איך מכניסים משחק להעצמת הקשר בין בני הזוג למגזר החרדי (על כל גווניו)?

מצב
הנושא נעול.

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
שלום לכולם,
בכובע השני שלנו, מלבד הסטודיו, יש לנו כובע טיפולי (בעיקר לאשתי).
אשתי עובדת סוציאלית, מנחת סדנאות ויועצת זוגית, אני מאמן אישי.
אנחנו נמצאים עכשיו בפרוייקט גיוס המונים ("הד-סטארט") של משחק קלפים לחוויתי להעמקת השיח בין בני הזוג.

בערכה כ-90 נושאים, כשלכל נושא יש שאלות מכוונות לשיח בעניין (בין 7-15 משפטים פתוחים). הנושאים הינם נושאים מחיי היום-יום, חלקם נפוצים יותר וחלקם פחות.

הנה קלפים לדוגמא:
a527cd5c-1a1a-41fb-a0f4-0742ec1c893a.png

c7dbd8ff-9d84-430b-8314-3334d4d22fb4.png

5dffc09a-088a-4f08-95f9-98304fef1979.png

הרעיון עלה מתוך ההבנה שברוב המקרים בני זוג לא מעמיקים את השיח ביניהם על מנת להסביר לאחר איך הם מבינים, תופסים ורואים את הנושא - ושם הדרך למחלוקת ומריבות מאוד גדולה.

לשם הדוגמא, ימי הולדת -
אני טיפוס שחייב את המסיבות הפתעה, הרבה אנשים שיחגגנו איתי וכו', אשתי ההפך הגמור מעדיפה אפילו שישכחו את יום ההולדת ולא תקבל עודף צומי.
מטבע הדברים תמיד אני חגגתי לה - כמו שאני הייתי רוצה שהיא תחגוג לי, והיא תמיד חגגה לי באופן סימלי, קטן וביתי....
רק אחרי שישבנו, דיברנו והבנו איך כל אחד תופס את התחום הזה, ומה זה "יום הולדת" בשביל כל אחד מאיתנו - הדברים השתנו.

דוגמא נוספת, שגרמה לנו ממש להתרגש -
בזמן הכנת הקלפים עשינו שלב פיילוט, לקחנו זוגות מכל הקשת הזוגית (שנה ראשונה, צעירים ומבוגרים, עם ילדים, בלי ילדים בשלבים השונים, רמות השיח זוגי והפתיחות, סגנון תורני וכו')
אחת המשפחות, חברים מאוד טובים, לשניהם יש רקע טיפולי וחינוכי ותקשורת מאוד טובה. הבעיה שתמיד היה להם ריבים ומחלוקות בבית בהקשר של משפחות המוצא של הצד השני. כל נסיעה לשבת גררה תסכולים וכו'.
נתנו להם כרטיס "משפחה, הם אמרו שהיה להם מדהים, אם כי בשאלה הרביעית/חמישית הם הרגישו שזה "כבד עליהם" כי הם הגיעו לרמות פתיחות מאוד גבוהות, והם הרגישו שזה כבר נוגע עמוק בנפש ושהם רוצים להמשיך בפעם אחרת.

השבוע במקרה אשתי דיברה איתה, והיא שאלה אותה האם היא סיפרה לה שמאז שהם עשו את הכרטיס יחד כל המריבות בתחום פשוט נעלמו!!!!!

-----

אנחנו מאמינים שהערכה הזו מדהימה, והפידבקים שאנחנו מקבלים ממש מוכיחים את זה, ב"ה.
הכרטיסים מתאימים לכל המגזרים כולם (הוצאנו קלפים שמדברים על הקשר היותר אישי שבין איש ואשתו על מנת שיתאים גם למגזר החרדי, אם כי בכרטיסים הללו ההכוונה לשיח מאוד צנוע ועדין).

---
מי שמעוניין לראות ולהבין קצת יותר, ניתן להכנס לעמוד הפרוייקט בהדסטארט,
חשוב לי להגיד -בסרטון אשתי מדברת ומסבירה על הערכה (מצד הצניעות למי שמפריע).

נשמח מאוד מאוד לשמוע את דעתכם - איך נכון לשווק את זה במגזר החרדי על כל גווניו (הליטאי, החסידי והספרדי)

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עיינתי בעמוד - הכל מדהים.
אני חושב שציפיתם לתגובות מהסוג הזה, אבל באמת חייבים לומר אותם:
כמה שהמגזר החרדי פתוח היום הרבה יותר אפילו מלפני 4 שנים (כל אחד יחשוב מה שהוא רוצה) תחשבו טוב טוב לפני שתפרסמו בציבור החרדי כרטיסים שנוגעים למידע אינטימי - גם לא בהסוואה גמורה (או כמו שאמרתם שיח צנוע ועדין), מספיק שמישהו אחד יידלק על זה (ויש בזה צדק מסויים, אם חושבים טוב, עצם הכללת הדבר הזה במשחק וכו') והופס, הוא מעיב לכם על כל המשחק הזה, בצורה ברוטאלית כזו או יותר או פחות.

כמו כן, מומלץ שיהיה לכם גיבוי מצד רב אחד או שניים, לדוגמה הרב שמחה כהן, או הרב דיאמנט וכאלה. זה יכול לתת דחיפה ולגיטימציה ענקית בציבור לדבר הזה (אני לכשעצמי נהניתי, ואם לא תהיינה בעיות של צניעות אולי אשתמש בזה כשיצא, אבל ציבור כציבור, דורש ומוכרח לאי אלו הסכמות של רבנים - ועכשיו יבואו אלה שאומרים שהסכמות זה פוליטיקה, נכון, אבל מה לעשות שזה עדיין קובע, ובצדק מסויים...)

[אם כי תכל'ס לעניות דעתי הקטנה והפצפונה, עדיף לוותר על הנושאים העמוקים שבינו לבינה בקלפים למגזר החרדי, זה ממש לא לעניין, כי בדברים האלה יש לכל אחד את רבותיו, ויכול מאוד להיות שהמלצה שלכם תראה לאחד כמתירנית מדי, ולשני כדוסית מדי, ואין לדבר סוף - לשיקולכם]

הרעיון אדיר, ואני מבין שאתם רוצים לשווק את זה לציבור ולאו דווקא לקהילת המטפלים ומדריכי החתנים-כלות. אז אני מעלה עוד שאלה - איפה בדיוק תמכרו את זה? (הרי חלק מסויים מהכרטיסים לא אמור להגיע לידיים של בנות סמינר\בחורי ישיבה, בשום צד ועניין).

שוב, אני לא רוצה להרפות את ידיכם, וכל רעיון לחיזוק הבית היהודי בדורנו הוא חשוב ומבורך מאוד. אבל צריך הרבה מחשבה בנוגע לשיווק של זה בציבור החרדי, מבחינת ויז'ואל (גם אברך נשוי לא בדיוק יכול לראות תמונות של נשים וכו', אז אפשר ללכת על קו נקי וכו', אפילו גוגל לא משתמשים הרבה עם תמונות של בני אדם...) מבחינת טקסט כמו שציינתם וכו'.

(כמה פעמים כתבתי כאן אני... כאילו מי אני בכלל...:)

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נראה מעניין.
לא הבנתי איך משחקים בזה.

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
חסום לי,
לא ראיתי את המשחק ולא בדיוק הבנתי מהו, אבל לפי התגובה של 'תא חזי', אולי תוכלו לשווק את המשחק דרך מדריכי/ות חתנים וכלות.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מעלה את לשון הגברת וויס לכל החסומים - למען הפריית הדיון החשוב הזה (כי בתקופתנו זה באמת חשוב לחזק את בניין הבית היהודי המבוסס רובו ככולו על מצוות שבין אדם לחבירו, ושלא כמו הבית החילוני\גויי המבוסס על מאווים וחשקים שאין מקומם כאן בפורום...)

הזוגיות שלכם טובה? מחפשים דרך לשדרג אותה?
'כרטישיח' נועד במיוחד בשבילכם!
(לגולשים מהסמארטפון - להרחבה ודוגמאות לחצו על 'קרא עוד')
שלום לכולם,

שמי רחלי וייס, עו"ס, יועצת זוגית, מנחה זוגות לתקשורת מקרבת, ומנחת סדנאות. נשואה אוטוטו עשור לנתנאל, יד ימיני, שלגמרי רק בזכותו, הפרוייקט הזה יוצא לאור.

אני שמחה לשתף אתכם בפרוייקט "כרטישיח", בשורות הבאות אספר לכם עליו:

גם אתם כמו הזוגות האלה?
לא פעם יצא לי לפגוש זוגות מקסימים, אוהבים, שטוב להם יחד. ועם כל הטוב הזה, גם הם מחפשים דרך להתרענן בזוגיות, לעצור ולהתמלא. נמאס להם לדבר רק על הילדים, העבודה או על המצב הכלכלי, והם רוצים להעמיק את ההכרות. אבל אז, כשהם כבר תופסים אומץ ומשריינים לזה זמן - לפעמים נתקעות המילים, לפעמים הנושאים לא עולים. ויש עוד סוג של זוגות, שאמנם תמיד יש להם על מה לדבר, אבל מתחשק להם גם קצת לשחק ולעשות את זה בכיף.

בנוסף, בעלי ואני מקפידים לצאת פעם בשבוע ל"דייט שבועי" ופעמים רבות נשאלנו "על מה אתם מדברים כל כך הרבה?! זה לא מייבש בשלב מסויים?"

אחרי ההדים הרבים ששמעתי מהסביבה, החלטתי לגייס את מוחי, ידיי, את בעלי ובעיקר את ה', ויחד עם הנסיון המקצועי שרכשתי - פיתחתי ערכת קלפים זוגית, שהיא גם משחק וגם כלי-תקשורת כיפי ומעמיק.

בערכה תמצאו כ-90 כרטיסים, כאשר בכל כרטיס יש נושא*, ובו מספר שאלות מקיפות שמטרתן לכוון לשיח מלא, חוויתי ומרתק.
(*בין הנושאים שבערכה: חופש, כסף, מתנות, סדר ובלאגן, אירוח ואורחים, מחמאות, טבע, חו"ל, חינוך, קבלת החלטות, אי-ודאות, הערות וביקורת ועוד...)

[יש כרטיסים לדוגמא בהמשך הדף. אבל רגע, תמשיכו לקרוא!]

---

לפני כשנה עשיתי פיילוט ושלחתי דוגמאות להתנסות למגוון רחב של זוגות (נשואים טריים או לא, עם או בלי ילדים, צעירים ומבוגרים), ולשמחתי המשובים היו מעולים.

זוגות סיפרו שהם גילו על עצמם הרבה והגיעו לעומקים ולשאלות שמעולם לא חשבו עליהם. אפילו הגברים העידו שהם נהנו לשתף פעולה אפילו שרוב המשחק בנוי על שיחה משותפת ;)...

עד היום אני מקבלת בקשות חוזרות ונשנות להזדרז עם הוצאת המשחק לאוויר העולם כדי שיוכלו להשתמש בה...

---

למשחק הזה היה הריון ארוך מאד.... (3 שנים ויותר, יותר מהריון של פילה...)
הרבה בדיקות, סקיצות, ליטושים ושיופים.
והכל - כדי שיהיה לכם משחק זוגי הכי מושלם וטוב!

וכעת, רגע לפני ה'לידה',
אני מזמינה אתכם להיות שותפים בהוצאה לאור על ידי תמיכתכם בהפקת הפרוייקט הזה, ובע"ה כמתנה וכתודה על תמיכתכם תוכלו גם אתם לקבל את הערכה!
המשחק בעז"ה יצא לאור אך ורק בשותפות שלכם
ובעזרת האמון בתמיכתכם בהוצאה לאור
של כרטישיח!
וזו ההזדמנות שלי להודות לכם כבר עכשיו
על השותפות, האימון והתמיכה!

כמה דברים קטנים וחשובים:
* אם עוד לא עשיתם זאת - אני ממליצה בחום לצפות בוידאו כדי להבין יותר במה מדובר (ותודה ל"ריינר תקשורת" שממש השקיעו ועשו סרטון מתוק לגמרי...)

* בסרטון אני ממליצה להכנס לאתר, אך לצערי האתר עדיין בבניה. בקרוב נעלה אותו במלוא הדרו!

* הערכה אמורה להיות מוכנה בע"ה אחרי פסח

* על מנת להימנע מבעיות של איסורי ריבית מוסכם על ידי כל הצדדים שהתמיכה הינה בגדר של תרומה ושותפות להצלחת המיזם, כשהתשורות ניתנות במתנה גמורה וכהוקרה על התמיכה ולא כתמורה אליה.

ובינתיים, טעימה קטנה מכרטישיח:

מחכה לכם ולחברים שלכם!
תודה גדולה על השותפות!

זה לא פוטר אתכם מלתרום להם בהדסטארט, אם אתם חושבים שהם עושים דבר נכון.
בהצלחה.

מפתח המוח

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
וואו נשמע טוב!

על זה נאמר: כל מה שצריך בזוגיות זה - לפתוח את הקלפים...

מודעות שלא מפרטות יותר מדי יעשו את העבודה, וזה יכול להימכר בהזמנות טלפוניות או במכירות ממוקדות אצל משפחות מכל שכונה, שיקבלו אחוזים

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י מפתח המוח;2476719:
וואו נשמע טוב!

על זה נאמר: כל מה שצריך בזוגיות זה - לפתוח את הקלפים...

מודעות שלא מפרטות יותר מדי יעשו את העבודה, וזה יכול להימכר בהזמנות טלפוניות או במכירות ממוקדות אצל משפחות מכל שכונה, שיקבלו אחוזים

הרעיון של המכירות בבתים מעולה! אבל זה שלא לפרט במודעות - זה לטאטא מתחת לשטיח.
רצוי שתהיינה הסכמות מרבנים (נכון שזה נשמע הזוי, אבל...), זה ימנע הרבה מאוד אי נעימויות.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
מסכימה עם העניין של ההסכמות.
הרבה מאוד אנשים
מכל שלל קשת הציבוריות
לא יקנו דבר כזה
ללא אישור מפורט של רב גדול.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש אפשרות לרכוש את זה בלי הד סטארט?
האתר חסום לי.

מרים ישראלי

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
סליחה שאני מורידה את ההתלהבות אבל יש משחק ממש דומה שיצרה מירב לביא יועצת נישואין והיא עושה יחצנות די טובה. אבל אם מה שאתם מציעים הוא לגמרי אחר אז כן כדאי

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תודה רבה לכל המיגיבים!!! סליחה שכתבתי ונעלמתי.
אנסה להתייחס בתמצות האפשר.

הקלפים לא מדברים בכלל על הנושא האישי-צניעותי.
המטרה של הקלפים היא לפתח את השיח המעמיק בין בני הזוג.
יש שם המון נושאים לכאורה "יומיומיים" [יום הולדת, עבודה וקרייה, הצלחה, אי ודאות, משפחה, הורות וכו']- כשהוצאנו בכוונה מתוך הערכה את הנושאים שנוגעים יותר בתחום הצניעות על מנת שיתאים גם למגזרים היותר תורניים-חרדיים (יצויין בחוברת ההוראות בערכה שניתן לרכוש כרטיסים נוספים בתחום הנ"ל בהזמנה מיוחדת, וזה ייכתב מאוד מאוד ברמז שרק המבינים יבינו)

השאלה לא הייתה על הכרטיסים בנושאים הצניעותיים, אלא על עצם ה"משחק זוגי" לפיתוח שיח בין איש לאשתו - האם הציבור החרדי פתוח לכזה משחק? ואיך ניתן להכניס אותו פנימה

מאוד אהבנו את הרעיון של ההסכמות, השאלה איך מגיעים לגדולי הרבנים הרוונטים שיתנו את ההסכמה לכך?

גם מאוד אהבנו את הנציגויות בשכונות במכירות ביתיות.

מישהו הציע לשים ערכות במקומות שלא יחשבו למצוא אותם שם כמו חנויות להלבשה נשית, מוצרי נדוניה וכו' - מה דעתכם?

לגבי החסימות, ננסה באמת לפתוח את הדף הספציפי של ההד-סטראט.

בכל מקרה עד אז אני מצרף כמה חומרים מדף הפרוייקט שם:
סרטון ההסבר (קישורי דרובוקס נפתחים?)
***מזכיר - אשתי מופיעה ומדברת בסרטון***

לגבי המחירים, למי ששאל -
חשוב להבין, לא מדובר במכירה מוקדמת - כי אז ישנה בעיה הלכתית קשה של הקדמת מעות (ריבית מוקדמת)
הרעיון בהדסטארט שזה תמיכה ותרומה של הציבור להפקת מיזמים.
אנחנו צריכים להגיע בעז"ה עד תאריך היעד [ר"ח ניסן] לסכום היעד [30,000 ש"ח]. במידה ובתאריך היעד בעז"ה הגענו [ואנחנו כבר ב72% בחסדי שמיים] לסכום - רק אז כרטיסי האשראי מחוייבים.
במידה ומיזם לא הגיע בתאריך היעד לסכום היעד - אין חיובי אשראי כי כנראה שלא שאין היענות של הציבור והיזם לא יוכל להפיק את המיזם בשל חוסר במשאבים.

בהדסטארט יש שם מדרגות תמיכה שונות, כשעל כל תמיכה אנחנו נותנים במתנה, כהוקרה על התמיכה איזשהי מתנה "לדרבון" התמיכה בפרוייקט.
אני מצרף את רשימת השתרות שנכון לעכשיו קיימות באתר (אנחנו מידי פעם מוסיפים בעקבות היענות של אנשים יקרים לתת דבר בהתנדבות על מנת לתמרץ את הציבור לתמוך במיזם.

רשימת התשורות (לעיתים חלק מהטקסט נקטע מהרשימה, אין לי כח להעתיק הכל אחד אחד, מחילה)

30 ₪
מכתב תודה אישי!

למי שירצה לפרגן ולעזור לי להוציא את הערכה לאור... :) אשלח מייל תודה מעוצב בשפה העיצובית של כרטישיח!

47 ₪
כרטישיח - מהדורה דיגיטלית

קישור עם סיסמא אישית לשימוש בערכה המלאה באתר.

67 ₪
ערכת כרטישיח עד הבית!

תקבלו את ערכת כרטישיח המלאה אליכם ישירות הביתה, במקום ב-120 ש"ח בחנויות!

77 ₪
ערכת כרטישיח עד הבית + מהדורה דיגיטלית

תקבלו את ערכת כרטישיח המלאה אליכם ישירות הביתה, במקום ב-120 ש"ח בחנויות! ובנוסף תקבלו קישור עם סיסמא אישית לשימוש בערכה הדיגיטלית באתר 'כרטישיח'.

95 ₪
כרטישיח + פתקי אהבה מפנקים!

רוצים את ערכת כרטישיח עם 10 פתקי ברכה מעוצבים וחמודים לבן/בת הזוג?אפשר להניח אותם על הכרית של בן/ת הזוג, להכניס לסנדוויץ שלו/ה, להניח על הצלחת או פשו...

95 ₪
הערכה המושלמת לזוגיות: כרטישיח+ספר להעצמת הזוגיות
הדרך שלכם לזוגיות מושלמת - שילוב מנצח בין משחק לידע!בנוסף לערכת כרטישיח תקבלו גם את הספר הוירטואלי 'אוצרות מעשיים לזוגיות מאושרת!' מאת אודליה מימון...

120 ₪
הגדה של פסח לכל בית ישראל - "היד החזקה"

יחד עם ערכת כרטישיח תקבל את "הגדת היד החזקה" של הרב גלעד מסינג.בהגדה הושקעה חשיבה רבה, בנוסח ספרד ונוסח עדות המזרח (שני הנוסחים מופעים בהגדה).בהגדה...

130 ₪
2 ערכות פיזיות + מהדורה דיגיטלית

תקבלו במחיר המוזל שתי ערכות כרטישיח אליכם ישירות הביתה - ערכה אחת לעצמכם והשניה כמתנה לזוג אחר שמתחשק לכם לפנק אותם... בנוסף, תקבלו קישור עם סיסמא א...

150 ₪
המפתח לזוגיות ולפרנסה: שדרוג מקצועי של קורות חיים

רוצה שקורות החיים שלך יבלטו מהאחרים?שדרוג מקצועי של מסמך קורות החיים שלכם, שיוציא מכם את הטוב ביותר ויבטא זאת על הכתב, תוך התאמה ספציפית למקום עבודה ...

180 ₪
3 ערכות כרטישיח

תקבלו 3 ערכות כרטישיח מודפסות + ערכה דיגיטלית עם קוד אישי לצפייה דרך האתר. מוזמנים לפנק את עצמכם, את חבריכם או ילדיכם! (משלוח לכתובת אחת שתזינו כאן)

200 ₪
טיפול אישי לשחרור חסמים ושיפור חייך! (לנשים)

טיפול אישי בשיטת פסיכו-תורה-פיה - לשיפור קשרים בינאישיים, לשחרור חסמים, ליצירת פריצות דרך ועוד. בטיפול תזהי את הארוע בעבר שגרם לבעיה שבהווה, תרפאי את ...

240 ₪
4 ערכות כרטישיח

תקבלו 4 ערכות כרטישיח מודפסות + ערכה דיגיטלית עם קוד אישי לצפייה דרך האתר. מוזמנים לפנק את עצמכם, את חבריכם או ילדיכם! (משלוח לכתובת אחת שתזינו כאן)

250 ₪
סדנה זוגית בביתנו עם כוס קפה, עוגה ונוף לכנרת

בנוסף לכך שתקבלו את ערכת כרטישיח, תוכלו לבוא לסדנה זוגית אישית עפ"י שיטת כרטישיח, בסלון ביתנו הצופה לנוף הכנרת המרהיב!!!

350 ₪
עיצוב הזמנה לארוע או מודעה פרסומית

בנוסף לערכת כרטישיח, תהיו זכאים לעיצוב גרפי מבית סטודיו שבלונה :) לבחירתכם: עיצוב הזמנה לארוע או עיצוב מודעה פרסומית.

550 ₪
כרטיס ביקור לעסק! (דו"צ)

בנוסף לערכת "כרטישיח", תקבלו עיצוב כרטיס ביקור, דו-צדדי בעיצוב מקצועי של הסטודיו שלנו - סטודיו שבלונה. כמובן שאת הערכה ואת כרטיסי הביקור (1000 יח') ...

600 ₪
כרטישיח בכפולות - 10 ערכות במחיר של 9

רוצה לקנות מתנה לילדיך? לחברות? לכל קבוצה שהיא? 10 ערכות בדרך אליך... 9 ערכות במחיר הרכישה מוזלת + 1 מתנה! (המשלוח לכתובת אחת שתזין כאן)

1200 ₪
סדנא קבוצתית חוויתית בשיטת כרטישיח

בעז"ה אגיע עד אליכם לסלון עם ערכת כרטישיח! באמצעות הערכה אעביר לכם את יסודות ועקרונות שיטת כרטישיח בסדנא חוויתית וייחודית (עד 7 זוגות/ 12 נשים).

1700 ₪
שותפות לחלום! (+סדנא כמובן!)
בעז"ה אגיע עד אליכם לסלון עם ערכת כרטישיח!באמצעות הערכה אעביר לכם את יסודות ועקרונות שיטת כרטישיח בסדנא חוויתית וייחודית (עד 7 זוגות / 12 נשים)בנו...

אם מישהו מעונייו לקבל עוד מידע או לתמוך בפרוייקט ולקבל את הערכה כשהיא תצא לאור (בעז"ה בין פסח לשבועות) מוזמן ליצור קשר. עדיף טלפונית ופשוט אני אבצע את הרישום ידנית.

המעוניינים ניתן ליצרו איתי או עם אשתי קשר -
נתנאל 054-5403886 רחלי 052-8735172

אם עוד משהו לא מובן, אשמח להמשיך בדיון.

אשמח לשמוע גם את דעת הציבור לגבי הצבת הערכות למכירה במקומות "לא-קובנציונאליים"

לילה טוב, פורים שמח!​

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
דוגמאות של הקלפים:

קבצים מצורפים

• כרטישיח הדסטארט2.png
    KB 100.8 · צפיות: 282
  • כרטישיח הדסטארט3.png
    KB 88.7 · צפיות: 166
  • כרטישיח הדסטארט4.png
    KB 92.4 · צפיות: 172
  • פרסום לווטסאפ הדסטארט.png
    KB 303.8 · צפיות: 150

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא הבנתי איך אתם חושבים להרויח כסף מהמוצר הזה
זה משהו שכל אחד יכול לצלם ולהפיץ, או להעביר הלאה, וגם לסרוק ולהעלות ברשת...
ובמחילה מכבודכם, זה גם דבר שכל אחד (או לפחות כל אחד שיש לו אינטלגנציה רגשית) יכול לעשות בעצמו, לא?
זה לא מוצר שצריכים להשתמש דווקא במקורי - כי הרעיון שלו זה התוכן, ולא העיצוב וכל המסביב,
ואת התוכן לא יהיה בעיה להשיג ולהעביר מאחד לשני ברגע שזה קצת יתפרסם... או שאולי לא הבנתי נכון במה בדיוק מדובר?

בכל אופן, אם זה אכן כך, העצה שלי היא להפוך את זה לספר רב מכר,
כך שזה יהיה רעיון קצת פחות חריג, ויתאים יותר לציבור החרדי, וגם יהיה אפשר לקנות את זה בתור מתנה וכו'.
אני מאמינה שבשביל לעשות מזה ספר צריך להוסיף עוד קצת תוכן מעניין, אבל אולי זה שווה את ההשקעה...
אפשר למשל מכל כרטיס לעשות עמוד בספר, ולפניו לעשות עמוד של הקדמה, ואחריו עמוד של הערות או משהו כזה..

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י חפציבה;2478919:
אפשר למשל מכל כרטיס לעשות עמוד בספר, ולפניו לעשות עמוד של הקדמה, ואחריו עמוד של הערות או משהו כזה..

כנראה שאף פעם לא נתקלת בזה דבר...

הרעיון הוא שכל משחק בתורו בוחר כרטיס
מקריא את השאלה המודגשת ועונה עליה.
מה שהופך את זה למיוחד: אלו שאלות על קשר בן בני זוג
אז חוץ מלהכיר מחדש
זו גם הזדמנות להעלות נשכחות...

אי בטוחה שיש לזה דף הוראות
(ואולי גם לוח משחק וקוביה?)
לא לוקחים כרטיס ומתחילים לענות על הכל...

בכל אופן ממש שווה!

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י EPaP;2478931:
כנראה שאף פעם לא נתקלת בזה דבר...

הרעיון הוא שכל משחק בתורו בוחר כרטיס
מקריא את השאלה המודגשת ועונה עליה.
מה שהופך את זה למיוחד: אלו שאלות על קשר בן בני זוג
אז חוץ מלהכיר מחדש
זו גם הזדמנות להעלות נשכחות...

אי בטוחה שיש לזה דף הוראות
(ואולי גם לוח משחק וקוביה?)
לא לוקחים כרטיס ומתחילים לענות על הכל...

בכל אופן ממש שווה!

נכון, לא נתקלתי...
אבל סדר המשחק הוא לא הענין פה
זה לא שונה מכל הפעילויות של המדריכות, והמורות בשיעורי חברה וכאלה
הענין הוא התוכן והשיחות וההבנות וכל מה שזה עושה לקשר בין בני הזוג
זה לא באמת משנה באיזה סדר עונים על השאלות, אם זה לפי הסדר שרשום בספר, או לפי הכרטיס שנשלף באותו רגע..
בכל אופן, אני רק הבעתי את דעתי בענין, כי זו מטרת האשכול.
אני בטוחה שיש כאלו גם שחושבים כמוני..
ובכל אופן, שיהיה לכם המון הצלחה!
(אין שום ספק שזה דבר מועיל ומבורך, הדיון היה רק על צורת השיווק ואם יש פה גם פוטנציאל לרווח...)

גוגלית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הכל הכל ממש מצוין.
המטרה, הרעיון איך להגיע אליה,
הירידה לפרטים הקטנים והעיצוב.

מבחינתי יש רק באג אחד,
קשה לי לדמיין את הגברים (שאני
מכירה) משתפים פעולה/מגלים סבלנות/
שורדים - יותר ממספר שאלות מצומצם.

מעניין אותי,
האם הגברים שהיו בפיילוט הניסיוני
שתפו פעולה בשמחה? נהנו?
לא ניסו להתחמק או לסיים 'להפעם'
אחרי שלוש שאלות?

תודה

שבלונה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עדכון:
הפרוייקט פתוח במסלול ההרמטי באינטרנט רימון.
אשמח בבקשה שהמשתמשים באתרוג יבדקו גם כן האם זה פתוח אצלם.

לגבי הסרטון - ניתן לראות את הסרטון דרך היוטיוב בלחיצה על הקישור בסרטון.

נשמח מאוד שתפיצו הלאה.

אם מישהו עדיין מסתבך ניתן ליצור קשר טלפוני או בהודעה פרטית

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה