איך להרוויח כסף ולצאת מהחובות?

מצב
הנושא נעול.

mg3

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני ממליצה על הקורס של גיל אורלי!
הקורס היחיד שלא רק בודק את ההכנסות וההוצאות
אלא נותן באופן מעשי הרבה חומר לאיך להגדיל הכנסות!
בעלי אברך כולל, שבר את הראש איך להגדיל הכנסות ונתקע בקירות.

הקורס הזה שינה לו חשיבה לגמרי.

RUSI10

משתמש מקצוען
בלי להתייחס לגוף ההצעה שודאי לא שייכת לכל אחד.

צריך לדעת שכל הדוגמאות שמביאים מאנשי מקצוע שמרווחים אלפים לכל שעה הוא טעות מיסודה:

א. כי כדי להגיע להכשרה שלהם הם עבדו שנים במשרה מלאה פלוס, עד שצברו את המקצועיות ואת השם הטוב, כמו שאמר פעם מרצה בכיר כשנשאל "כמה זמן לקח לך להכין את ההרצאה" ענה להם "שלושים שנה - וחצי שעה". וממילא זה לא פיתרון למישהו שמלכתחילה מחפש משרה חלקית ולא רוצה להשקיע כמה שנים.

ב. גם כיום הם משקיעים הרבה יותר זמן ממה שאתה חושב הופעה לא נוצרת מעצמה, גם אברהם פריד ומ.ב.ד. משקיעים הרבה זמן וכסף כדי להשאר על הבמה.

זה נכון ולא נכון.
כי לא דיברתי על ענק זמר , וגם לא על מרצה מבוקש - שבאמת השקיעו שנים כדי לעמוד במקום הזה.
לברכות "אמן" וסיפור חיים אישי (שיכול גם להיות מצוץ מהאצבע) לא צריך 30 שנה. וגם לא השקעה כספית מיוחדת.
וגם סטנדפיסטית שהציוד המלא שלה זה כמה סמרטוטים מארגז של פורים. וכמה בדיחות מוצלחות - ההשקעה לא כזו גדולה.

פשוט צריך אומץ לעמוד על הבמה, ולמכור לקהל את מופע שהוא רוצה לראות ושמוע.
ונכון, ברור שצריך להכין בבית, ולהתאמן מול המראה ולחפש תוכן מעניין/משעשע. ובעיקר להתפלל לסיעתא דשמיא. - אבל זה לא שנים!!

(אגב, אני אישית נהנתי יותר בהופעה כזו, של סטנדפיסטית שהצחיקה ונתנה חיות ושמחה, מאשר הופעה של אחת שהתאמנה שנים כדי להגיע לבמה.)

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
כל מי שהציע לא להשתמש באשראי
איך אתם משלמים את כל החשבונות חשמל גז טל' פל'???

ראפ

משתמש פעיל
לא עברתי על כל התגובות אבל מהתיאור מצב שלך עולה שלא אתה באמת עובד ולא אשתך באמת עובדת וזה שורש הבעיה אי אפשר לכלכל בית אם ילדים כשאחד מבני הזוג לא עובד זה פשוט לא יתכן
אם כל האי נעימות אני כותב את זה פעם בית שלא היה בו מפרנס היה בית עני היום בית כזה בסופו של דבר ניזון מהצדקה אי אפשר להוציא יש מהאין
לדעתי תפנה לרב ולגורמים מקצועיים מה אליך לעשות במצב כזה מאחל מכל הלב שתצליח במה שלא תעשה

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
כמדומני שהיום את חשבונות הפלאפונים חייבים לשלם באשראי אבל יש הבדל גדול בין לשלם כמה חשבונות הכרחיים באשראי אחד מסודר או לגהץ את הכרטיס על כל קניה ברחוב.
אנחנו משפחה בת שבעה נפשות ובד"כ האשראי לא עובר את 600 ש"ח בחודש. כל שאר הקניות ואפילו דלק ומוסדות לימוד לילדים מזומן בלבד או מקסימום כרטיס אשראי דירקט שיורד באופן מידי בחשבון.
בהתנהלות כלכלית נכונה אין מצב לקנות חלב היום ובמקרה בטוב לשלם עליו בעוד שבועיים במקרה הפחות טוב בתשלומים בעוד חודשיים.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אני ממליצה על הקורס של גיל אורלי!
הקורס היחיד שלא רק בודק את ההכנסות וההוצאות
אלא נותן באופן מעשי הרבה חומר לאיך להגדיל הכנסות!
בעלי אברך כולל, שבר את הראש איך להגדיל הכנסות ונתקע בקירות.

הקורס הזה שינה לו חשיבה לגמרי.
זה מתאים לחרדים?

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
אני מניח שהכוונה לכרטיס עם מסגרת אשראי, גם המתנגדים יכולים להחזיק כרטיס דיירקט,
כך או כך אשראי זה עניין של אופי, אני מחזיק כמובן כרטיס, מעולם לא השתמשתי במסגרת האשראי שבו ואיני משלם בתשלומים, תמיד אני "אוחז ראש" מה המצב בחשבון, וב"ה מעולם לא נכנסתי למינוס,
הכרטיס מקל מאוד על הסדר בתשלומים כל סוף חודש יש פירוט כמה ירד לחשמל מים גז ארנונה וכו', וקל יותר להתארגן לחודש הבא

מאיר יהודה

משתמש צעיר
כאחד שמלווה משפחות מטעם ארגון מסילה
אני יכול לומר דבר אחד: כל הרעיונות שיציעו לך - לא מתאימים לך
כלומר, אתה צריך לשבת ולחשוב מחוץ לקופסא איזה רעיונות מתאימים
לכישורים שלך, לזמן שלך ושל משפחתך, ללחץ הנפשי המתאים שאתה יכול לעמוד בו,
לסביבת עבודה וכו' מהרבה כיוונים שרק אדם שפוגש אותך ומכיר אותך יכול
להציע לך תחום/מקצוע מסויים (וגם אז - אין סוף דבר עד שה"מנוע" לא עובד לבד).
הציעו כאן כבר לגשת למסילה - גם אני מצטרף.

ezra1989

משתמש פעיל

אנחנו עשינו אשראי רק לתשלומים קבועים עם מסגרת נמוכה.
ועוד אשראי ששוכב בארון עם מסגרת גדולה יותר שאם צריכים השכרת רכב או טיסות וכו'.

בשוטף יש לנו 2 כרטיסי דביט, שכל עסקה שעושים שם מקבלים הודעה מיד לסלולאר.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני מניח שהכוונה לכרטיס עם מסגרת אשראי, גם המתנגדים יכולים להחזיק כרטיס דיירקט,
כך או כך אשראי זה עניין של אופי, אני מחזיק כמובן כרטיס, מעולם לא השתמשתי במסגרת האשראי שבו ואיני משלם בתשלומים, תמיד אני "אוחז ראש" מה המצב בחשבון, וב"ה מעולם לא נכנסתי למינוס,
הכרטיס מקל מאוד על הסדר בתשלומים כל סוף חודש יש פירוט כמה ירד לחשמל מים גז ארנונה וכו', וקל יותר להתארגן לחודש הבא

ניתן להחזיק כרטיס אשראי ולגזור את הפס המגנטי כך א''א לגהץ אבל עדיין ניתן לקנות ולשלם הוראות קבע

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
@מאיר יהודה היקר!
את השקפתך תשמור לעצמך!!!....
אם משהו ירצה לשמוע, הוא יפנה אליך, כבוד הרב.
אם יש לך רעיון מעשי אתה מוזמן להציע.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מצטער על הקונקרטיות אבל...
לא כדאי לך להתבטאות ככה - זה דיני נפשות

אל תסחף, הבן אדם בסך הכל המליץ לרב לביבו היקר לחסוך בהוצאות שבת, ואני הזכרתי לו שזה לא בדיוק המקום לחסוך. זה אחד המקומות היחידים שכתוב שמותר לבזבז עליהם את כספו, ולוו עליי ואני פורע. וזה המקום שבו אנו מראים שכמה שאנחנו נזהרים בהוצאותינו - זה עד להוצאות שבת ויום טוב.
כמובן שכל אחד ישאל את רבותיו ושבעים פנים לתורה, ואני יודע שיש האומרים שזה נאמר לכל אחד לפי מה שהוא. אבל לא נראה לי שמדרכי ההשתדלות זה ליסוע להורים לשבת. תסכים איתי, נכון?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה