איך מבטלים את פעולת משטח העכבר במחשב נייד

Bיוטי

משתמש רשום
ממש ממש חשוב לי
יש לי מחשב דל לטיטוד ואין בו לחצן שמבטל את פעולת העכבר מגע, זה ממש מפריע לי כשאני מקלידה וזה גורם לסמן לקפוץ לכל עבר (אני משתמשת בעכבר חיצוני) איך אפשר לבטל את פעילות המשטח מהמחשב עצמו? תודה!!!!

Bיוטי

משתמש רשום
כבר ניסיתי לעשות את זה

אבל אחרי שהוא מפעיל מחדש את המחשב כביכול כדי לשמור את השינוי הווינדוס אוטומטית מחזיר את זה ורושם לי הוספת משטח מגע בוצעה בהצלחה.. מי ביקש ממנו להוסיף?

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התחל>הפעלה
MSCONFIG
לשונית אתחול
שם צריך להוריד את הוי מהתקן העכבר
תעלי צילו"מ.

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י Bיוטי;806442:
אבל אחרי שהוא מפעיל מחדש את המחשב כביכול כדי לשמור את השינוי הווינדוס אוטומטית מחזיר את זה ורושם לי הוספת משטח מגע בוצעה בהצלחה.. מי ביקש ממנו להוסיף?

במקרה כזה אפשר לבטל את התקנה אוטומטית של חומרה...
או לחלופין לשנות בביוס שלא יהיה גישה למשטח העכבר ואם אין אופציה כזו אז אני חושב שביטול של ps2 יחסום את המשטח

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אין צלמית של העכבר בשורת המשימות שניתן לבטל את זה משם? או מלוח הבקרה > עכבר?
חייב להיות משהו.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
פשוט מאד איפה שעשית ביטול צריך רק להשהות.
בההצלחה

Bיוטי

משתמש רשום
זה היה כ"כ פשוט שרק לכן הסתבכתי...

בצד שמאל למטה יש לי חץ שפותח לי את ההתקנים כמו בלוטוס, ווינדוס מדיה וכו, שם יש גם את ההתקן של המשטח מגע, פתחתי את המאפיינים שלו ובבחירת התקן בחרתי באופציה למטה- השבת לוח מגע אם קיים עכבר USB , זהו!
(אפשר גם לבחור השבת בכלל בלי קשר לעכבר חיצוני)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה