איך מכניסים בחזרה דלת של תנור תקע(teka) - דחוף!!!!!

• פותח הנושא ROT
  • פורסם בתאריך

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
תנו דגם מדוייק, ואנסה למצוא שרטוט, צאו לחילופין תמונה.
יש נסיון עם הרבה סוגים, בכל אחד זה שונה

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כאשר הצירים פתוחים יש חור שהכנסת מסמר לתוכו ימנע את סגירתו. יש לפתוח את הצירים ולהכניס שני מסמרים (או מברגים דקים וחזקים) לחורים אלו כדי למנוע את סגירת הצירים. כעת ניתן בקלות להכניס את הצירים למקומם בתנור.

3239

משתמש רשום
יש לי גם כזה תנור ונכנס בקלות ממש חזרה...
הסתדרת?

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ננסה את מה שכתבו כאן, כי הבעיה שהצירים בורחים כל זמן למצבם המקורי ולא שייך לפתוח אותם + להכניס ביחד
תודה לכולם!!!!

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י ROT;1571676:
ננסה את מה שכתבו כאן, כי הבעיה שהצירים בורחים כל זמן למצבם המקורי ולא שייך לפתוח אותם + להכניס ביחד
תודה לכולם!!!!
בעיקרון את המסמרים צריך להכניס לפני פירוק הדלת ולא לאחריה. בכל מקרה עם קצת כח ניתן להחזיק אותם פתוחים מספיק זמן כדי להחדיר את המסמרים.

ONE1

משתמש מקצוען
יש לי גם כזה תנור, חשבתי שאפשר לפרק רק את הזכוכיות, מישהו יכול להסביר לי איך בדיוק מפרקים את הדלתות?
אגב, איך בדיוק אתן מנקות למעלה, עם כל הצינורות שם?

אנציקלופדיה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מקפיצה אולי מישהו יוכל לעזור
יצא לי דלת התנור העליון TEKA 2 תאים, שמנו מברג
אך עדיין לא מצליחים להכניס את הדלת

תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה