המדריך היומי איך להפעיל את ווינדוס (10) ללא מפתח מוצר?

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני יש לי שם חברים שעובדים שם במשרות די בכירות פה במרכז בארץ, וגם מהם וגם מהנציג של החברה בדוטקום לא קיבלתי תשובה, מהם קיבלתי תשובה שזה רישיון חוקי ואין בעיה להשתמש בו, ומהנציג קיבלתי תשובה לקונית האומרת שמדובר ברישיונות חוקיים לחלוטין שנמכרו ע"י מיקרוסופט למוכרים הנ"ל בכל מיני אופנים, וכששאלתי א"כ למה המחירים הרשמיים של החברה באתר ובסטרויי הינם פי עשר ויותר פשוט לא קיבלתי תשובה (בעצם, קיבלתי... וד"ל...)
מישהו אמר לי שיש קונספירציות שמייקרוסופט עצמם מפיצים את ה-KMSpiko, וגם אם לא ממש מפיצים, לפחות הם לא חוסמים את זה, דבר שברור שהם יכולים לעשות בקלות...

ההיגיון מאחורי זה הוא שככה מצד אחד הם לא מפסידים את התשלום של רוב המשתמשים שכן קונים רישיונות חוקיים, ומצד שני הם נשארים עם שליטה בשוק, בעוד שאם לא היו פריצות פשוטות לוינדוס, מערכות הפעלה מתחרות היו הרבה יותר נפוצות.....

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מישהו אמר לי שיש קונספירציות שמייקרוסופט עצמם מפיצים את ה-KMSpiko, וגם אם לא ממש מפיצים, לפחות הם לא חוסמים את זה, דבר שברור שהם יכולים לעשות בקלות...

ההיגיון מאחורי זה הוא שככה מצד אחד הם לא מפסידים את התשלום של רוב המשתמשים שכן קונים רישיונות חוקיים, ומצד שני הם נשארים עם שליטה בשוק, בעוד שאם לא היו פריצות פשוטות לוינדוס, מערכות הפעלה מתחרות היו הרבה יותר נפוצות.....
יש בזה משהו, כי בחמש השנים האחרונות מיקרוסופט מצאה את עצמה בתחרות מטורפת עם גוגל בנושא אופיס הענן וכדו'...

אבל עכ"פ מי שמעוניין בסיריאל שייפנה בפרטי. (מקווה שאין בעיה, אם יש למחוק!)

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מי? הנציג הישראלי שרוצה שיקנו דרכו...
מנהלי החברה הם בעה"ב ואצלם צריך לברר, ומדיניות העמימות שלהם בעניין לכאורה זה הוכחה
דווקא התכתבתי באנגלית עם התמיכה מארה"ב..

• תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה