איך להרוויח כסף ולצאת מהחובות?

מצב
הנושא נעול.

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
לא יודעת איפה אתה גר ומה ההציע של הכוללים אצליכם, אבל בהחלט יתכן שאפשר להוסיף סדרי לימוד בתשלום כגון: כולל נץ (לפחות 1000 ש"ח) כולל ערב (500) כולל יום שישי (500) כולל שבת...
מבחני הלכה למיניהם שמתוגמלים מהם ע"י תלושים... ועוד....
אולי בערבים אפשר לעסוק מעט בקרוב רחוקים (נפש יהודי, לב לאחים וכד')

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
לשים לב טוב מה חסר בשכונה ולהקים מכירה של זה. בשכונה שלנו לא היתה חנות של מכירת נגנים\אוזניות\פלאפונים\קוי סלולר וכו ומישהו פתח בקטנה בבית שלו והתפתח עד כדי שיש לו היום חנות מוצלחת ביותר ותמיד יש בה אנשים!!!
אני חשבתי על עמדת מחשב בבית עם נטפרי ולקחת 5 שקל לרבע שעה. יש כאן כמה כאלו וזה ממש מצליח. (רק לחשוב שמגיעות נשים ורק פותחות את נקסט או אלי אקספרס והנה תוך רגע עוברת שעה...;). או אם צריך בנקים\מיייל וכו וכו). אצלי טכנית זה לא יצא מכמה סיבות אבל לדעתי זה ממש שווה.(נכון שצריך לפנות מקום בבית וזה פוגע בפרטיות אבל צריך להקריב בחיים... אמנם כמובן כל אחד בוחר במה ואיך להקריב). בהצלחה

משה בר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בעיה נפוצה!
אם תקבלו דמי לידה וכדו' או סכום על עבודה גדולה-- מיד להמיר את השימוש באשראי לשימוש במזומן, זה נראה אותו דבר בדיוק ,
אבל לא!!
כמו כן לחשבן את החשמל בכל חודש- לא בחודשיים,כי באותו אשראי יירד גם המים של חודשיים וגם החשמל והגז של חודשיים, וכו'
פשוט לעבוד עם מעטפות, לא להעביר את הכל בחשבון בנק.
[כשצריך לשלם חשבונות במקום ללכת לדואר אפשר לבקש משכן או חבר להעביר באשראי שלו רק אם הוא לא בסחרחורת כרגע.]
אפשר לשלם באשראי --ללא הו"ק את התשלומים השוטפים בצורה מאוזנת לדוגמא את הארנונה לשלם לפני ה15 ואת החשמל והגז אח"כ, אבל הכל עם רישום מדוייק.
קניות במכולת במזומן בלבד [אאכ יצא 103 שח שתעביר 3 באשראי]
בהצלחה רבה
ובהחלט שיש למסילה וכדו' מה להציע

הנושא של אשראי הוא אסון ממש
אני כבר 8 שנים מהחתונה וחי ממזומן בלבד
והמציאות היא שחבריי שחיים מאשראי מוצאים בכל חודש אלפי! שקלים מיותרים!!!

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני מאמין שאין לך מאיפה לקצץ בהוצאות.

האם יש לך חוב שהולך וגדל כל חודש?
אם כן, כמה הוא?
זה הסכום שאתה צריך להרויח בנוסף כל חודש.

כתבו פה שתהיה מתייג ולדעתי זה גם הכי מתאים. תוכל להרויח 1500 ומעלה כל חודש. ואם תתאמן בכתיבה תוכל להרויח כפול.

היות שאתה עובד מהבית וגם לאשתך אין עבודה שממש חבל לותר עליה אולי כן תוכל לשקול מעבר לעיר זולה.

נ.ב. לדעתי, וזו דעתי בלבד, אל תלך על עבודה בשכר מינימום, ולא כל עבודה שתרגיש בה מסכן, והא בהא תליא. אתה ראוי להרויח 50₪ לשעה ובעזרת השם תמצא.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אפשר לעשות הגהה לספרים, לפרויקט השו"ת וכדו',
חבר של בעלי אברך, ועשה זאת בכל מיני זמנים פנויים, והגיע עד לכ-2000 ש"ח בחודש.
ולא צריך לזה שום הכשרה.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
כתבו פה שתהיה מתייג ולדעתי זה גם הכי מתאים. תוכל להרויח 1500 ומעלה כל חודש. ואם תתאמן בכתיבה תוכל להרויח כפול.
אז אני מגיע מהתחום. בקשר לתיוג אכן יש מקום לחשוב על זה, קודם כל יש צורך ללמוד את הנושאים ההלכתיים הרלוונטיים כמו שינוי צורה שנגרמת ע"י תיוג וכו וכו. וכן יש מה לדעת על סביבת כתיבה נאותה כמו מזג אוויר, אחוזי לחות, מה ואיך משפרים אחיזת הדיו בקלף ועוד ועוד. כמו"כ יש להתחיל קודם עם כתב גדול ברד"כ בס"ת ספרדיים ואח"כ לעבור לקטנים יותר.
בקשר לכתיבה, לדעתי מי שלא מתכוון להשקיע בזה כמה שעות טובות מהיום זה לא שווה. צריך המון אבל המון סבלנות ואורך רוח. וגם לימוד ההלכות והפרקטיקה בזה ארוכים לאין ערוך מאשר תיוג.
בהצלחה.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
יש תחום שמכניס יחסית הרבה כסף אבל חרדים וחרדיות לא עושים את כמעט (וגם די ברור למה)
והוא: עובד ניקיון!
אם נראה לך שאתה מתאים (צריך לזה כח פיזי ובאמת לדעת לנקות ולא רק להעביר סמרטוט )
זה 50 ש"ח לשעה ואף יותר.
אתה יכול להציע את עצמך לבתי כנסת, מקוואות וכו' (מקומות קטנים שלא נעזרים בחברות ניקיון)
המון הצלחה בכל אשר תפנו,
שזכות התורה תעמוד לכם!

לביבו

משתמש צעיר
אפשר לעשות הגהה לספרים, לפרויקט השו"ת וכדו',
חבר של בעלי אברך, ועשה זאת בכל מיני זמנים פנויים, והגיע עד לכ-2000 ש"ח בחודש.
ולא צריך לזה שום הכשרה.
איך מגיעים לזה.
אשמח לפרטים ודרכי יצירת קשר באישי.

נערך לאחרונה ב:

לביבו

משתמש צעיר
אני מאמין שאין לך מאיפה לקצץ בהוצאות.

האם יש לך חוב שהולך וגדל כל חודש?
אם כן, כמה הוא?
זה הסכום שאתה צריך להרויח בנוסף כל חודש.

היות שאתה עובד מהבית וגם לאשתך אין עבודה שממש חבל לותר עליה אולי כן תוכל לשקול מעבר לעיר זולה.

נ.ב. לדעתי, וזו דעתי בלבד, אל תלך על עבודה בשכר מינימום, ולא כל עבודה שתרגיש בה מסכן, והא בהא תליא. אתה ראוי להרויח 50₪ לשעה ובעזרת השם תמצא.
יש לי מידי פעם חוב גדול כלשהוא (כשיש הוצאות חריגות גדולות) אך אני משתדל להפריד את החובות שלי מהעו"ש השוטף ולתת להם מסגרת נפרדת, וגם לשלם להם יותר מהכנסות צדדיות. (יש לי מלווים שבסדר להם עם זה).
יש לאשתי עבודה במשרה חלקית, ואם הייתי מרוויח הכנסה נוספת היינו גומרים את החודש בקל, רק בגלל שאני לא מכניס כמעט כלום בצורה מסודרת נשאר לנו או לחפש הכנסה בשבילי או לחפש העלאת משכורת בשבילה.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
קודם כל 'אין כסף קל', וזה לא סיסמה!!!!!
זו מציאות חיים אמיתית שמנפצת לכולנו את הדמיונות פעם אחר פעם.
מה כן? צריך למצא משהו מתאים, שנתאמץ בו ונשלים הכנסה שרצינו.
יש לי הצעה אחת שאני יכול להציע וגם לעזור למי שיחפוץ בה.
אני מכיר אנשים, לא חכמים, לא אינטלגנטים, לא מקצוענים, ללא נסיון, שעושים בשעתיים ביום 4000 ש"ח. בזמן שנח להם!! וזה אומר שכל אחד יכול.
למשל מישהו שאני מכיר שמגיע כל ערב עם אופנוע לחברת שליחויות מסויימת, הוא לוקח כעשרים חבילות קטנות שצריך למסור לאנשים בבית, (הוא לוקח דווקא חבילות שקרובות לבית שלו ולשכונה שלו,) ומתי שבא לו במשך היום הוא מוסר אותם, על כל מסירה מקבלים בממוצע 10 ש"ח.
לוקח לו שעתיים וקצת יותר.
זהו, זו רק דוגמא אחת להכנסה מהצד בלי השקעה ובלי סיכונים ובלי קשקושים. ובלי להמציא כל מיני גלגלים.
מה כן? קצת מאמץ.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
איך מגיעים לזה.
אשמח לפרטים ודרכי יצירת קשר באישי.
אין לי פרטים יותר ממה שנתתי,
ואני מאמינה שיש עוד מקומות שצריכים הגהה, כגון הוצאות ספרים וכדו',

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
השבוע הזמנתי אינסטלטור (הלך לי הצ'אלמר של הדוד, כשניסיתי לתקן שברתי כל דבר בדרך...), בשעה 18:55 הוא לא ענה, 10 דקות אח"כ הוא ענה, הוא פשוט היה באמצע סדר ב'...
עשה עבודה פצצה, במחיר זול מהמקובל בשוק, ועדיין הרוויח יפה מאד (מאד) לשעת עבודה.
ממש לא מתאים לכל אחד, (סוג של סטיגמה, אמרו למעלה), אבל דברים 'חריגים' מהסוג הזה, יכולים להכניס הרבה, בלי קשר לעונות השנה וכו'...

לביבו

משתמש צעיר
הבעיה שאין לי כ"כ ידים בתחום הזה, וגם אני שובר כשאני נוגע באינסטלציה...
דוקא בכתיבת ס"ת כמו שהזכירו כאן אגב את האופציה הזו יש לי יותר ידים, וחשבתי על האפשרות הזו פעמים רבות, אך יש לי בעיה אישית אחרת בתחום הזה. לולא היא יתכן שכבר מזמן הייתי מתחיל עם זה.

לביבו

משתמש צעיר
מסכימה.
אבל זה מכניס.
בעיקר מכניס מי שיש לו בזה סייעתא דשמיא, אך מי שלא זכה יכול אפילו פחות משכר מינימום לא לקבל.
הבעיה שלי אישית כפי שהזכרתי היא חוסר הכרת מועמדים.
אשמח לדעת מבעלי הניסיון כאן בפורום (אולי נפתח על זה אשכול נפרד) האם אכן היו הצלחות לשדכנים שעובדים בשדכנות עם מאגרים וכדומה, מבלי להכיר את המועמדים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה