שיתוף איך מוצר נולד או: לפעמים חלומות מתגשמים

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי אם זה יהיה מותאם לאמהות חרדיות עובדות, שמלהטטות בין בית-עבודה-מינימום שלושה ילדים - זה ילך טוב יותר. גם אם יש יומנים כאלו הם מותאמים לציבור הכללי.
יואו, עשית לי חשק. אני אחפור לך בפרטי כשאתפנה :)
(אם יש פה למישהי מה לתרום לנושא - קדימה! זה נורא כיף להגיד לאנשים אחרים מה לעשות, תאמינו לי.)
אשמח לתת רעיונות...
פעם חיפשתי בנרות יומן כזה, ובגלל שבאמת שום דבר שם לא היה מותאם לאמא לילדים עובדת, לא קניתי בסוף.
שמרתי לי גם כל מיני דפים כי חשבתי להכין לבד, ובסוף שכחתי מזה...

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אולי אם זה יהיה מותאם לאמהות חרדיות עובדות, שמלהטטות בין בית-עבודה-מינימום שלושה ילדים - זה ילך טוב יותר. גם אם יש יומנים כאלו הם מותאמים לציבור הכללי.
יואו, עשית לי חשק. אני אחפור לך בפרטי כשאתפנה :)
(אם יש פה למישהי מה לתרום לנושא - קדימה! זה נורא כיף להגיד לאנשים אחרים מה לעשות, תאמינו לי.)
אני רוכשת כל שנה את היומן של הרבנית ימימה מזרחי כי הוא הכי מתקרב לרעיון של יומן פונקציונלי לאישה חרדית
מניחה שאם היה משהו מותאם לאישה חרדית עם רשימות וכו' ובעיצוב מקורי כמו כאן - הייתי קונה לעצמי ואפילו כמתנה לאחרות אחד כזה

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
:)
אולי משהו דומה עם רשימות שכל אישה/אמא צריכה..
[אולי יש יומנים כאלה אבל לא בטוח]
לדוג' : רעיונות לארוחות צהריים + ערב + סנדביצים בוקר
רשימת קניות מפורטת עם מקום נוסף פנוי לשונות וכד'
רשימות / תזכורות לפי מעגל השנה
למשל בחופש - רשימת ציוד מפורטת לבית ספר..
וכאלה..

מדהים, אבל אשכרה יצא מזה משהו :) כאן
תודה ל @saralem ול @מרים אדריכל שתרמו את הכיוון הראשוני :)

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה