קינוחים איך מכינים את זה??? אנא את עזרתכן..

גיטרה

משתמש מקצוען
עשיתי פעם משהו כזה, יצא יפהפה. אבל זה לא היה ג'לי פשוט קנוי, היה משהו שהכנתי לבד לפי מתכון מסודר.
אין לי את המתכון כבר, אבל תנסי לחפש ברשת משהו מתאים, ולא לבצע רק לפי העין.

D

Deleted 66182

אורח
איכשהו יבשתי עם טישיו עיגול עיגול... וככה נדבק.
את יודעת איזו חברה עדיפה מבחינה זו?
אעלה תמונות מאוחר יותר.
חרוצה! נראה לי של אוסם הכי מתאים לכאלו עיגולים
אפיכל וכד' מרקם אחר

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אם הג'לי מספיק סמיך הוא לא מתגלש.
מכינים אותו עם כמות מים פחותה בהרבה מהרגיל
כך אי עושה ונצמד לי טוב

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
מוזר באמת
אחרי שייבשת כן נצמד לך?
הנחתי טשיו על הגלי שוב ושוב, ואיכשהו נצמד ומיד זילפתי את המוס. חלק החליקו שוב ושוב... בקיצור, בסוף יצאו לי כוסיות ב2 צבעים מהג:לי שהיה לי בבית.
כששלחתי לקנות צבע נוסף, זה לא עבד בכלל! ואפילו לא נתן לי לקרוץ עיגולים. (בזה שהיה לי בבית הלך מצויין לקרוץ).
ניסיתי בסמיכויות שונות עד שהתייאשתי ושלחתי לקנות במקום אחר, לכאורה חברה אחרת, ושוב אותו סיפור.
אז כרגע יש לי 2 צבעים.

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הנחתי טשיו על הגלי שוב ושוב, ואיכשהו נצמד ומיד זילפתי את המוס. חלק החליקו שוב ושוב... בקיצור, בסוף יצאו לי כוסיות ב2 צבעים מהג:לי שהיה לי בבית.
כששלחתי לקנות צבע נוסף, זה לא עבד בכלל! ואפילו לא נתן לי לקרוץ עיגולים. (בזה שהיה לי בבית הלך מצויין לקרוץ).
ניסיתי בסמיכויות שונות עד שהתייאשתי ושלחתי לקנות במקום אחר, לכאורה חברה אחרת, ושוב אותו סיפור.
אז כרגע יש לי 2 צבעים.
למה לא נתן לקרוץ כי זה נקרע? אולי זה היה דק מידי?

Lady D

משתמש פעיל
פעם ראיתי מתכון כזה של מרילין איילון ב'טעימות'
אם אני לא טועה היא מכינה את הג'לי בעצמה עם ג'לטין
אנסה לחפש את המתכון ולהעלות בקרוב בלי נדר

עריכה: @הרי זהב בהשגחה פרטית מצאתי את הגיליון ממש מהר!
בשל איכות הצילום ה'גבוהה' מצרפת את מתכון בשלוש תמונות
מרילין מביאה פה את המתכון של מלכי אלדר 20211024_163353.jpg20211024_163344.jpg20211024_163337.jpg

נערך לאחרונה ב:

צ'יק צ'אק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה