עזרה איך לשלב תמונות מרובעות בגריד של מודעה

סטודיו כריש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
שלום!
הלקוחה מהדרום עם חנות המתנות אתם זוכרים אותה?
אז זהו שאחרי תקופה ארוכה היא שמה לב בשטח שמיתוג מפציץ והרבה מלל, מה שהולך מאוד באזור מרכז הארץ, בדרום הוא פחות מדבר אל האנשים, והיא ביקשה שנשלב במודעות את העבודות שהיא עשתה, אבל התמונות שהיא שלחה לי זה תמונות שצולמו בבית ולא בסטודיו (אין לה כסף לסטודיו) מה שמאוד מקשה על העבודה ואני פשוט לא יודע איך להניח את זה במודעה... גם כל אחת בגודל שונה וזה פשוט לא יושב יש למישהו רעיון???
זה המון תמונות והיא רוצה את כולם או לפחות את רובן ורוצה שנשלב בזה גם את השפה שעיצבנו וזה לא בדיוק הולך לי ביחד...
אשמח לשמוע רעיונות מהחברה המנוסים פה....
איך לשלב הרבה תמונות מרובעות כגריד עכשוי???
תוזה רבה!
Untitled-1-01.png

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
באמת מורכב..
הייתי מציירת ריבוע לבן נקי ועליו מסדרת את התמונות בצורה שווה או אפשר גם חלק גדולים / קטנים
אבל שבסוף זה יצור מרובע שלם מלא תמונות
לא הייתי שמה מסגרות צבעוניות - גם כך התמונות מעמיסות...
בהצלחה

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
באמת מורכב..
הייתי מציירת ריבוע לבן נקי ועליו מסדרת את התמונות בצורה שווה או אפשר גם חלק גדולים / קטנים
אבל שבסוף זה יצור מרובע שלם מלא תמונות
לא הייתי שמה מסגרות צבעוניות - גם כך התמונות מעמיסות...
בהצלחה
רעיון מקסים!

אפשר גם ליצור מסגרות צבעוניות מעניינות. מומלץ מאוד בקו חלק (לא כמו בסקיצה הנ"ל שזה דהוי מהצד הפנימי)
ו... לא מרובעות בשום אופן אלא מעין צורות מופשטות כאלו, כמו עננים אבל לא כזה. אם תרצה אעלה לך כאן השראות למסגרות כאלו.

סטודיו כריש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
רעיון מקסים!

אפשר גם ליצור מסגרות צבעוניות מעניינות. מומלץ מאוד בקו חלק (לא כמו בסקיצה הנ"ל שזה דהוי מהצד הפנימי)
ו... לא מרובעות בשום אופן אלא מעין צורות מופשטות כאלו, כמו עננים אבל לא כזה. אם תרצה אעלה לך כאן השראות למסגרות כאלו.
אשמח להשראות של מודעות בסגנון!

סטודיו כריש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
רעיון מקסים!

הבעיה שאם זה לא מרובע אז לא יראו את המתנות בשלמותן אולי בסגנון מרובע עם קצוות מתעגלות?
ומה לגבי הקופי וסגנון המשפט האם כדאי להשאיר חוגגים או לכתוב למשל "מתנות (כ)שאוהבים" (משמעות דו לשונית!)
או רעיון בסגנון??
אשמח להצעות ולהארות!!!

סטודיו כריש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
דרך אגב זו אמורה להיות מודעת שחור לבן לפירסום פליירים...

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מעצבת גרפית...
אבל הייתי הופכת את כל התמונות לקולאז תמונות
ובכך הופכת אותן לתמונה אחת מבחינת העיצוב.

סטודיו כריש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
לא מעצבת גרפית...
אבל הייתי הופכת את כל התמונות לקולאז תמונות
ובכך הופכת אותן לתמונה אחת מבחינת העיצוב.
תודה על הרעיון!
אבל מצד שני זה לא אמור להיות קולאז כי אמורים לראות את העיצובים.... ובקולאז' לא יראו כלום כי זה יהיה קטן מדי..
טוב בכל אופן תודה אני כבר יסתדר.(אעלה בעז"ה בל"נ שזה יהיה גמור ומוכן!)

HLW מיתוג ועיצוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
כיף להיכנס לראות אשכול שלך, מלא באנרגיה ורצון לעצב ולתת את הכי טוב שאפשר! תמשיכו להצליח!
לגבי הקו העיצובי וכו' יש מה להוסיף, להוריד ולשפץ. חסר גם פניה לקהל יעד.
מבחינת עיצוב של התמונות- כדאי להעמיד אותם במבנה קולאז' נקי עם תמונות מלאות, (בלי תוספות צבע וכו')
מצרפת פרסום מייל (ישןןן)...
עריכה- לא ברור למה לא מאפשר לזה להיות מוטמע, (אולי בגלל הגודל) בכל אופן כשמגדילים בחלון שנפתח זה מפוקסל נורא..

קבצים מצורפים

• פרסום ft עברית+.jpg
    פרסום ft עברית+.jpg
    1.4 MB · צפיות: 58

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
אולי כדאי לעשות פאזל? (אם צריך עזרה, אני מוכן להתנדב...)
או לעשות משולשים (עדיין לא ניסיתי דבר כזה...)

סטודיו כריש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
טוב אז אחרי עמל זה מה שיצא, ויצא ט ו ב ! ! !
תודה רבה לכל העוזרים והמסייעים...
הפרסום הוא בשחור לבן בפליירים והסנון הזה פשוט ישב מושלם על העסק...
כמובן שסידרתי את זה שלא יהיו חתוכות האותיות בסגירה...
ביאור 2020-07-17 170722.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה