איך אפשר להקל על בחילות קשות מאד?

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
גם ממליצה על דיקלקטין,
אני לקחתי בהריון את המחליף הישראלי והיה מעולה.
בקופ"ח אפשר לקנות רק בכמות גדולה מאד (ניראה לי 100 כדורים)

חיי נצח

משתמש רשום
דיקלקטין בלי מרשם אפשר להשיג בגמחי"ם את התחליף דיקלקטין ישראלי.
בטלפון 086558804
ובמייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
שיהיה ברור שהישראלי לא אפקטיבי כמו המקורי! לי אישית לא הזיז בכלל לעומת המקורי שהציל אותי! הקופסא שוכבת אצלי עדיין בלי תועלת..
דיקלקטין עם מרשם רופא נשים זה 50% הנחה
בלי מרשם אפשר להשיג בגמחי"ם
אפשר בחברים לרפואה
המרשם מוזיל את העלות רק במקרה שיש ביטוח גבוה כמו מכבי שלי וכדומה אחרי תקופת המתנה של חצי שנה.. אבל אפשר לנסות להשיג מרשם על שם מישהי אחרת, רופאים נותנים בקלות בעקרון

KOSMOS

משתמש פעיל
שיהיה ברור שהישראלי לא אפקטיבי כמו המקורי! לי אישית לא הזיז בכלל לעומת המקורי שהציל אותי! הקופסא שוכבת אצלי עדיין בלי תועלת..
המרשם מוזיל את העלות רק במקרה שיש ביטוח גבוה כמו מכבי שלי וכדומה אחרי תקופת המתנה של חצי שנה.. אבל אפשר לנסות להשיג מרשם על שם מישהי אחרת, רופאים נותנים בקלות בעקרון
המקרה שלך לא אומר שום דבר ברור על מקרים אחרים.
המון נשים לוקחות את הישראלי והוא עוזר להם יותר מהקנדי. זה אינדווידואלי ושכל אחת תבדוק מה עוזר לה.

הקנדי עולה מעל 3 ש"ח למי שיש מכבי זהב, ודווקא לא צריך מכבי שלי.

נערך לאחרונה ב:

יועצת נישואין

משתמש פעיל
וואי זה נורא מי שלא עובר את זה לעולם לא יבין
מנסיון רב תכלס אין שוםםםםםם דבר שמקל, זה פשוט לעבור את התקופה הזאת
זה באמת סיוטטטטטטטטטט

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה