עזרה איך אפשר להעביר מייל בלי FWD ובלי המייל של מי שקיבלתי ממנו בצורה נוחה

• פותח הנושא meme
  • פורסם בתאריך

meme

משתמש פעיל
הרבה פעמים צריך להעביר מייל או לחילופין לשלוח מייל ספציפי להרבה אנשים (לא באותו זמן)
אני אשמח אם משהו יודע איך אפשר להכין מייל פעם אחת ולשלוח בלי לעשות כל פעם מייל חדש להעתיק את כל הטקסט ולהעלות את הקובץ תודה רבה

yudit:)

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
הרבה פעמים צריך להעביר מייל או לחילופין לשלוח מייל ספציפי להרבה אנשים (לא באותו זמן)
אני אשמח אם משהו יודע איך אפשר להכין מייל פעם אחת ולשלוח בלי לעשות כל פעם מייל חדש להעתיק את כל הטקסט ולהעלות את הקובץ תודה רבה
תעשי ערוך נושא

Tehila B

משתמש פעיל
תעשי 'ערוך את הנושא'
תמחקי את כל השורות הלא רלוונטיות...
קצת פרמיטיבי, אבל לא מצריך להעלות מחדש וכו'

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תעשי העברה ותמחקי מה שלא רלוונטי.

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
המפקחים במשרד החינוך לא מכירים את הטריק הזה
ולכן כשאני מקבל מייל מהמפקח הזוטר זה אחרי תהליך של עשרות ההעברות מהמפקח הראשי עד למטה
נורא משעשע לראות את ההתכתבות
גם כמות כתובות המייל שאני מקבל כבונוס אדירה

meme

משתמש פעיל
עריכת הנושא משנה רק את השם ולא מוחקת את כתובת המייל ממנה קיבלתי את המייל וWFD לא נמחק גם כשמוחקים ידנית אני לא יודעת למה זה אבל אם משהו יוכל לעזור לי אני אודה לו מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה