איך מורידים אדום/ צהוב.....

יהודית שניאור

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני צלמת ועל הדרך גם מסריטה למרות שלא למדתי...
יש לי שאלה לגבי הסרטות מסיבות סידור וכד' שיש תאורה ציבעונית
האם יש אפשרות במצלמה כמו שלי - canon 70D לכוון משהו שהתאורה לא תפריע לי בהסרטה
ולא יצאו פנים אדומות או צהובות....
תודה לכל מי שעונה!
זה ממש עוזר!
תודה על האפשרות של במה זו....

MAGNET

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך את מתכוונת לצלם עם 70D מסיבה שלמה? אני יודעת שיש לה אפשרות צילום גג 10 דקות
תקני אותי אם אני טועה

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אץ מתכוונת לאורות שמסתובבים? אני הייתי משאירה כך, כי גם במציאות הפנים נהיות אדומות או צהובות, זה לא בעיה של הצילום. אני אמורה להעביר תיעוד של מה שהיה, לא לשנות את המציאות

יהודית שניאור

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בקשר ל10 דקות הסרטה זה לא כך... הסרטתי 20 דקות וזה לא נעצר... חוץ מזה שאני מפסיקה מידי פעם...
אסתר - תודה את מרגיעה אותי!

חיה שרה פ.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך את מתכוונת לצלם עם 70D מסיבה שלמה? אני יודעת שיש לה אפשרות צילום גג 10 דקות
הרבה פעמים במצלמה הנ"ל ההסרטה נעצרת לאחר מס' דקות בודדות וזה נובע מפקודה מסוימת שצריכים לסדר בהגדרות, אני לא יודעת בדיוק איזה פקודה ואני אשמח אם מישהו ידע להגיד לי,
וזה יכול להיות גם מבעיה בכרטיס - או שהכרטיס אם נפח קטן מידי (מומלץ להשתמש בכרטיס מהיר - אקסטרה)
ועוד משהו בקשר להסרטת מסיבות עם מצלמת DSLR:
לפעמים התאורה של הבמה חשוכה מידי וקשה להגיע לתוצאה יפה וגם נאלצים להעלות ISO מאוד גבוה מה שגורם לגרעיניות מרובה,
ובקשר לצבעוניות של התאורת במה אני מצטרפת למה שאסתר כתבה, הרי זה לא סרט מבוים זה מופע!
בכל אופן הרבה הצלחה ותספרי איך יצא בסוף :rolleyes:

MAGNET

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מבקשת ממישאחראית על התאורה להשתמש כמה שפחות באדום וכחול ויותר בתאורה רכה...לפעמים זה עוזר ולפעמים לא...

חיה שרה פ.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מבקשת ממישאחראית על התאורה להשתמש כמה שפחות באדום וכחול ויותר בתאורה רכה...לפעמים זה עוזר ולפעמים לא...
הם אוהבים את זה בלי הצבעים?
הרי במופע חי משתמשים הרבה בצבעוניות כדי להרשים ולגוון, לא?!

יהודית שניאור

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תספרי איך יצא בסוף
כבר הסרטתי יצא יפה אבל כמו שאמרתי אדום וצהוב וכל מיני....
ראיתי הסרטות של מופעים ולא ראו כ"כ את הציבעוניות כנראה שהמצלמה הזאת פשוטה מידי לדרישות שלי...
הרבה פעמים במצלמה הנ"ל ההסרטה נעצרת לאחר מס' דקות בודדות
זה קרה לי פעם אחת והמזל שלי היה שזה היה באמצע מצגת שהוקרנה ושההורים קיבלו אותה בדיסק...

יהודית שניאור

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הקטע שלא היה משהו שהיה אחראי על התאורה... פשוט הדליקו וכיבו והמערכת עבדה לבד...

MAGNET

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הם אוהבים את זה בלי הצבעים?
הרי במופע חי משתמשים הרבה בצבעוניות כדי להרשים ולגוון, לא?!
נכון, אבל היא אמרה שהיא תשים לב לא להשאיר את הצבעים האלו להרבה זמן, רק קצת לאוירה ולחזור מיד..
האמת שאני מצלמת מסיבות במצלמת HD אז אולי באמת היא פחות רגישה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה