איך מוסיפים הערות שוליים ע"י חיפוש והחלפה?

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
יש לי בתוך הטקסט סימן שאני אמור להפוך אותו להערות שוליים, זה אפשרי ע"י חיפוש והחלפה?
תודה.

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לי בתוך הטקסט סימן שאני אמור להפוך אותו להערות שוליים, זה אפשרי ע"י חיפוש והחלפה?
תודה.
למיטב ידיעתי, בלתי אפשרי. שדה ההחלפה בGREP לא מגיב לסימן "~F" שהוא רפרנס להערת שוליים.
צריך לעשות את זה בוורד, שם זה אפשרי.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אולי מישהו בכל זאת יודע איך ניתן לעשות את זה?
1. תכניס ידנית הערת שוליים אמיתית במקום כלשהו במסמך.
2. גזור את ההפניה להערת שוליים הזו. ואל תעתיק או תגזור שום דבר אחר בנתיים.
3. לך לחיפוש והחלפה GREP, ובשורת החיפוש תשים את הסימן שאמור להפוך להערת שוליים, לדוגמה אם זו האות A, אז פשוט לחפש A, וכן על זה הדרך. ובשורת ההחלפה תרשום ככה: ~c
4. והחלף הכל. זה ישתול בכל מקום שיש לך סימן - הערת שוליים ריקה.

אם מדובר בהערות-דמה בצורה הזו: "שלום[1] רב[2] לכם" כמו שקורה כשמעתיקים מהאינטרנט, אז יש סקריפט הזה. הוא מחליף כל מספר שבסוגריים מרובעות להפניה להערת שוליים.

קבצים מצורפים

• FakeFNtoRealFN.zip
    330 ביטים · צפיות: 36

יוסף וקסלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מקווה שהסדרת אבל אפשרי שלא נכנסת נכון הChange to
זה אמור להיות
1620676561942.png

ה~ צריך להיות יותר לצד שמאל ואח"כ הc אם כתבת באופן הפוך ~c
זה לא יעבוד
אולי בהחלף ב תיכנס לOTHER ותבחר clipboard contents formatted אז התוכנה יכניס את זה
כמובן רק יעבוד אם העתקת ההפניה קודם וזה נמצא בלוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה