איך יוצרים חיבור לשולחן עבודה מרוחק RDP?

חיית מחמד

משתמש רשום
תשלום לספק על אולי שרת חיצוני או משהו כזה שמעתי פעם משהו וזה לא היה ברור מספיק
ויש לי אפשרות בפועל מהמחשב הרגיל בבית להייתחבר אליו עי שם משתמש וסיסמא
והמחשב ההוא תמיד דלוק
["תודה רבה!, .

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
תשלום לספק על אולי שרת חיצוני או משהו כזה שמעתי פעם משהו וזה לא היה ברור מספיק
ויש לי אפשרות בפועל מהמחשב הרגיל בבית להייתחבר אליו עי שם משתמש וסיסמא
והמחשב ההוא תמיד דלוק
["תודה רבה!, .
אוקי,
בזה אני לא כל כך מבין, לא יודע אם יש בכלל דבר כזה...
אבל גם אם יש, נראה לי יצא לך יותר זול לקנות מחשב חדש והוא יהיה בעצם ה"וירטואלי" שלך...
על ידי מה שכתבו פה למעלה.

אבל פרט בדיוק בשביל מה אתה צריך את זה,
ומי יודע אולי המוחים פה יודעים אחרת...

בהצלחה!!

חיית מחמד

משתמש רשום
אני מנסה להסביר שוב אולי קצת יותר בהרחבה

אוקי

בעצם זה מתנהל כמו מחשב רגיל אבל וירטואלי (אני מקוה שהתיאור נכון)
מה זאת אומרת רגיל - שולחן עבודה. מיקרוסופט. אינטרנט. שמירת קבצים. עריכת מכתבים.
בעצם כל דבר שיש לך במחשה הרגיל

זאת אומרת בעצם שיש לי גישה ע"י שם משתמש וסיסמא לגשת למחשב הוירטואלי ואז בזמן שאני מול המחשב בבית יש לי גישה למחשב ההוא להעלות קבצים או כל דבר אחר

מקווה שהסברתי את עצמי הפעם טוב יותר

בכל אופן תודה

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
מכל הבלגן כאן לא מובן מה אתה רוצה
1. להתחבר למחשב שלך שנמצא רחוק(משרד לדוג')
2. או להתחבר למחשב בענן שאתה משלם עבור השימוש ועם שם משתמש וסיסמא אתה מתחבר למחשב שפיזית נמצא במקום לא ידוע

1. חיבור למחשב שלך דורש "שולחן עבודה מרחוק" (RDP) או תוכנה צד שלישי ( teamviewer,anydesk ואחרים) תוכנה צד שלישי דורשת התקנת התוכנה במחשב המרוחק וגישה מרחוק עם שם וסיסמא .חיבור עם RDP דורש פתיחת פורטים IP קבוע ומומלץ לשאול לפני שאתה מגדיר שלא תחתוף איזה כופר כי השארת RDP חשוף.

2. חיבור למחשב בענן כעין טרמינל אתה מתחבר לאיזה שרת שנותן לך סביבת עבודה כאילו אתה על מחשב רגיל\וירטואלי אתה משלם לפי עוצמת המחשוב שאתה צריך נקרא בקיצור מיחשוב ענן VPS המחירים היום קצת יקרים בשביל מחשב פרטי בודד

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אני הבנתי (לבסוף) שהוא מתכוון לזה:
2. חיבור למחשב בענן כעין טרמינל אתה מתחבר לאיזה שרת שנותן לך סביבת עבודה כאילו אתה על מחשב רגיל\וירטואלי אתה משלם לפי עוצמת המחשוב שאתה צריך נקרא בקיצור מיחשוב ענן VPS המחירים היום קצת יקרים בשביל מחשב פרטי בודד

ולכן כתבתי למעלה שאולי יצא לו יותר זול לקנות מחשב נוסף ולעשות את זה:
1. חיבור למחשב שלך דורש "שולחן עבודה מרחוק" (RDP) או תוכנה צד שלישי ( teamviewer,anydesk ואחרים) תוכנה צד שלישי דורשת התקנת התוכנה במחשב המרוחק וגישה מרחוק עם שם וסיסמא .חיבור עם RDP דורש פתיחת פורטים IP קבוע ומומלץ לשאול לפני שאתה מגדיר שלא תחתוף איזה כופר כי השארת RDP חשוף.
אני צודק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה