איך לגרום לסמארטפון מוות בעריסה?

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
אמנם אין לי תשובה, אבל אם הוא מכור, הוא ישיג אחד יותר טוב---

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ישנם מכונים שמתעסקים עם התמכרות לאינטרנט, ובמיוחד בדור הסמארטפונים של היום,
נראה לי קוראים להם רטורנו, תסתכלי בדיסק חזיון יהודי, הם מביאים שם..

בהצלחה.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
עשו כבר את העבודה בצד של ההתיעצויות עם אני מקצוע, עכשיו רק נשאר לקלקל את המכשיר.

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
אפשר להכין מטען עם זרם "טיפה" יותר גבוהה מ-5V, משהו בסגנון 24V, חיבור של שתי שניות יספיקו לשלוח את הסמארטפון לעולם שכולו גיהנום.

כל חשמלאי יוכל לייצר לך דבר כזה.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי מתלמידה שעשתה את זה לעצמה בעצת רב... להטביע את המכשיר בקערת מים עם מלח....
אם מצליחים לעשות את זה "בלי כוונה" אולי שיהיה מונח על מקום וימלאו שם את המגהץ "בכאילו" כי מים עם מלח נראה לי יהרסו את המגהץ.....

סטודיו נועה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
נכתב ע"י GolanArt;1114179:
אני מנסה להציל ילד שהתקלקל והתמכר בצורה קיצונית לצרה הזו.
למי יש עצה איך לקלקל את המכשיר מבלי שהוא ידע, כך שגם הטכנאי שהוא ילך אליו לא יבחין שהתקלה נעשתה בזדון. במילים אחרות, אני רוצה לקלקל לו את המכשיר עם מינימום עקבות.

אין אפשרות לגשת למכשיר, רק באמצע הלילה כשהוא ישן.
יש רעיון?

המעשה הזה גם אם הילד לא ירגיש שהחבלה נעשתה ע"י ההורים יכול להוביל אותו להידרדרות חמורה שמשם יהיה לך קשה הרבה יותר להוציא אותו (להשיג כסף לקניית חדש, בכל מחיר...)

אתם זקוקים לטיפול בהתמכרות ע"י בעל מקצוע, ויפה שעה אחת קודם.
הר' איתן אקשטיין מרטורנו זה מישהו שיכול מאוד לעזור/לטפל.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי לא לטפל במכשיר עצמו אלא לשלוח לו איזה סוס טרואני וירוס וכדו'.
אני חושב שיש כמה כאלה שיכולים לשלוח את המכשיר לפח.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רק אל תשכחו לשלוח לו קישור לשירשור הזה.

יעל ברג

משתמש מקצוען
מזמינים 'פועל' הבייתה לתקן את הארון/המכונה/התריס כשהפלפון על השולחן וכשהוא הולך הפלפון נעלם! ואי אפשר להשיג את הפועל בשום אופן. הוא לא עונה במשך חודשים ע"ג חודשים...

יעל ברג

משתמש מקצוען
נכתב ע"י סטודיו נועה;1114360:
המעשה הזה גם אם הילד לא ירגיש שהחבלה נעשתה ע"י ההורים יכול להוביל אותו להידרדרות חמורה שמשם יהיה לך קשה הרבה יותר להוציא אותו (להשיג כסף לקניית חדש, בכל מחיר...)

אתם זקוקים לטיפול בהתמכרות ע"י בעל מקצוע, ויפה שעה אחת קודם.
הר' איתן אקשטיין מרטורנו זה מישהו שיכול מאוד לעזור/לטפל.

זה בערך כמו לומר לא ללכת עם חולה סרטן לכימותרפיה כי כימותרפיה זה חומר נוראי, אז במקום כימותרפיה עדיף לאכול המון סלט לחשוב חיובי ולעשות התעמלות...

סטודיו נועה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
נכתב ע"י יעל ברג;1114402:
זה בערך כמו לומר לא ללכת עם חולה סרטן לכימותרפיה כי כימותרפיה זה חומר נוראי, אז במקום כימותרפיה עדיף לאכול המון סלט לחשוב חיובי ולעשות התעמלות...

כתבת בצחוק, לא יכול להיות אחרת.
ב"ה שכל המגיבים לא מבינים בזה, א, ב, של טיפול בהימכרות הוא לא להעלים את הגורם, זה לא עוזר זה רק מקצין.
ההצעה שלך היא בעקיפין לאכול סלט לחשוב חיובי ולעשות התעמלות, אני כתבתי טיפול, נתתי גם שם, זה אדם שעושה נפלאות במקרים כאלה.

יעל ברג

משתמש מקצוען
נכתב ע"י סטודיו נועה;1114413:
כתבת בצחוק, לא יכול להיות אחרת.
ב"ה שכל המגיבים לא מבינים בזה, א, ב, של טיפול בהימכרות הוא לא להעלים את הגורם, זה לא עוזר זה רק מקצין.
ההצעה שלך היא בעקיפין לאכול סלט לחשוב חיובי ולעשות התעמלות, אני כתבתי טיפול, נתתי גם שם, זה אדם שעושה נפלאות במקרים כאלה.

לפעמים אי אפשר לטפל במתמכר שלא רוצה להיגמל אלא באמצעים קיצוניים. ופותח השרשור כבר כתב שהעניין בטיפול מקצועי.
והוא לא כתב שמדובר בהתמכרות. זו הייתה הנחה של שאר המטקבקים. לפי הדברים שלו זו הדרדרות רוחנית. התמכרות זה דבר מאד מוגדר ומדיד ולא כל נער שמחובר לאייפון שלו בכל נימי נפשו נקרא מכור לאינטרנט.

ולא, ממש לא צחקתי.

סטודיו נועה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
נכתב ע"י יעל ברג;1114423:
לפעמים אי אפשר לטפל במתמכר שלא רוצה להיגמל אלא באמצעים קיצוניים. ופותח השרשור כבר כתב שהעניין בטיפול מקצועי.
והוא לא כתב שמדובר בהתמכרות. זו הייתה הנחה של שאר המטקבקים. לפי הדברים שלו זו הדרדרות רוחנית. התמכרות זה דבר מאד מוגדר ומדיד ולא כל נער שמחובר לאייפון שלו בכל נימי נפשו נקרא מכור לאינטרנט.

את עורכת את הודעתך פעם אחר פעם ולא נותנת למקד את תגובתי זה כמו להסתובב סביב הזנב של עצמנו.
מבלי לפרט יותר מדי, אסור להעלים את המכשיר בשום אופן. נקודה.
מכשיר חלופי המכורים יודעים להשיג ב - 1001 דרכים, כשרות ולא כשרות.
לכן יש מומחים, אחד מהם הוא הר' איתן.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כן בהחלט, זה לא שיטה כלל להעלים/להרוס את המכשיר,
כי ברגע אחד הוא ישיג מכשיר אחר, וההוא יהיה [מבטיח לכם] הרבה הרבה יותר טוב ומשוכלל, והיה עדיף כבר שישאר עם מה שהיה לו קודם...

כולנו תפילה שהקב"ה יחזיר אותו בתשובה שלימה.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
איני איש חינוך. ואינני מתמודד עם סיטואציה כזאת
אבל עצוב לי לחשוב שזה הפתרון....
ברור לחלוטין כי השימוש הכפייתי שלו בסמרטפון אינו הבעיה אלא תסמין...
להרוג את הסמרטפון זה לפצוע את הנער עוד ועוד. להרוס לו את המכשיר בכח זאת אלימות שלא תבנה כלום! אלא רק תיצור קרע כעסים ותסכול וקרוב לודאי שיבין מה קרה לסמרטפון.
נסו להתיעץ עם אנשי מקצוע איך לגעת בנפשו איך לגרום לו להיות מאושר בדרכו ולגדול אדם טוב ואיכותי.
דעתי האישית בלבד
חיים דיקמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה