מצלמות עדשות וציוד טכני איך מכיילים מסך חדש לצבעים תאורה וחדות טובים שיתאימו למה שמקבלים בהדפסה?

gornisht.nothing

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מסך DELL U2419H.
קניתי דרך זאפ, ולכן אני מסתבכת, כי אין לי הדרכה, אשמח אם מישהו יגיד לי מה צריך לעשות. מספיק לי שיהיה בערך גם, לא צריכה דיוק ממש, אבל לא הבדלים רציניים..
אשמח מאדדדדדד לתשובות ועזרה!!!
תודה רבה ושבת שלוםם

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בדרך כלל מסכים חדשים מגיעים מכויילים.

אם קיימים סטיות צבע יש מכשירים ספיציפיים שמכיילים.

לא הייתי נוגע בהגדרות של מסך חדש.

אצלי הניגודיות והבהירות על 75%.

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תנסי לשחזר להגדרות יצרן.

איך נקרא אצלך הגמא?

אנסה לעזור.

gornisht.nothing

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תנסי לשחזר להגדרות יצרן.

איך נקרא אצלך הגמא?

אנסה לעזור.
‏‏לכידה.JPG

לא הבנתי את השאלה אז העליתי צילום מסך,
תודה, אין מילים!!!

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אצלי אין גישה לכיוונון המסך דרך המחשב אלא דרך המסך עצמו וזה באנגלית. לא מצאתי כרגע את הגמא.

שוב. תנסי לשחזר להגדרות יצרן.
לא הייתי נוגע בהגדרות ללא הבנה מוקדמת.

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
1. שלב ראשון - קדם קניה - להשקיע במסך מיוחד עם צבעים מתקדמים עשירים ומדויקים
לא כל מסך יוכל להגיע לרמה שאת מצפה
2. לבקש מהפוטו שאיתו את עובדת תמונה למייל + הדפסה = ע"מ להשוות שצבעי התמונה שתראי סמסך תואמים להדפסה
במידה ולא : א. תוכלי לשחק מעט בהגדרות המסך לכיוון צבעי הדפוס
ב. תוכלי להאיר יותר / פחות בהתאם לגוונים שיצאו בהדפסה

gornisht.nothing

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
2. לבקש מהפוטו שאיתו את עובדת תמונה למייל + הדפסה = ע"מ להשוות שצבעי התמונה שתראי סמסך תואמים להדפסה
דבר ראשון, תודה רבה!
דבר שני, בררתי, ועד שענו לי, זה היה אחרי שעברתי מסוכן אחד לשני, ואף אחד לא הסביר לי במילים ברורות שלא שווה לו למכור רק מסך (את המחשב עצמו קניתי קודם, בלי מסך, כי חשבתי שהמסך שהיה לנו בבית טוב.), רק סיבב אותי על השכל. בסוף אחד היה צדיק והסביר לי מה שווה לי לקנות, ושמתאים לתקציב שלי, שהוא לא כמה אלפים, מהסיבות הפשוטות, ש:1. המקצוע הראשון שלי הולך להיות בעז"ה עיצוב פנים, וצילום זה מהצד, ככה שזה לא מטרת העל, ואין לי מדי הרבה משאבים להשקעה, ו2. המחשב עצמו הוא ממש יקר, ככה שנשארתי מרוששת..
בכל אופן, דווקא אמרו לי שהמסך שקניתי: DELL- U2419H, הוא די טוב, והוא לא מהמתחילים בכלל.
ובקשר לסעיף 2, כמו שאמרתי הצילום הוא בעיקר מהצד, ככה שאין לי פוטו מסוים שאני עובדת איתו, ואני לא עושה עבודות בסדר גודל של פוטו מסוים, בסך הכל ביקשתי לדעת איך אני יכולה להקטין פערים.

במבוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קופצת על האשכול
בדיוק אני מבררת על קניית מסך מחשב שיתאים בעיקר לעיבוד תמונות
הומלץ לי על דגם dell u 2415
מישהו מכיר
יש למישהו כאן מסך מומלץ?
אני רוצה שיהיה מדויק מאדד
תודה!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
רוב המדפיסים לא מוציאים פלט עקבי לחלוטין, יש למכונה סטיות ולא תמיד מכיילים אותן כל יום מחדש..

זה לא סותר את העובדה שכדאי להדפיס תמונה גדולה ועשירה בגוונים ולכוון את המסך כמה שיותר קרוב להדפסה

כמו זו למשל
c8f35c89e41bc8c80281299e4a2f80c5.jpg

gornisht.nothing

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רוב המדפיסים לא מוציאים פלט עקבי לחלוטין, יש למכונה סטיות ולא תמיד מכיילים אותן כל יום מחדש..

זה לא סותר את העובדה שכדאי להדפיס תמונה גדולה ועשירה בגוונים ולכוון את המסך כמה שיותר קרוב להדפסה

כמו זו למשלצפה בקובץ המצורף 800849
?
לא הבנתי
ותודה על המאמץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה