איך לתקן מספר ורווח באינדי'

חנני'

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קיבלתי זה בוורד ככה:
upload_2020-1-2_14-35-54.png

ובאינדיזיין נהפך.
וזה משום שבוורד המספר והרווח מוגדר משום מה על אנגלית, ואני רוצה לידע איזה חיפוש והחלפה שייך לעשות באינדיזיין כדי שבעיה כזו יתוקן, [אני רואה באינדי' שהגדרת Character direction על זה הוא על ברירת מחדל ולא משמאל לימין]

upload_2020-1-2_14-34-53.png

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
קיבלתי זה בוורד ככה:
צפה בקובץ המצורף 586585

ובאינדיזיין נהפך.
וזה משום שבוורד המספר והרווח מוגדר משום מה על אנגלית, ואני רוצה לידע איזה חיפוש והחלפה שייך לעשות באינדיזיין כדי שבעיה כזו יתוקן, [אני רואה באינדי' שהגדרת Character direction על זה הוא על ברירת מחדל ולא משמאל לימין]

צפה בקובץ המצורף 586583
חפש
קוד:
(?<=^)(\d+?)( )
החלף
קוד:
$2$1

אבל עדיין נראה לי שזו בעיה בהגדרות (תפעיל הצג תוים מוסתרים, ותעלה תמונה של הפסקא באינדיזיין)

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נראה שזה בעיה בהגדרות כיון התווים. שכעת נראה שמאל לימין.
ולכן המספר והרווח מתהפכים ורואים רווח ומספר
כמובן אני מדבר על ההגדרות שהוחלו על ההפניות להערות בלבד. לא על כל הטקסט.

חנני'

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כמובן אני מדבר על ההגדרות שהוחלו על ההפניות להערות בלבד. לא על כל הטקסט.
זה לא הפניה להערה.

נראה שזה בעיה בהגדרות כיון התווים. שכעת נראה שמאל לימין.
ולכן המספר והרווח מתהפכים ורואים רווח ומספר
עכשיו לאחר שכתבת את זה, הבנתי שמה שכתבתי בתחילה שכיון תווים אלו מוגדרים כברירת מחדל; זה מה שעושה השיבוש כאן, והייני מכיוון שבאינדיזיין ברירת מחדל של המספרים הם משמאל לימין, אבל הרווחים הם מימין לשמאל כמו שאר הטקסט.
ובשביל זה אם משנים את הרווח אחרי המספר שיהיה ג"כ משמאל לימין, הכל יסתדר.

וסך הכל צריכים גרפ שיחפש רווחים כאלו.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה לא הפניה להערה.

עכשיו לאחר שכתבת את זה, הבנתי שמה שכתבתי בתחילה שכיון תווים אלו מוגדרים כברירת מחדל; זה מה שעושה השיבוש כאן, והייני מכיוון שבאינדיזיין ברירת מחדל של המספרים הם משמאל לימין, אבל הרווחים הם מימין לשמאל כמו שאר הטקסט.
ובשביל זה אם משנים את הרווח אחרי המספר שיהיה ג"כ משמאל לימין, הכל יסתדר.

וסך הכל צריכים גרפ שיחפש רווחים כאלו.
חפש רווח, ובהגדרות האלה שנה את זה:
upload_2020-1-2_19-35-49.png

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אבל עדיין נראה לי שזו בעיה בהגדרות (תפעיל הצג תוים מוסתרים, ותעלה תמונה של הפסקא באינדיזיין)
ידידי @חנני' שלח לי הקובץ בוורד לבדיקה, והבעיה נמצא כבר שם, מי שהקליד אותו הקליד הרווח לפני המספר.

נכתב בחו"ל לפני שבת

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
קיבלתי זה בוורד ככה:
צפה בקובץ המצורף 586585

ובאינדיזיין נהפך.

צפה בקובץ המצורף 586583
לפני שאתה מייבא מוורד, תחפש בוורד שפה אנגלית ותחליף לשפה עברית, ואז תייבא.

חנני'

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לפני שאתה מייבא מוורד, תחפש בוורד שפה אנגלית ותחליף לשפה עברית, ואז תייבא
אם אחליף לעברית לא הרווחתי כלום כי כאן הרווח במציאות הוא לפני המספר (וכפי שהאיר @צורת הדף ) ורק אם זה בעברית הוא יוצג בוורד ככה, ורק עכשיו כיון שזה באנגלית נראה כמסודר בוורד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה