחבר את המכשיר למחשב?
חיברתי למחשב והוא נקלט מיד
ובשביל להתקין אפליקציות (שאת זה לא עשיתי)
צריך להיכנס לאפשרויות מפתחים
לסמן V על סריקת שגיאות USB (או משהו כזה)

ולהתקין אפליקציות

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@השמח בחלקו הוא העשיר לא בטוח אם כדאי לפרסם זאת במקומות ציבוריים, זה יוביל לפריצות מסויימות בפרט שזה מכשיר עם אפשרות חיבור אלחוטי..

איש מיוחד

משתמש פעיל
D I G I T A L
@השמח בחלקו הוא העשיר לא בטוח אם כדאי לפרסם זאת במקומות ציבוריים, זה יוביל לפריצות מסויימות בפרט שזה מכשיר עם אפשרות חיבור אלחוטי..
לא חושב כך
הרי האינטרנט חסום באנדרואיד עצמו, ולא קל לפרוץ אלא לצרוב מחדש
זה מה שאני רוצה שיהיה לי מכשיר כזה עם קבצים וpdf וכמובן חסום ב 100% לאינטרנט

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לתועלת הציבור
הצלחתי לחבר למחשב כמו שכתב @השמח בחלקו הוא העשיר,
ומצאתי דרך להכניס מוזיקה (לא צלצולים), (גירסה כשרה אורגינל) יש להמיר קודם ל amr ולהכניס לתיקייה הנקראת בשם Sounds אח"כ ניתן לראות את הקבצים בספריית ההקלטות במכשיר, (יש את זה רק בגירסא החדשה נדמה לי)
אשמח לשמוע על דרך להתקין אפליקציות ולהכניס תמונות אם מישהו יודע

ישיבשער

משתמש פעיל
באמת הצלחתי להפעיל את הבלוטוס אבל הפלאפון ישר מתכבה אחרי כמה שניות יש מה לעשות עם זה?

כהנית

משתמש מקצוען
לתועלת הציבור הרעיון הוא די פשוט מכניסים כרטיס מיקרו למחשב ויוצרים בו תיקיה בשם audio
ובתוך התיקיה הזו עוד 2 תיקיות נוספות noeisications והשניה ringtones לתוכה מכניסים שירים שונים חשוב לשים את הקבצים יש להקפיד על אותיות קטנות כנל
יש לצין שלא כל פלא מקבל את המיקרו

לתועלת הציבור הרעיון הוא די פשוט מכניסים כרטיס מיקרו למחשב ויוצרים בו תיקיה בשם audio
ובתוך התיקיה הזו עוד 2 תיקיות נוספות noeisications והשניה ringtones לתוכה מכניסים שירים שונים חשוב לשים את הקבצים יש להקפיד על אותיות קטנות כנל
יש לצין שלא כל פלא מקבל את המיקרו
זה במכשירים שהמחשב לא קורא אותם
והמכשיר קורא כרטיסי זיכרון

אבל יש מכשירים החדשים יותר שהמחשב כן קורא אותם וזה הרבה יותר פשוט

5574

משתמש פעיל
לא מצליחה להבין
יש לי את היאנג גרסה חדשה
כשאני מחברת למחשב לא עושה כלום חוץ מלהטעין

• תודה
Reactions: aeb

aeb

משתמש סופר מקצוען
לא מצליחה להבין
יש לי את היאנג גרסה חדשה
למיטב ידיעתי ככה זה ברוב היאנג
ומה שכתבו אחרים זה יוצא דופן, אולי מוכשרים עם גירסה כשרה 100% ולא מקוריים מוועדת הרבנים

נערך לאחרונה ב:
למיטב ידיעתי ככה זה ברוב היאנג
ומה שכתבו אחרים זה יוצא דופן, אולי מוכשרים שאמנם הגירסה כשרה 100% אבל זה לא המקוריים מוועדת הרבנים
כן מדובר על המקוריים של וועדת הרבנים
יש כבלים שאין בהם מספיק כח כדי להעביר נתונים אז הם רק מטעינים

• תודה
Reactions: aeb

aeb

משתמש סופר מקצוען
כן מדובר על המקוריים של וועדת הרבנים
יש כבלים שאין בהם מספיק כח כדי להעביר נתונים אז הם רק מטעינים
שעשו אותו הועדה לפני 5 שנים?
יש לי כבל של Sony Ericsson (שקיבלתי עם היאנג), מקצועי לדעתי, והטלפון זה מזוהה איתו במחשב
יתכן שאני טועה ואלו הם גם מועדת הרבנים, אז הם עשו 2 סוגים, והרוב (או לכה"פ הרבה מהם) אינם מתחברים למחשב בכלל, לא המחשב מזהה אותם ולא המכשיר מזהה חיבור

נערך לאחרונה ב:

איש מיוחד

משתמש פעיל
D I G I T A L
לדעתי כל מכשיר כשר עובר ניתוק פיזי, חוץ מכמה מכשירים שכנראה לא עשו, וכן שמעתי שסוכן פרטי התקין גירסא ומכר, ונשאר ה USB

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא מצליחה להבין
יש לי את היאנג גרסה חדשה
על המכשיר לא רואים כלל שזה מחובר, אך הוא אמור להתחבר למחשב, ורק שם רואים את זה, וניתן לפתוח אותו

ישיבשער

משתמש פעיל
לגבי התוכנה הראשונה, הצלחתי לחבר דרכה את הנוקיה 208 ולהעביר לו צלצולים, תמונות ווידאו.
אפשר גם להכניס לו משחקים (אני מדבר על הכשר אורגינל) הבעיה היחידה היא שאין אפשרות לגשת ליישומים שלי בלי שמישהו ישלח קובץ לפון בבלוטוס .יש דרך לגשת לישומים שלי ללא שליחת קובץ לפון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה