דרוש מידע איך להתנתק מנטפרי? דחוף!

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש לי סטיק עם סים של נטפרי.
כעת עברתי לראוטר, ואני מעונינת לנתק את הסים , כך שיהפוך ללא פעיל כלל.
ניתקתי את החבילה הסלולרית (019), איך מנתקים את נטפרי?
או שאם ביטלתי כבר את האפשרות גלישה מהסים, נטפרי מפסיקים לגבות תשלום?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
יש לי סטיק עם סים של נטפרי.
כעת עברתי לראוטר, ואני מעונינת לנתק את הסים , כך שיהפוך ללא פעיל כלל.
ניתקתי את החבילה הסלולרית (019), איך מנתקים את נטפרי?
או שאם ביטלתי כבר את האפשרות גלישה מהסים, נטפרי מפסיקים לגבות תשלום?
אין צורך.
החיוב מפסיק אוטומטי בהעדר שימוש

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
המערכת של נטפרי בנויה בצורה כזו שאם אין שימוש בחשבון המשויך, הוא לא גובה על הימים האלו (אא"כ רוב החודש), אם זה מיעוט החודש, וגביה של פחות מ-10 ש"ח, החיוב נדחה ומצטרף לחודש אחרי.

1 היה אברהם

משתמש פעיל
אין צורך.
החיוב מפסיק אוטומטי בהעדר שימוש
המערכת של נטפרי בנויה בצורה כזו שאם אין שימוש בחשבון המשויך, הוא לא גובה על הימים האלו (אא"כ רוב החודש), אם זה מיעוט החודש, וגביה של פחות מ-10 ש"ח, החיוב נדחה ומצטרף לחודש אחרי.
תקראו:
כללי התשלום
אמצעי התשלום שיוגדר בחשבונכם, ישמש את כל החיובים של החשבון שלכם לנטפרי, כגון: תשלום עבור שירותים נוספים, תשלום עבור התחברות לחיבור אינטרנט נוסף דרך הממשק וכדו'...
חשבוניות או קבלות ישלחו אך ורק דרך הדואר אלקטרוני, בדקו בפרטים האישיים שלכם שהדואר אלקטרוני שלכם מעודכן.
השימוש בנטפרי וההצטרפות כוללת מחילה מראש לכל טעות שתעשה בחישוב. במידה ומצאתם טעות בחשבון מחובתכם להודיע על כך לנטפרי כדי שנוכל לתקנה. במידה ולא תודיעו תוך שלשה חודשים ממועד הטעות יחשב הדבר למחילה גמורה.
חישוב התשלום החודשי מתבצע לפי חודש קלנדרי (לועזי) (כל הזמנים מחושבים לפי השעון העולמי UTC), עבור חיבור שנותק או חובר באמצע החודש - התשלום יחושב באופן יחסי לפי מספר הימים שבאותו חודש קלנדרי.
הגדרה של ניתוק הינה לפחות 15 ימים רצופים ללא גלישה כלל, ניתוק והתחברות בתוך פחות מ-15 יום לא נחשב כניתוק.
המערכת מזהה בצורה אוטומטית ניתוק של חיבור לפי חוסר גלישה. אך חובה עליכם בשעת ניתוק למחוק את החיבורים מהחשבון שלכם בנטפרי.
הגדרה של חיבור הינו מזהה יחודי שהנפיק עבורכם הספק. (לרוב זה כתובת איפי) במידה והספק שגה בעניין זה, אחריות הטעות היא על הספק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה