התייעצות איך אתם מתמודדים מול ההסתה הפרועה נגד המגזר ברשת?

מצב
הנושא נעול.

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא יודע מה לומר, אבל לפני שהתחילה הקטסטרופה בערים החרדיות כבר היה
איזה פרופסור שצפה את מה שהולך לקרות.. הוא כתב שצריך לעשות הסגר על
הערים החרדיות, כולם (גם כאן) התחילו לקלל אותו וכו'.. עכשיו הוא מחכך
ידיו בהנאה..
אולי יש בדבריו אנטישמיות, אבל 'קבל האמת ממי שאמרה', אני ממש לא אומר
שכל זה מוצדק, אבל זה ברור שידינו לא נקיות מדם..
אנחנו בתור שומרי תורה ומצוות אמורים לתת דוגמא אישית לציווי של 'ונשמרתם'
וממש לא אכפת לנו מה שקורה אצל ה'חופשיים'.
-----
עצתי, לא להתייחס.

Panda

משתמש מקצוען
כמה גלותי צריך להיות שלא לומר עיוור, כדי לקרוא לדברים מעין אלו 'ביקורת'.
גלותי זה לקרוא לכל ביקורת אנטישמיות. מה שאת/ה עושה.
נכון לעכשיו יש ביקורת מכל המגזרים על כל מי שלא שומע להוראות משרד הבריאות ומסכן את האחרים ומה לעשות שהרוב הם חרדים שבוחרים במודע לסכן את האחרים לכדי מוות?

יש ביקורת חריפה של חרדים שכן שומעים להוראות על חרדים שמפרים אותם. גם הם אנטישמים?

element

משתמש מקצוען
גלותי זה לקרוא לכל ביקורת אנטישמיות. מה שאת/ה עושה.
נכון לעכשיו יש ביקורת מכל המגזרים על כל מי שלא שומע להוראות משרד הבריאות ומסכן את האחרים ומה לעשות שהרוב הם חרדים שבוחרים במודע לסכן את האחרים לכדי מוות?

יש ביקורת חריפה של חרדים שכן שומעים להוראות על חרדים שמפרים אותם. גם הם אנטישמים?
קראת את הפוסט המצורף?
גלותי זה מי שמקבל בהכנעה ובהבנה גילויי שנאה מטורפים כלפיו בלי שעשה רע לאיש (נניח השנאה כלפי כפי שהצגתי בהודעה הפותחת)

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
קראת את הפוסט המצורף?
גלותי זה מי שמקבל בהכנעה ובהבנה גילויי שנאה מטורפים כלפיו בלי שעשה רע לאיש (נניח השנאה כלפי כפי שהצגתי בהודעה הפותחת)

מה האופציה לדעתך?
האם תגובה לכך תפתור את העניין????
מבינה שזה כואב. מאד.

לא רואה דרך לפתור את זה....

המקל והגזר

משתמש מקצוען
לוידת למה, אבל בכלל לא מפריע לי.
כלומר כואב, אבל לא באמת מפריע.
אני יכולה להעתיק את הטקסט ולהחליף את המילה חרדים בחילונים
ואת מה שבאמת אנחנו לא בסדר להחליף במה שהם לא בסדר

כאילו מה? בגלל שהם עסוקים כל היום ברכלנות נרד לרמה שלהם?
ומהכרות אישית עם מגוון אנשים מהציבור הכללי,
מי שמכיר מקרוב יודע להעריך את הטובים ולסייג את הפחות (שזה יש בכל חברה)

Panda

משתמש מקצוען
קראת את הפוסט המצורף?
מהקריאה של הפוסט שלה אפשר להבין שהיא שונאת חרדים ואני מבין למה את רותחת עליה, אבל בואי נפריד.
להביא אותה כדוגמה זה כמו לקחת ילד ממאה שערים שצועק נאצים על חילונים ולהלביש את זה על כל החרדים.

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
לוידת למה, אבל בכלל לא מפריע לי.
כלומר כואב, אבל לא באמת מפריע.
אני יכולה להעתיק את הטקסט ולהחליף את המילה חרדים בחילונים
ואת מה שבאמת אנחנו לא בסדר להחליף במה שהם לא בסדר

כאילו מה? בגלל שהם עסוקים כל היום ברכלנות נרד לרמה שלהם?
ומהכרות אישית עם מגוון אנשים מהציבור הכללי,
מי שמכיר מקרוב יודע להעריך את הטובים ולסייג את הפחות (שזה יש בכל חברה)

כל מילה!!!!
תודה שחסכת לי לנסח את זה ;)

יידל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
בסופו של יום צריך קצת להפריד אני למשל כשאני רואה את הכיתובים הללו (בלי קשר למקרה הספציפי הזה) אני די נהנה - אני נהנה כמאמר הפתגם "יחיו הקנאים ויסבלו" שהרי בסופו של יום מתוך המילים ניכר שמפריע לכותב שטוב לנו ושאנו מאושרים. אבל יש ענין נוסף שבסופו של דבר אנשים בציבור הכלי מושפעים מהתקשורת והם לא יודעים להבדיל בין הבעייתים לאלו שלא ובכל חברה יש בעייתים ואת ההכללה הזאת צריך למנוע.

חיה4

משתמש מקצוען
לא בעד הסתה חלילה. אבל רוב אחינו לא מסיתים וכמו שאנחנו אוהבים לומר, לא אמורים להתייחס לקומץ. זה גם נכון לצד השני.... :rolleyes:

אבל יש משהו, לצערי, בציבור החרדי שלא מבין כמה זה חמור.
זה לא קומץ. זה הרבה מידי. תראו תמונות. תשמעו סיפורים.
רק במשפחה שלי אני שומעת סיפורי "הצלחה" איך הצליחו להערים על השוטרים ודברים דומים.
די! אנשים מתים! תשמעו מה קורה בחו"ל. אתם רוצים את זה פה ח"ו?
למה אנחנו מזלזלים???

עכשיו כולם הולכים לרגום אותי באבנים.
שניה לפני שמתחילים, תחשבו על מה שאני אומרת כי זה כואב נורא. (כן, יש לי הורים מאד מבוגרים ואני ממש מודאגת....)

חיה וקיימת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא בעד הסתה חלילה. אבל רוב אחינו לא מסיתים וכמו שאנחנו אוהבים לומר, לא אמורים להתייחס לקומץ. זה גם נכון לצד השני.... :rolleyes:

אבל יש משהו, לצערי, בציבור החרדי שלא מבין כמה זה חמור.
זה לא קומץ. זה הרבה מידי. תראו תמונות. תשמעו סיפורים.
רק במשפחה שלי אני שומעת סיפורי "הצלחה" איך הצליחו להערים על השוטרים ודברים דומים.
די! אנשים מתים! תשמעו מה קורה בחו"ל. אתם רוצים את זה פה ח"ו?
למה אנחנו מזלזלים???

עכשיו כולם הולכים לרגום אותי באבנים.
שניה לפני שמתחילים, תחשבו על מה שאני אומרת כי זה כואב נורא. (כן, יש לי הורים מאד מבוגרים ואני ממש מודאגת....)
אחרי שמכלילים ככה (לפעמים ממש בלי משים, אבל תקראי רגע את מה שכתבת בעיניים חילוניות)
ויש עוד רבים - במגזר שלנו - שמתעלמים מכל הרבים שנזהרים מאד, שגזרו על עצמם בידוד מרצון וכו'
ומתייחסים לאלו שלא, כאילו 'זה הציבור החרדי'
ושמענו כאן בפרוג המון אמירות וטענות ומאמרים ואשכולות בענין זה
-מה אנחנו רוצים מהחילונים???
אנחנו סיפקנו להם את החומר!
סליחה זו גם הכללה,
אבל מהציבור שלנו סיפקו להם את החומר....
מצער מאד

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עדות למה שקרה לי אתמול:
אתמול אחרי שהלכתי לאסוף את המוצרים ממשנת יוסף וגיליתי שאין כלום ,החלטתי באותו רגע לחתוך לאושר עד לסיים עם הקניות וזהו. מה גם שהשעה היתה מוקדמת ולא היה צפוי עומס, ואכן כן הגעתי וב"ה היה רגוע,
בעודי לוקטת מהדוכן מלפפונים היתה לידי עוד אישה במרחק של שני מטרים- לפתע נדחף ביננו גבר והחל לאסוף ירקות,
בלי שמירה על מרחק כלל...
התרחקתי מהדוכן כדי שיסיים - אבל היה לו את הזמן שלו ...
אמרתי לו שיזוז אחורה ויתן לי לסיים לאסוף ומדוע הוא נדחף ולא שומר מרחק?? זה כ"כ הרתיח אותי!
והוא לא עונה, מצפצף וממשיך...
אז אני יודעת שהוא שייך לשוליים של הציבור שלנו... (לא אתאר אותו כדי לא להפליל את כל הסקטור שאליו הוא שייך) אבל מה שעשה זה חילול ה' ,
התנהגות כמו שלו גורמת להכפיש את כולנו!! אמרתי לו את זה אבל זה הזיז לו קדחת...
אז מי שהיה אתמול באושר עד באיזור 9:30 ואסף מלפפונים בלי לשמור מרחק... מה שכתבתי מיועד אליך ולשכמותך המצפצפים!

חיה4

משתמש מקצוען
אנחנו סיפקנו להם את החומר!
החילונים לא צריכים אותנו כדי שנספק להם חומר.
הם רואים לבד.
מאז שבני ברק נהייתה חו"ל החדש - זה הציבור החרדי, והרבה ממנו, לצערי, שלא נזהרים.

ובכלל, לא הבנתי את הקטע של הסתרה. בואו לא נדבר על זה. אנשים ימשיכו להתנהג כמו ההוא מהמלפפונים ואנשים ימשיכו למות. אבל העיקר - לא דיברנו על זה ולא נתנו לחילונים חומר. נו באמת....
(בלי לפגוע, כמה חילונים קוראים פרוג??)

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הלוואי הלוואי שהייתי יודעת איפה אני יכולה לפרסם פוסט נגדי.
יש לי כל כך הרבה מה לומר למתייפייפים למינהם שזה מה שמטריד אותם עכשיו
"חוסר הציות של המגזר"
ומתעקשים לדבר על זה שוב ושוב כאילו שאין בעיות בציבורים אחרים או בנושאים בוערים יותר...

הם מסכנים
אבל אנחנו, צריכים לענות לכסיל כאיוולתו.
ובשורה התחתונה אין כמו העם המתוק שלנו!

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
חבר'ה.. תרגיעו!
לא צריך להתייחס לכל פוסט מנוול של איזה זב חוטם מרושתת. אלה אנרכיסטים בודדים שסובלים בחיים מהם עצמם.
כמי שבעבר גר וגדל כחרדי בשכונות חילוניות, רוב החבר'ה שם לא מסתכלים ככה על חרדים. ממש לא. הם מכבדים אותנו.
ואם יש מהם כאלה שמתנהגים כמו חיות.. אז שיערב להם, וימשיכו להיות צמחוניים, מוכן לתרום להם אבוס.
אבל אנחנו בני אדם, חיים כמו בני אדם, מתנהגים ונראים כבני אדם, ובעיקר מדברים כמו בני אדם, לא כמו חיות.
זו הגדלות והתפארת שלנו. לא לנבוח אחרי כל איזה כלב חולה.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...