איך לשדרג עבודה?

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש לי מעל 6 שנות ניסיון fullstack עם פרופיל פעיל ב stackoverflow.
  • אני מחפש להשתדרג וכמה אמרו לי רק לינקדאין אבל זה חסום בנטפרי, מה האלטרנטיבות שכדאי לנסות?
  • איך מתמודדים עם האנגלית שזה בעיקר דרך google translate?
  • ואיזה ציפיות שכר כדאי לדרוש שלא יהיה מדי גבוה ולא מדי נמוך?

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
אני מסתכלת בלינקדאין עצמו :)

אבל זכור לי שקיבלתי נוטיפיקציות למייל
יתכן שזה רק לחלק,
זה תלוי במנוי של השולח.
משתמש רגיל ישלח הודעה ותראו במייל ש X שלח הודעה.
יש אופציה לשידרוג במנוי לשליחת הודעה גלויה ויש גם אפשרות שיוכלו לעשות השב במייל וההודעה תנווט אליו

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קודם כל, כל הכבוד על העמידה על העקרונות! באמת ראוי להערכה.
לצערי לא רואה דרך בלי, יכולה להמליץ לך ללכת לעמדות מחשב עם סינון של נתיב ולפתוח משם,
איפה קיים? אני מכירה רק חדרי מחשבים חרדיים עם נטפרי

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אם יש לך ניסיון משמעותי בריאקט ואת אלופה אצלינו תוכלי לקבל כאלו משכורות
אני באמצע לבנות פרויקט לדוגמה בריאקט ונוד, אין לי ניסיון בריאקט רק קצת בנוד.
תוכלו לתת לנו פיצ'רים לדוגמה שזה ירשים את המגייסים בחברה שלכם.

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
אני באמצע לבנות פרויקט לדוגמה בריאקט ונוד, אין לי ניסיון בריאקט רק קצת בנוד.
תוכלו לתת לנו פיצ'רים לדוגמה שזה ירשים את המגייסים בחברה שלכם.
כרגע מחפשים ניסיון ממש חזק דווקא בריאקט
אין לי דברים ספציפיים. הם מתרשמים מידע בפועל בראיונות

אוראו

משתמש רשום
  • אני מחפש להשתדרג וכמה אמרו לי רק לינקדאין אבל זה חסום בנטפרי, מה האלטרנטיבות שכדאי לנסות?

תגובה קצת בדיליי אבל יכולה מקסימום לעזור לאחרים:

כדאי לנסות את האתר בשם gloat.

פותחים פרופיל באנגלית כמו בלינקדאין אך ללא אופציה לנטוורקינג וללא צורך בהשקעת זמן בקידום עצמי במנוע החיפוש שלו.

כי זה עובד הפוך משאר האתרים (כמו פורטל), המגייס מחפש אותך!

המגייסים מחפשים מועמדים למשרה לפי קריטריונים והאתר מציג להם אופציות ללא שמות. הם שולחים בקשה במייל להזדהות תוך כדי תיאור המשרה, התפקיד ושם הפונה. רק במידה והמשרה מתאימה מזדהים מולם והם יוצרים קשר לראיון.

מאחורי הקלעים יושבות מגייסות שיוצרות קשר (בעברית) בעת הצורך לשם קידום פנימי באתר לפי ההעדפות של המחפש או לצורך בירור ורחרוח מה קורה עם תהליך שהתחיל ונתקע.

סוג המשרות המוצעות שם הן הייטקיסטיות לחלוטין, לא חברות ממשלתיות ולא כח אדם.

קיבלתי משם המון זימונים לראיונות תוך יום-יומיים מיצירת הפרופיל ושוב פעם כמות גדולה לאחר שהמגייסת יצרה קשר וקידמה פנימית את הפרופיל לפי העדפות שלי.
אחר כך המשיכו לזרום הצעות אבל בקצב יותר נשלט :)

בהצלחה!!

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
תגובה קצת בדיליי אבל יכולה מקסימום לעזור לאחרים:

כדאי לנסות את האתר בשם gloat.

פותחים פרופיל באנגלית כמו בלינקדאין אך ללא אופציה לנטוורקינג וללא צורך בהשקעת זמן בקידום עצמי במנוע החיפוש שלו.

כי זה עובד הפוך משאר האתרים (כמו פורטל), המגייס מחפש אותך!

המגייסים מחפשים מועמדים למשרה לפי קריטריונים והאתר מציג להם אופציות ללא שמות. הם שולחים בקשה במייל להזדהות תוך כדי תיאור המשרה, התפקיד ושם הפונה. רק במידה והמשרה מתאימה מזדהים מולם והם יוצרים קשר לראיון.

מאחורי הקלעים יושבות מגייסות שיוצרות קשר (בעברית) בעת הצורך לשם קידום פנימי באתר לפי ההעדפות של המחפש או לצורך בירור ורחרוח מה קורה עם תהליך שהתחיל ונתקע.

סוג המשרות המוצעות שם הן הייטקיסטיות לחלוטין, לא חברות ממשלתיות ולא כח אדם.

קיבלתי משם המון זימונים לראיונות תוך יום-יומיים מיצירת הפרופיל ושוב פעם כמות גדולה לאחר שהמגייסת יצרה קשר וקידמה פנימית את הפרופיל לפי העדפות שלי.
אחר כך המשיכו לזרום הצעות אבל בקצב יותר נשלט :)

בהצלחה!!
איך בונים את הפרופיל באתר גלואוט?

עט טוב

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בקשר לאתר gloat, אפשר קישור מדויק + הסבר על תהליך הרישום? מישהו מכיר את זה מנסיון אישי?

כמו כן, יש אתר goozali.com, יש שם המון משרות + המון חברות שאפשר לחפש אצלם + אפשרות להרשם כמחפש עבודה.
מישהו ניסה באופן אישי להרשם לשם? הפרטים מופיעים לכולם וזה מרגיש קצת מידי חשוף...
אשמח לשמוע התרשמויות

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
תוכל לשלוח לי מייל לאיפה לשלוח קו"ח?
המייל שלי AVAAVV8 (והשאר שטורדל, גימייל נקודה קום....)
היא כתבה את זה לפני שנה וחצי, לא רלוונטי...
(למיטב ידיעתי היא כבר עברה עבודה מאז)

BAE

משתמש רשום
הי,
כותבת באשכול הזה כי לא מצאתי אשכול מתאים יותר.
אני זקוקה לעצה דחופה (ולעידוד...) של מביני דבר בעולמות הפיתוח.
יש לי שנתיים ניסיון לכאורה בעבודה טובה ועם טכנולוגיות טובות,
אממה אני מרגישה שהטייטל שלי לא מצדיק בכלללל את הרמה המקצועית העכשווית שלי.
לא שאני נוטה להאשים אחרים בבעיות שלי, אבל רצף של מקרים וסיבות הובילו לכך שאני מרגישה ממש ברמה מקצועית נמוכה.
(כמעט שנתיים ניסיון בעבודה, כולל שמירת הריון וחוסר תפקוד, חופשת לידה - זה דברים שלא יכלתי לשלוט עליהם, אבל מעבר לכך אני עובדת במקום שיש בו הרבה כוח אדם וממש צריכה להתחנן למשימות, כמו''כ אני בצוות שכולם בו סניוריות עם 10+ שנות ניסיון, ואני עושה המון עבודה שחורה)
יש לי ראש טוב, בלימודים הייתי מהמובילות, ואני מאד לא אוהבת את המקום הבינוני שנפלתי אליו, יש בי תאוה לכבוש ולהצליח בעולם הזה. אני מוכנה ורוצה לעבוד קשה. אני משתדלת ללמוד בזמני הפנוי אבל מרגישה שקצת דורכת באותו מקום, רוצה יותר מיקוד:)
השאלה היא - איך מתקדמים מכאן? איך אני מדביקה את הפער שנוצר לי? אלו דברים לחזק ועל מה לעבוד?
(אבל בבקשה לא להוריד ולייאש אותי כי גם ככה אני מאד מבואסת.)
אהה ושכחתי לציין - אני בחלת מאז המלחמה. כך שמותר לציין דרכים להתמקצע בעבודה וכו'.

חדוה טוקר

משתמש רשום
הי,
כותבת באשכול הזה כי לא מצאתי אשכול מתאים יותר.
אני זקוקה לעצה דחופה (ולעידוד...) של מביני דבר בעולמות הפיתוח.
יש לי שנתיים ניסיון לכאורה בעבודה טובה ועם טכנולוגיות טובות,
אממה אני מרגישה שהטייטל שלי לא מצדיק בכלללל את הרמה המקצועית העכשווית שלי.
לא שאני נוטה להאשים אחרים בבעיות שלי, אבל רצף של מקרים וסיבות הובילו לכך שאני מרגישה ממש ברמה מקצועית נמוכה.
(כמעט שנתיים ניסיון בעבודה, כולל שמירת הריון וחוסר תפקוד, חופשת לידה - זה דברים שלא יכלתי לשלוט עליהם, אבל מעבר לכך אני עובדת במקום שיש בו הרבה כוח אדם וממש צריכה להתחנן למשימות, כמו''כ אני בצוות שכולם בו סניוריות עם 10+ שנות ניסיון, ואני עושה המון עבודה שחורה)
יש לי ראש טוב, בלימודים הייתי מהמובילות, ואני מאד לא אוהבת את המקום הבינוני שנפלתי אליו, יש בי תאוה לכבוש ולהצליח בעולם הזה. אני מוכנה ורוצה לעבוד קשה. אני משתדלת ללמוד בזמני הפנוי אבל מרגישה שקצת דורכת באותו מקום, רוצה יותר מיקוד:)
השאלה היא - איך מתקדמים מכאן? איך אני מדביקה את הפער שנוצר לי? אלו דברים לחזק ועל מה לעבוד?
(אבל בבקשה לא להוריד ולייאש אותי כי גם ככה אני מאד מבואסת.)
אהה ושכחתי לציין - אני בחלת מאז המלחמה. כך שמותר לציין דרכים להתמקצע בעבודה וכו'.
הוציאו אותך לחלת, או שאת יצאת?
אם הוציאו אותך - לא רוצה להלחיץ, זה הזמן להתחיל לחפש עבודה, גם אם הוציאו את כולם ובעיקר אם הוציאו רק חלק/אותך....
בהוצאה לחל"ת יש רמז קטן (לרוב) מהבוסים---

אם הוצאת את עצמך - תחשבי טוב טוב, איך את מכריחה את עצמך לחזור, גם אם אין מעון כי את גרה קו עימות, גם אם מפונה מהבית, גם אם בעל במילואים.
ואני לא כותבת מחוסר אמפתיה למצב המלחמתי, שולחת לך מלא חיבוק וירטואלי, אבל גם תחשבי ממבט אחר. המלחמה פה לפחות לעוד כמה חודשים. שלא תכתבי חלילה עוד שנה שאת 3 שנים עובדת אבל אין לך ניסיון: שמירת הריון, לידה ומלחמה---

בואי נעבור לחיובי: מה כן עשית? הרי מעבודה שחורה לומדים. איזו עבודה היית רוצה לחפש מבחינה מקצועית ?
אחרי שתגדירי לעצמך (ולנו) במה את רוצה לעבוד (שפות x, y, z התמקדות בטכנולוגות, וכו) - תביני במה את רוצה להוסיף לידע.

BAE

משתמש רשום
הוציאו אותך לחלת, או שאת יצאת?
אם הוציאו אותך - לא רוצה להלחיץ, זה הזמן להתחיל לחפש עבודה, גם אם הוציאו את כולם ובעיקר אם הוציאו רק חלק/אותך....
בהוצאה לחל"ת יש רמז קטן (לרוב) מהבוסים---

אם הוצאת את עצמך - תחשבי טוב טוב, איך את מכריחה את עצמך לחזור, גם אם אין מעון כי את גרה קו עימות, גם אם מפונה מהבית, גם אם בעל במילואים.
ואני לא כותבת מחוסר אמפתיה למצב המלחמתי, שולחת לך מלא חיבוק וירטואלי, אבל גם תחשבי ממבט אחר. המלחמה פה לפחות לעוד כמה חודשים. שלא תכתבי חלילה עוד שנה שאת 3 שנים עובדת אבל אין לך ניסיון: שמירת הריון, לידה ומלחמה---

בואי נעבור לחיובי: מה כן עשית? הרי מעבודה שחורה לומדים. איזו עבודה היית רוצה לחפש מבחינה מקצועית ?
אחרי שתגדירי לעצמך (ולנו) במה את רוצה לעבוד (שפות x, y, z התמקדות בטכנולוגות, וכו) - תביני במה את רוצה להוסיף לידע.
ברור, לא צריך להיות חכמים גדולים בשביל זה.
הוצאתי לחלת, מעצמי בחיים לא הייתי עוזבת לטובת ישיבה בבית.
אני בתהליך חיפוש עבודה אינטנסיבי.
פחות רוצה לשתף באלו שפות וטכנולוגיות עבדתי, אבל שפות מעולות ומובילות.
מה העבודה השחורה שעשיתי? המון תיקוני css לדוגמה. כל גרסה תיקוני הui היו עוברים אלי. תיקוני באגים (לא המורכבים יותר) פחות נתנו לי לכתוב קוד מאפס, אלא יותר לתקן את הקיים.
לא אומרת שלא למדתי בעבודה, השתדלתי לעשות את מה שניתן. אבל אני מרגישה שחסר לי ידע! על flow של תהליכי עבודה, על הבנת דברים לעומק...
כרגע בבית אני לומדת לעומק את השפות שאני עובדת איתן, ומתכוונת לראיונות עבודה.
אני רוצה מעבר , ואשמח לעצה ממפתחת מנוסה.

אתי1234

משתמש פעיל
את יכולה לנסות לתרום לקוד פתוח
זה יתן לך מיומנויות של כניסה לקוד קיים, פתרון בעיות, כתיבת קוד יפה ותקין (יעשו לך code review) ועוד הרבה
אבל בעיקר הייתי ממליצה לך להשקיע את כולך בהכנה לראיונות- פתירת שאלות ב leetCode, תרגול כתיבת קוד, קריאה של חומר תיאורטי ומעשי
הכל כדי שתצליחי להיכנס לחברה טכנולוגית ומתקדמת שתתן לך מה שאת מחפשת
וכמובן בחיפוש העבודה תשימי דגש על מקום שיקדם אותך מבחינה מקצועית ואל תתפשרי על זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה