דרוש מידע איך הכי קצר ומומלץ להוציא תואר ראשון בחינוך???

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין לי תעודת בכיר
(לא למדתי בסמינר)
יש לי תעודת בגרות מלאה +
מה הכי מומלץ דרך בכיר והשלמה או דרך מכללה ????
אני מעוניינת בתואר אקדמאי לא אקווילנטי
תודה רבה ושבוע טוב!

חנצי

משתמש פעיל
נראה לי מכללה.
ככה זה רצוף, ועל ההתחלה את מקבלת משכורת של תואר ולא שכר מינימום.
אני לומדת במכללה, מסלול רגיל זה 4 שנים, ויש מסלול מקוצר של מצויינות של שלוש שנים. מאתגר, לא קל, עמוס, אבל שווה.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

חנצי

משתמש פעיל
בשנה א'-ב' לומדים ארבעה ימים - 5 שיעורים כל יום (9:30-17:30) אחד מהם יום עבודה מעשית.
שנה ג'-יומיים ובנוסף יום עבודה מעשית,
שנה ד' - יום אחד.
ככה היה אצלנו - בית רבקה בכפר חב"ד.
אבל לדעתי אצל כל מכלל זה עובד שונה.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בשנה א'-ב' לומדים ארבעה ימים - 5 שיעורים כל יום (9:30-17:30) אחד מהם יום עבודה מעשית.
שנה ג'-יומיים ובנוסף יום עבודה מעשית,
שנה ד' - יום אחד.
ככה היה אצלנו - בית רבקה בכפר חב"ד.
אבל לדעתי אצל כל מכלל זה עובד שונה.
למה שאני ילמד לימודים מלאים 4 שנים
בכיר זה לימודי ערב פעמיים בשבוע 3 שנים
השלמה לתואר כמה שנים זה???
בהשלמה התואר שלי שווה פחות ???
בכיר זה גם לימודים יותר בחפיף לא?? (אני צריכה תעודה פחות מעניין אותי הלימודים)
כרגע אני רוצה תואר ראשון

אני רוצה תעודה שווה גם בגלל התואר השני או שזה לא קשור..?
כמובן שבבכיר זה הרבה יותר יקר.... ככה הבנתי
יש מצב לקבל החזר בבכיר ??? קמח ואלה לא יתנו לי בבכיר נכון??
חוץ ממשרד החינוך אחרי 4 שנים???
תודה רבה

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למי שיש בכיר, המסלול להשלמה בנוות ישראל/ המכללה בבית וגן (אולי יש גם במרכז? ) הוא הכי קצר. שנה וחצי של פעם בשבוע +- וחודש מרוכז בקיץ. זה תואר אקדמי לכל דבר.

להגיע מבגרות לתואר ראשון זה 3 שנים בערך. בסמינרים היום כבר אי אפשר לעצור רק אחרי בכיר וצריך להשלים ba אקוויולנטי ואז להמיר לאקדמי וזה אותו הדבר כמעט כמו מבכיר. מה עוד שכל שנה יש את האיום שמשרד החינוך יסגור את המסלול המקוצר ככה שלא כדאי להתחיל עכשיו תעודת הוראה כדי בעוד 3 שנים לעשות השלמה לאקדמי.

יש מסלולים לתואר ראשון גם בחינוך וגם אחרים שהם בערב/ אחה"צ וכד' שאפשר לעבוד תוך כדי.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש מסלולים לתואר ראשון גם בחינוך וגם אחרים שהם בערב/ אחה"צ וכד' שאפשר לעבוד תוך כדי.
??????
איפה
תודה ענקית על המידע !!!
חברה שלי הוציא בנוות וממש שיכנעה אותי
זה אמיתי מה זאת אומרת שהבכיר/אקוויולנטי לא יהיה שווה כלום לתואר אקדמאי???

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהי יודעת מה המסלול הכי קצר אם אין בכיר? יש לי תעודת הוראה רגילה ללא בכיר ואני רוצה לעשות תואר ראשון. כמה זמן ואיפה כדאי?

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
מישהי יודעת מה המסלול הכי קצר אם אין בכיר? יש לי תעודת הוראה רגילה ללא בכיר ואני רוצה לעשות תואר ראשון. כמה זמן ואיפה כדאי?
לא נראה לי שיש היום דבר כזה תעודת הוראה ללא בכיר

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תסיימי עכשיו מהר את הבכיר, אם לא חסר הרבה שעות תוכלי לעשות את זה בקורסי קיץ בבית המורה ותנסי להכנס להשלמה במסלולים המיוחדים כבר בשנה הבאה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה