דרוש מידע איך הכי קצר ומומלץ להוציא תואר ראשון בחינוך???

סמינר דוד

משתמש מקצוען
פותחת האשכול מדברת על לימודי הוראה + תואר, ולא השלמה לתואר.

נוות ישראל עושים תואר אחרי בכיר.

רק שנראה לי, שאפשר תוך כדי השלמת הבכיר, בהשתלמויות, שנה שלישית, אפשר לשלב גם את התואר בנוות.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה מה שכבר כתבו פה בהתחלה. למי שיש בכיר אפשר להשלים בנוות ישראל בשנה וחצי.

אי אפשר לברר. זה תוכנית שתלויה על בלימה וכל שנה מאריכים אותה. יום אחד יפסיקו אותה. כבר השנה (תשע"ח) זה התארך לשנה וחצי ואין לי מושג מה יהיה הלאה. תנסי לברר בנוות ישראל אבל קחי בערבון מוגבל מאד את התשובות כי הם לא תמיד מדייקים.
למה שיבטלו??
יש סיבה???

אם משהיא יודעת על בכיר שאפשר להוציא יותר קצר מ3 שנים השמח!!!!!!!

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למה שיבטלו??
יש סיבה???

אם משהיא יודעת על בכיר שאפשר להוציא יותר קצר מ3 שנים השמח!!!!!!!
כי כבר כעשור אין דבר כזה ללמוד רק לתעודת הוראה ובכיר. משרד החינוך מחייב לימודים של תעודת הוראה+ בכיר+ ba אקוויולנטי ברצף אחד.

התוכניות להשלמה מיועדות לכאלה שסיימו לפני יותר מ10 שנים ועדיין לא חלו עליהן הכללים החדשים. לכן זו תוכנית מוגבלת בזמן כדי "לייבש את הבריכה" ולהביא את כל המורות הותיקות יותר לתואר ראשון. ברגע שמשרד החינוך יחליט שזהו, הרוב כבר השלימו, המסלולים המקוצרים יתבטלו

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תלמדי בכיר בסמינר - יש מסלולים מקוצרים ותלמדי בו בזמן במכללה תואר 1.

רמיזא

משתמש מקצוען
אגב לאיזה מקצוע אני יכול להשלים אחרי התואר ראשון ???

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אבל מבירור שעשיתי היום, מתברר שבאונו לא נותנים תעודת הוראה, כך שעדיף ללכת מראש על מכללות להוראה, או להתחיל בלימודי הוראה, ולאחר מכן להשלים את התואר.
יש להם הוראה
במסלול החרדי זה שנתיים וסמסטר
לא יודעת למה זה נשמע לי מוזר
יש משהיא שהוציאה שם תואר בחינוך?
זה גם ממש קצת שעות פעמיים ערב ופעם בוקר וזה לא השלמה.... צריך רק בגרות

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

סמינר דוד

משתמש מקצוען
יש להם הוראה
במסלול החרדי זה שנתיים וסמסטר
לא יודעת למה זה נשמע לי מוזר
יש משהיא שהוציאה שם תואר בחינוך?
זה גם ממש קצת שעות פעמיים ערב ופעם בוקר וזה לא השלמה.... צריך רק בגרות

רבקושש יקרה,

התואר של אונו בחינוך, הוא לא הוראה, אלא תואר בלבד, שמשמש לעבודה עם נוער, נוער בסיכון... ובנוסף, זה תואר, שאח"כ עושים הסבת מקצוע, ומקצרים תהליכים למקצועות אחרים.

אני אומרת את הדברים אחרי ששלחתי תלמידות לבדוק את הנושא, חיפשנו תואר הכי קצר שיש, ונוגע לחברה ונוער, אונו הסבירו לנו שזה לא להוראה ושלחו לי פרוספקט על כל המקצועות שלהם (אין לי אותו, נתתי ולא חזר, אפשר לשחזר).

ויתכן, שמי שיש לה כבר תעודת הוראה, והיא עושה רק תואר, יאפשרו לה להגיע לתואר יותר מהר. את זה לא בדקתי. היה חשוב לי לבדוק את הנושא למסיימות י"ב.

תמר טל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קופצת על האשכול:
מישהי יודעת מה ההבדלים בין נוות ישראל למכללת בית וגן:
לגבי השלמה מבכיר לתואר ראשון-
מבחינת הרמה הלימודית והתעודה, וכן מבחינה רוחנית?
אשמח לכל מידע מבעלות נסיון!

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
קופצת על האשכול:
מישהי יודעת מה ההבדלים בין נוות ישראל למכללת בית וגן:
לגבי השלמה מבכיר לתואר ראשון-
מבחינת הרמה הלימודית והתעודה, וכן מבחינה רוחנית?
אשמח לכל מידע מבעלות נסיון!
נוות ישראל שנה אם יש לך בכיר לחט"ב, המכללה מינימום שנה וחצי.
נוות ישראל מתחייבים ליום אחד בשבוע, מערכת מתחשבת בנשים עובדות (לימודי ערב), המכללה אני לא בטוחה אבל יתכן שזה בוקר אחד בשבוע.
הצלחה!

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
מה שלא מובן לי זה איך לימודי תעודת הוראה +תואר לבנים יש לימודים ב3 שנים,
שכוללים רק יומיים בשבוע,
וזה עוד עם השלמת בגרויות,
ובנות- שאין להם השלמת בגרויות לומדות 3 שנים 4 ימים בשבוע?
הן לומדות נושאים נוספים שהבנים לא לומדים?

yoni770

משתמש רשום
אשמח לייעוץ. אני רוצה להשלים תואר ראשון אחרי בכיר. אני מחפשת מקום שיהיה חרדי במלוא מובן המילה (קבוצה מיוחדת לחרדיות חזקות או משהו כזה) בעיקר על מנת שאחר כך כשאגש לבתי ספר ויראו את התעודות שלי, שלא יסתכלו בעין עקומה. אם יש מקום כזה במדינה שלנו, אשמח לשמוע חוות דעת. וכן, גם לגבי מקום שנחשב בשביל להתקדם אחר כך ולא להישאר רק עם התואר הראשון. המון יישר כח.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח לייעוץ. אני רוצה להשלים תואר ראשון אחרי בכיר. אני מחפשת מקום שיהיה חרדי במלוא מובן המילה (קבוצה מיוחדת לחרדיות חזקות או משהו כזה) בעיקר על מנת שאחר כך כשאגש לבתי ספר ויראו את התעודות שלי, שלא יסתכלו בעין עקומה. אם יש מקום כזה במדינה שלנו, אשמח לשמוע חוות דעת. וכן, גם לגבי מקום שנחשב בשביל להתקדם אחר כך ולא להישאר רק עם התואר הראשון. המון יישר כח.
יש לך ב"בית ברכה"/ווגשל תואר במדעי החברה

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אחרי התואר הראשון, אפשר לעשות תואר שני.

dani90

משתמש חדש
כי כבר כעשור אין דבר כזה ללמוד רק לתעודת הוראה ובכיר. משרד החינוך מחייב לימודים של תעודת הוראה+ בכיר+ ba אקוויולנטי ברצף אחד.

התוכניות להשלמה מיועדות לכאלה שסיימו לפני יותר מ10 שנים ועדיין לא חלו עליהן הכללים החדשים. לכן זו תוכנית מוגבלת בזמן כדי "לייבש את הבריכה" ולהביא את כל המורות הותיקות יותר לתואר ראשון. ברגע שמשרד החינוך יחליט שזהו, הרוב כבר השלימו, המסלולים המקוצרים יתבטלו
אני יכולה לקבל ממך בבקשה עצה למסלול תואר ראשון בחינוך זה מאוד יעזור לי .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה