איך גורמים לאתר, להופיע בגוגל?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תסלחו לי על שאלות המתלמדת האלו, אבל משום מה, גם לאחר שהאתר נרכש ואוחסן, גם אם אכניס את כל פרטיו לחיפוש של גוגל, הוא לא יופיע, למה זה?

תודה מראש לעונים

israel

משתמש צעיר
גוגל הוא מנוע מבוסס עכבישים קטנים שמחטטים באתרים, ולכן, גוגל לעולם לא יגיע אליך אלא אם תגרמי לו להגיע ע"י הכנסת קישור באתר מאונדקס

תכניסי כאן את הקישור ושהעכביש התורן של גוגל יגיע הוא יסרוק גם את האתר שלך

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הכנסתי קודם
http://www.kclashdod.org

זהו? זה כל מה שצריך לעשות?
כל כך זמן העכביש הזה מגיע?

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש המון דרכים מעניינות לגרום לגוגל לאנדקס את האתר שלך,
וגם אחרי שהוא אינדקס את האתר יש המון דרכים עוד יותר מעניינות לגרום לגוגל להעדיף את האתר שלך על פני האתר המתחרה.

טריק קטנטן ואפקטיבי מאוד לאינדוקס מהיר בגוגל:
פתחי פרופיל לאתר החדש בגוגל עם כל הפרטים אודות האתר והעסק + קישור לאתר, ואם אפשר רצוי לעשות קצת SEO ולהכניס מילות מפתח רלוונטיות בקישורים. גם יוטיוב, פייסבוק ושאר הרשתות החברתיות רלוונטיות לצורך העניין.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י דינקיס;378946:
יש המון דרכים מעניינות לגרום לגוגל לאנדקס את האתר שלך,
וגם אחרי שהוא אינדקס את האתר יש המון דרכים עוד יותר מעניינות לגרום לגוגל להעדיף את האתר שלך על פני האתר המתחרה.

טריק קטנטן ואפקטיבי מאוד לאינדוקס מהיר בגוגל:
פתחי פרופיל לאתר החדש בגוגל עם כל הפרטים אודות האתר והעסק + קישור לאתר, ואם אפשר רצוי לעשות קצת SEO ולהכניס מילות מפתח רלוונטיות בקישורים. גם יוטיוב, פייסבוק ושאר הרשתות החברתיות רלוונטיות לצורך העניין.

אני כבר הולכת ליישם את הרעיונות האלה, אבל לא הבנתי מה זה החלק הזה:
"פתחי פרופיל לאתר החדש בגוגל"
איך עושים זאת? למה בדיוק הכוונה?

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
תפתחי לצורך העניין תיבת גי'מייל עבור האתר לדוגמא:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
ואח"כ בהגדרות אפשר לערוך פרופיל שלם על בעל החשבון שבמקרה הזה הוא האתר שאת מעוניינת לקדם.
תוסיפי לו שם, תעדכני לו דומיין , תכתבי פרטים קצרים אודות האתר + קישורים במילות מפתח רלוונטיות [לא להעמיס סתם!] סמני את כל המקומות הרלוונטים ותוך זמן לא רב האתר בד"כ מאונדקס בגוגל בלי מאמץ מיוחד. תוסיפי אותו לאינדקסים נוספים לא יזיק.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י israel;379017:
דינקיס זה אתה חושב, אבל מה גוגל חושב?
http://www.k.co.il

לא הבנתי מה הבעיה עם גוגל?

תחום ה SEO אינו זר לי כלל ועיקר, אבל כדי לאנדקס אתר בצורה מהירה אתה זקוק בסה"כ שגוגל ידע שהאתר קיים ומניסיוני זו שיטה מוכחת כדי שגוגל יכיר את האתר מהר.
לא באתי עכשיו להתחיל להזביר את כל נושא קידום אתרים על רגל אחת, יש בזה הרבה ספוקלציות, אמיתות, השערות ודמיונות. רוב נושא ה SEO בנוי על ניסוי ותהיה, וזה אחד מהניסיונות שלי.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י israel;379017:
דינקיס זה אתה חושב, אבל מה גוגל חושב?

נושא קידום אתרים הוא נושא מורכב מאוד ודורש המון נסיון ולמידה
לצורך העניין את יכולה להעזר בפורום ובאתר של K
http://www.k.co.il
http://seoforums.co.il

יבוא ישראל וילמד את דינקיס פרק בהלכות קידום אתרים... :D משעשע

לגופו של עניין, תמהני עליכם. הדרך האפקטיבית והנכונה ביותר לערוך היכרות בין גוגל לבין האתר שלכם היא פשוט ע"י הוספת האתר דרך webmaster tools.
שם גם ניתן לצרף קובץ sitemap שיעזור לגוגל להתמצא בנבכי האתר ביתר קלות.
גוגל מספקים לבעל האתר נתונים מפורטים אודות האתרים שהוא הוסיף, כולל מספר הדפים המאונדקסים באתר, מילות המפתח הרלבנטיות לאתר ועוד...

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
כמה שזכור לי עמדתה הרשמית של גוגל היא שה webmaster tools אינו קשור בכלל למנוע החיפוש [כמובן שאין מי שבאמת מאמין להם] הכלי מסייע לבעלי אתרים כיצד להפוך את האתר לידידותי כמה שיותר לבוט.
אבל כדי לספר לגוגל על האתר שלכם בצורה הכי פשוטה עושים זאת דרך הקישור הזה: http://www.google.co.il/addurl.html
הטריק שהבאתי מקודם הוא כדי לשדרג את מהירות האינדקוס...

israel

משתמש צעיר
נכתב ע"י דינקיס;379100:
כמה שזכור לי עמדתה הרשמית של גוגל היא שה webmaster tools אינו קשור בכלל למנוע החיפוש [כמובן שאין מי שבאמת מאמין להם] הכלי מסייע לבעלי אתרים כיצד להפוך את האתר לידידותי כמה שיותר לבוט.
אבל כדי לספר לגוגל על האתר שלכם בצורה הכי פשוטה עושים זאת דרך הקישור הזה: http://www.google.co.il/addurl.html

Shia קצת נפגעתי למען האמת, אינך מכיר אותי ואת רמת המומחיות שלי בתחום אז אל תמהר ידידי :)

איני בא ללמד את מיסטר דינקיס SEO אבל השיטה שהוא ציין כאן מאוד תמוהה לי וחסרת כל הגיון.

ולגבי ה Add URL מומלץ מאוד שלא להתשמש בשירות הזה, אלא לגרום לאתר להתאנדקס בדרך טבעית, שהיא - קישורים

גוגל אגב, עובר מהפך ושינויים דרסטיים באלגוריתם בתקופה האחרונה שזה די מלחיץ אבל לפי מה שאני רואה הוא חיובי כלפי אתרים חדשים

וגיגנגית - האשכול הזה התאנדקס כבר בגוגל ואוטוטו האתר שלך יצטרף לשם
בהצלחה

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
עוד לא הבנתי וגם לא הסברת, למה השיטה, אם אפשר לכנות טיפ קטן בתור שיטה, "תמוהה וחסרת הגיון"?
אדרבה אני מחכה לשמוע מה יש לך לומר בנושא. ידע בתחום ה SEO מסקרן אותי יותר מהכל ואין תותח SEO כזה או אחר שאין מה לחדש לו בתחום.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אל נא תיפגע ישראל ידידי.
פשוט כמי שמכיר את מר דינקיס ואת הרקע שלו בנושא, משעשע אותי לראות אותך מפנה אותו לאתר בנושא קידום שהוא יודע ככל הנראה לצטט את רוב המאמרים המופיעים בו, ולפורום שהוא כנראה חבר בו...

לגופו של עניין. אשמח לשמוע הסבר מנומק לקביעה שלך:
"לגבי ה Add URL מומלץ מאוד שלא להתשמש בשירות הזה"

אודה לך גם אם תואיל להרחיב בעניין ה"מהפך" שגוגל עובר לדבריך, ובאיזה אופן ההשלכות שלו חיוביות לאתרים חדשים.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י דינקיס;379100:

כבר עשיתי זאת, אבל נאדא, כלום. גורנישט.
תוך כמה זמן אמור אתר לצוץ שם?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י israel;379184:
Shia קצת נפגעתי למען האמת, אינך מכיר אותי ואת רמת המומחיות שלי בתחום אז אל תמהר ידידי :)

איני בא ללמד את מיסטר דינקיס SEO אבל השיטה שהוא ציין כאן מאוד תמוהה לי וחסרת כל הגיון.

ולגבי ה Add URL מומלץ מאוד שלא להתשמש בשירות הזה, אלא לגרום לאתר להתאנדקס בדרך טבעית, שהיא - קישורים

גוגל אגב, עובר מהפך ושינויים דרסטיים באלגוריתם בתקופה האחרונה שזה די מלחיץ אבל לפי מה שאני רואה הוא חיובי כלפי אתרים חדשים

וגיגנגית - האשכול הזה התאנדקס כבר בגוגל ואוטוטו האתר שלך יצטרף לשם
בהצלחה

איך אתה יודע?
איפה רואים זאת?

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
דבר ראשון אבקש לכבד את דינקיס ידידנו שכמדומני שהוא היחיד באשכול זה שאכן עוסק בנושא.

גוגל כותבים מפורש שיש להגיש את האתר באמצעות כלי מנהל האתרים ולשלוח מפות אתר, כך שגוגל יכנס לאתר (וידע על כל הדפים).
את הכניסה לאתר ניתן להשיג גם באמצעות הקישור של הוספת קישור לגוגל, אבל בשתי הדרכים מרוויחים רק שגוגל ידע על האתר ולא שהוא גם יאנדקס אותו.

השיקולים לאינדוקס אתר אכן מורכבים אולם באם עושים את הצעדים הרגילים (אפשר לראות באשכול שבמאמרים) הרי שהאתר צריך להופיע בתוך שבועיים.
הטיפ עם הרשתות החברתיות הוא אכן משמעותי מכיוון שבעיני זה אכן חידוש שגוגל מתייחס לכל עדכוני הסטטוס בפייסבוק כדפים עם רלוונטיות לנושא (ובעצם אין סיבה שלא).

אבקש לנהל את הדיון בעניניות ובכבוד הדדי.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
אוי נו, לרגע לא חשתי פגוע ח"ו, זה בגדר של דיון פורה, ותודה על הקופלימנטים. אני אמנם מתעסק בתחום אבל לא מתיימר יותר מידי,,,
בכל מקרה חשוב שיהיה פה דיון פורה, כי כמו שכתבתי לעיל רוב נושא SEO הוא לא מדע אלא השערות בלבד. כמובן שיש את האופטימיזציה המינימאלית שחייבת להיות בכל אתר כדי שגוגל יקרא אותו בצורה הכי נכונה, אבל כל שאר העיצות והרעיונות בתחום זה באמת בגדר השערות וניסויים.
אגב, חברת גוגל משכללת כל הזמן את הפרמטרים הרלוונטים שעל פיהם עובד מנוע החיפוש, כך יוצא שמקדמי האתרים צריכים לרדוף אחד כל השינויים של גוגל כדי להבין איך לקדם יותר טוב. לכן, הדבר החשוב ביותר בתחום זהו שיתוף המידע בין מקדמי האתרים - אנשים שבדקו וגילו כי שיטות מסויימות עובדות טוב יותר. ואדרבה, אדרבה, חשוב לי לשמוע רעיונות סותרים כדי ללמוד ולהבין איפה אפשר לשפר עוד בקידום ובמה אנו טועים כאשר אנו עושים דברים מסויימים.

ASUS

משתמש צעיר
לידיעתך, אל תגזים עם הניסיונות קידום, חברת BMW ניסתה בעבר את כל השיטות המלוכלכות ועשתה מלא לינקים בינה לעצמה ובאתרי קש רק כדי לקדם את האתר שלהם, וגוגל הענישה אותם ועשתה שהם יהיו אחרונים בתוצאות... האידיאולוגיה של גוגל כעיקרון, אתר שהוא יותר פופולארי ויותר כניסות יהיה קרוב יותר להתחלה

אולי מעניין אותך גם...