התייעצות איך בדיוק מתחברים לWI FI דרך הסטיק הזה?

טוביה לוי

משתמש פעיל
יש לי סטיק 4GLTE וכשקניתי אותו אמרו לי שאפשר להתחבר דרכו לWI FI
מה זה אומר? איך אני מבצעת את זה? והאם זה באמת עדיף מלשלם 80 ש"ח לספק וסינון?...
תפתח את הנטסטיק יש שם קוד WIFI תרשום אותו אח"כ תחבר או למחשב או לחשמל
אם חיברת לחשמל אתה מדליק את הWIFI במחשב עד שהוא מוצא את הנטסטיק ואז תתחבר עם הקוד שרשמת
בחיבור למחשב אתה צריך להכנס להגדרות של הנטסטיק ולשנות לחיבור דרך WIFI ולהתחבר דרך הWIFI עם הקוד

רבקי86

משתמש צעיר
הביא לי מישהו נטסטיק של נטפרי אבל המחשב פשוט לא מזהה אותו, כאילו אינו קיים, למרות שבנטסטיק עצמו כל הנורות דולקות (הירוקות והכחולה). יש למישהו מושג איך אפשר לפתור את הבעיה? אודה לכם מאודמאוד!

S

משתמש פעיל
פשוט מאד... תקני ראש USB ותחברי לשקע היכן שיש קליטה טובה. קוד הוואי פי כתוב בתוך הנטסטיק בכתב קטן למעלה.
זה דור 4 אמור להיות לו וואי פי.
דרך אגב אפשר למצוא סטיק החל מ 60 שח

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
פשוט מאד... תקני ראש USB ותחברי לשקע היכן שיש קליטה טובה. קוד הוואי פי כתוב בתוך הנטסטיק בכתב קטן למעלה.
זה דור 4 אמור להיות לו וואי פי.
דרך אגב אפשר למצוא סטיק החל מ 60 שח
איך אני מתחברת לסטיק ברגע שאני על המחשב?

Sara10

משתמש פעיל
זה מופיע תחת השם 4G UFI ועוד כמה מספרים, בכל אחד אחרת...
אחרי שתתחברי דרך וואייפיי לא תצטרכי כל פעם להתחבר מחדש לנטסטיק הוא יזהה אותו אוטומטית
והאם זה באמת עדיף מלשלם 80 ש"ח לספק וסינון?
ממש לא, זה ברמה של נטסטיק ותו לא... [עובדת עם זה].
מישהו יודע כמה עולה נטסטיק
הנטסטיק המדובר כאן באשכול עולה בחנויות 350-400
אני ניידתי שתי קוים וקיבלתי אותו חינם.

אולי מעניין אותך גם...