דרוש מידע איך מונעים העתקות?

fomedia

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
שלום,
יש ברשותי תכנית הפעלה למוסדות הכוללת סרטוני וידיאו.
יש לכם מידע אולי איך אפשר להעביר אותה למוסדות, דרך הרשת, בלי שתהיה להם אפשרות להעתיק אותה למחשב?
אשמח מאוד לכל תשובה.

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלום,
יש לכם מידע אולי איך אפשר להעביר אותה למוסדות, דרך הרשת, בלי שתהיה להם אפשרות להעתיק אותה למחשב?
אשמח מאוד לכל תשובה.
יש פתרון פשוט לכאורה. להשתיל סימן קטן בוידאו, סימן אחר בכל מסירה למוסד, ולהודיע באופן ברור על חיוב תשלום גבוה במיוחד אם זה יצא מהם. ככה עובדים במוסד....

נערך לאחרונה ב:

@Simcha

משתמש מקצוען
שלום,
אשמח מאוד לכל תשובה.
אפשר לשתף דרך גוגל דרייב ולהגביל את אפשרויות השימוש

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שלום,
אשמח מאוד לכל תשובה.
אין דרך אמיתית.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אין וידאו שאי אפשר להעתיק!
(אפשר דרך מכונה וירטואלית, אבל אף אחד לא יסכים)

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין וידאו שאי אפשר להעתיק!
(אפשר דרך מכונה וירטואלית, אבל אף אחד לא יסכים)
לכן רק הדרך שכתבתי לעיל תועיל.
מי שבאמת חפץ שלא יועתק, שולח פיזית אדם לכל הקרנה עם החומר, והכל מהמחשב שלו. זו הצורה היחידה בלי איום בתביעות.

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ל @bris יש משהו נגד העתקות לא יודע האם גם ברשת, אפשר לפנות אליו ולשאול.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש פתרון פשוט לכאורה. להשתיל סימן קטן בוידאו, סימן אחר בכל מסירה למוסד, ולהודיע באופן ברור על חיוב תשלום גבוה במיוחד אם זה יצא מהם. ככה עובדים במוסד....

ואחר כך לרוץ ולברר להיכן וכמה קיבלו את החומר ולבדוק איזה סימן שתלו ודרך מי זה עבר???

המפיקים צריכים להפנים שחלק מההוצאות הן על שליחת החומר במחשב שלהם!! עם איש שלהם!!
לעת עתה זה הפיתרון היחידי למי שהחומר חשוב לו.

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
האופציה היחידה זה לשלוח קליפ קצר בלבד שלא מפריע לך שיופץ,
בכל דרך אחרת - ב 99.9% זה יועתק!!

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם זה תוכנה יש דרך
אם זה סרטון - יש לי איזה רעיון לפיתוח של משהו שימנע העתקות
זה משהו שמצריך פיתוח אבל בדיוק חשבתי על משהו כזה לאחרונה וכבר יש לי רעיונות לביצוע..

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם זה תוכנה יש דרך
אם זה סרטון - יש לי איזה רעיון לפיתוח של משהו שימנע העתקות
זה משהו שמצריך פיתוח אבל בדיוק חשבתי על משהו כזה לאחרונה וכבר יש לי רעיונות לביצוע..
בהצלחה, מחזיקים לכם אצבעות!

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אחר כך לרוץ ולברר להיכן וכמה קיבלו את החומר ולבדוק איזה סימן שתלו ודרך מי זה עבר???
א. לא חייבים לרוץ. ניתן לשבת בנחת במשרד/חדרון הממוזג/מחומם, לעבור על החומר שהופץ, לבדוק האם יש בו את הפס האדום בדקה 13 או 15, לפי זה לדעת מי המעתיק.
ב. כיון שנשלח מראש הודעה חד משמעית כי אם החומר יצא ממך לרשת הנזק יהיה באחריותך, מיד נשלח מכתב מעו"ד עם ההוכחות הברורות, והדרך קצרה לתביעת נזיקין.
ג. ומפני שהדרך כל כך קצרה, למה שיעז מישהוא להעתיק כשיש סימן ברור מושתל?!

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
השאלה אם יש ביקוש לדבר?
פתחתי עכשיו נושא בפורום הפקת סרטים נראה מה יגידו
ביקוש יש בלי סוף! השקיעו בזה מליונים אם לא יותר. בינתיים ההעתקות לא מפסיקות. כנראה שהפתרון לא כל כך קל. הלוואי שתמצאו פתרון אמיתי, גם ישקיעו יותר בהפקות, וגם תרוויחו מליונים. אני תופס אתכם ראשון להתרמה....

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ביקוש יש בלי סוף! השקיעו בזה מליונים אם לא יותר. בינתיים ההעתקות לא מפסיקות. כנראה שהפתרון לא כל כך קל. הלוואי שתמצאו פתרון אמיתי, גם ישקיעו יותר בהפקות, וגם תרוויחו מליונים. אני תופס אתכם ראשון להתרמה....
בינתיים תספרו לי איך עושים את זה היום?
באים עם קובץ של הסרט על דיסק און קי ומריצים על מחשב?

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
באים עם מחשב שעליו נמצא הקובץ להקרנה ומקרינים פיזית על הקיר! לא דיסק און קי, ולא מחשב אחר.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
א. לא חייבים לרוץ. ניתן לשבת בנחת במשרד/חדרון הממוזג/מחומם, לעבור על החומר שהופץ, לבדוק האם יש בו את הפס האדום בדקה 13 או 15, לפי זה לדעת מי המעתיק.
ב. כיון שנשלח מראש הודעה חד משמעית כי אם החומר יצא ממך לרשת הנזק יהיה באחריותך, מיד נשלח מכתב מעו"ד עם ההוכחות הברורות, והדרך קצרה לתביעת נזיקין.
ג. ומפני שהדרך כל כך קצרה, למה שיעז מישהוא להעתיק כשיש סימן ברור מושתל?!

זה נשמע טוב. השאלה איך זה עובד ואיך ניתן לתבוע.
סרט סטנדרטי מוקרן במשך שעתיים-שלוש, בזמן הזה יכולים עשרות אנשים להעתיקו.
על מי נופלת האחריות מבחינה משפטית.
האם על מנהל המוסד - שלא נמצא בשטח? על המפעיל/מפעילה שיצאה לחמש דקות של שתיה והתאווררות?
הרעיון בעיקרו נשמע טוב אבל יש בו חורים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה