איך בונים פריטה של גיטרות

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
קורג pa..

בכל מקרה אפשר לשים את הקוונטייז במצב high ואז הוא לא מיישר את הפריטות שיהיו באותו רגע,
מצד שני קשה לדייק..

לא מכיר עוד שיטה (מסתמא יש..)

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
קורג pa..

בכל מקרה אפשר לשים את הקוונטייז במצב high ואז הוא לא מיישר את הפריטות שיהיו באותו רגע,
מצד שני קשה לדייק..

לא מכיר עוד שיטה (מסתמא יש..)

חייב להיות שיטה, אני שומע במקצבים פריטות שאין סיכוי שעשו אותם בכזה צורה

'אלקנה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש בPA בעריכת מקצבים למטה אופציה שנקראת גיטרה מוד ואז בכל לחיצה על קליד זה עושה אקורד אף פעם לא השתמשתי בזה בצורה רצינית קצת שחקתי בזה אין לי מושג איך עושים אקורדים לא "רגילים" זה מגניב לאלה

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש בPA בעריכת מקצבים למטה אופציה שנקראת גיטרה מוד ואז בכל לחיצה על קליד זה עושה אקורד אף פעם לא השתמשתי בזה בצורה רצינית קצת שחקתי בזה אין לי מושג איך עושים אקורדים לא "רגילים" זה מגניב לאלה

אני לא מצליח להיכנס בכלל לדף הזה, הוא אפור,
מה שכן מצאתי זה שאת שני הacc האחרונים אפשר להגדיר גיטרה ואז זה עושה פריטות אוטומטית, יש שם הרבה סוגים של פריטה, (אתה בוחר את האקורד בערוץ של הacc)
בכל אופן תודה לכולם.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא מצליח להיכנס בכלל לדף הזה, הוא אפור,
מה שכן מצאתי זה שאת שני הacc האחרונים אפשר להגדיר גיטרה ואז זה עושה פריטות אוטומטית, יש שם הרבה סוגים של פריטה, (אתה בוחר את האקורד בערוץ של הacc)
בכל אופן תודה לכולם.
כנס לרקורד של המקצב.
אחר כך menu
Style track controls
ואז תלך לערוץ של הגיטרה ותבחר בלשונית שם אפשרות של gtr במקום acc ..מצורף תמונה...
לאחר מכן תחזור למסך הראשי של ההקלטה ואז תבחר את לשונית המוד גיטר.. ואז תוריד לאחרונה הכי נמוכה
בצד שמאל של המקלדת אחרי הנמוכים מאוד מתחיל הקלידים עם הפריטות וכו'....

קבצים מצורפים

• IMG_20201229_163546.jpg
    IMG_20201229_163546.jpg
    1.5 MB · צפיות: 21

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לצערי אני עדיין לא יודע איך להשתמש בזה כמו שצריך...אני גם רוצה לדעת...אפשר לעשות שם דברים מגניבים...
כמו למשל פריטות של גיטרה חשמלית שזה נשמע ממש אמיתי...
כאן השתמשתי בפריטות כאלו שמישהו עשה לי..

קבצים מצורפים

• mamlichos ybc pl m nn x.mp3
    1.1 MB · צפיות: 23

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
כנס לרקורד של המקצב.
אחר כך menu
Style track controls
ואז תלך לערוץ של הגיטרה ותבחר בלשונית שם אפשרות של gtr במקום acc ..מצורף תמונה...
לאחר מכן תחזור למסך הראשי של ההקלטה ואז תבחר את לשונית המוד גיטר.. ואז תוריד לאחרונה הכי נמוכה
בצד שמאל של המקלדת אחרי הנמוכים מאוד מתחיל הקלידים עם הפריטות וכו'....

לי זה נותן לעשות מצב גיטרה רק ב acc4\5

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה