איך להקל על ילד שנופלת לו השן הראשונה, ולהכין אותו למאורע :)

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
פוסט חדש! הפוסט פונה להורים, אבל מתאים גם לגננות ולמורים בגילאים צעירים בבי"ס יסודי

אם אתם הורים לילדים, בטח, יצא לכם לבלות כמה לילות לבנים במהלך בקיעת השיניים של ילדיכם, ושמחתם שכל השיניים יצאו לאור סוף סוף. הבקיעה של השיניים בגילאי הינקות מלווה בכאבים פיזיים, אבל גם נפילת השיניים בגילאי הילדות, ובמיוחד, השן הראשונה, עלולה לגרום לחשש, לפחד ובהלה אצל הילד.

בפוסט הבא מפורט איך אפשר להקל על הילד, להפחית את החששות ולהכין אותו לקראת נפילת השן.

לקריאת הפוסט לחצו על הקישור הבא :

http://hametaplim.com/2019/03/04/כך-תקלו-על-ילדכם-כשנופלת-לו-השן-הראשונה/

בא בחשבון

משתמש מקצוען
רעיונות יפים...

אצלנו במשפחה כל הנכדים/ נינים בלע"ר יודעים שסבתא מאד אוהבת את השיניים שנופלות לילדים -
כל ילד שנופלת לו שן - שומר אותה בקנאות בשביל סבתא, וסבתא משלמת לו תמורתה שקל.

היא תמיד אומרת שהיא רוצה להכין שרשרת מכל השיניים (לא נראה לי שהיא באמת שומרת אותן) -
אבל ככה הילדים שמחים מאד כשנופלת להם שן...

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
רעיונות יפים...

אצלנו במשפחה כל הנכדים/ נינים בלע"ר יודעים שסבתא מאד אוהבת את השיניים שנופלות לילדים -
כל ילד שנופלת לו שן - שומר אותה בקנאות בשביל סבתא, וסבתא משלמת לו תמורתה שקל.

היא תמיד אומרת שהיא רוצה להכין שרשרת מכל השיניים (לא נראה לי שהיא באמת שומרת אותן) -
אבל ככה הילדים שמחים מאד כשנופלת להם שן...
תודה!
איזה סבתא חמודה!

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אצלינו גם הולך ששמים מתחת הכרית ומקבלים תמורתה שקל...
לבת שלי גם הסבתא הבטיחה שקל, אז שמנו לה מעטפה קטנה עם 2 שקל, וממתק, (לא תמורת השן כי היא נאבדה מרב ההתרגשות והמשחק סביבה). וההתלהבות היתה בשמים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה