כללי איך הרולאפ? # 2

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה אומרים?
בסדר?

רולטפ2.png
רולטפ2 לבן.png

נערך לאחרונה ב:

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
הרבה יותר חמוד.
הכותרת יושבת לא כ"כ טוב.
צריך לצופף את השורות וטיפה להגדיל.
הייתי מסתפק בשתי שורות זה ישב יפה יותר.
אם יש לך את הפונט הזה במשקל כבד יותר, זה גם נכון לדעתי.

בכללי הייתי מנסה לחפש למיתוג איזה צבע משלים. הבורדו קצת כבד וצריך אוורור ע"י צבע נוסף.
אולי כתום בהיר או צהוב כמו שכבר ראיתי שהשתמשת.

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אהבתי את הרעיון!
1. הרקע האפור מפריע לי. כהה מדיי וגם לא מתיישב לי טוב עם הכותרת (אולי לנסות לוותר על העיגול ברקע מימין למעלה, ובמקומו לעשות קו סיום מקביל לקו הסיום התחתון. גם להבהיר את האפור ו/או לשקול צבע אחר). ניתן אולי לנסות להחליף ברקע בין האפור ללבן, שהמרכז יהיה בהיר ובקצוות כהה.
2. מסכים עם @יונתן ליפשיץ (ידידי משכבר...) לגבי הריווח בין השורות, ההגדלה והבולטות של הפונט (במידת הצורך ניתן להשתמש בstroke), אלא שהייתי נותן הבדל היררכי בין ה"ברוכים הבאים" לבין ה"סבה ובניו". לשיקולך מה להדגיש יותר (בגודל ובולטות). אולי עדיף "ברוכים הבאים" ובשורה הבאה "סבה ובניו", ללא האות ל'. ניתן גם להפוך: "סבה ובניו" ואח"כ "ברוכים הבאים".
3. אני דווקא מסתדר עם הפונט הזה יותר מהפונט ברולאפ הקודם.
הצלחה רבה

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דווקא אהבתי מאוד מאוד כמות שהוא
יש בזה משהו משים מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה