איך אני "עוקר" תמונה מהפלש לפוטושופ?

FishAir

משתמש רשום
קיבלתי קובץ פלש פתוח שיש בו מס תמונות. אני רוצה להוציא אחת מהן לפוטושופ לעריכה. איך אני מייצא אותה?

שלמה

משתמש מקצוען
לייברי >פתיחה באמצעות.
אני עוד באמצע לימודים על פלאש

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
באנגלית זה Librari >edit with

FishAir

משתמש רשום
נכתב ע"י studio dv.d;230097:
באנגלית זה Librari >edit with
אבל הוא מבקש את הקובץ של התמונה ואין לי אותו. רק בפלש התמונה נמצאת ולכן אני צריך לייצא אותה לעריכה

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה דעתך על צילום מסך?

יענקי שכטר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
על הכפתור print screen ואח"כ הדבק בפוטושופ ותשמור לJPEG

FishAir

משתמש רשום
נסיתי כבר, זה לא מגיב לי אלא אם כן מוריד לי אותו למקום לא ברור באחת התיקיות.

d_wolf

משתמש חדש
אתה יכול לגרור את התמונה מהסיפריה לתוך סימבול ריק, למתוח אותו (פרופורצינאלית כמובן) לגדול הרצוי לך ואז מתפריט file לעשות export ולבחור באופציה image ולבחור בפורמט הרצוי לך (ברוב המקרים jpg הכי עדיף) להגדיר כמובן על איכות מקסמלית (100) וכמה שיותר ( dpi 300 לרוב יספיק) וככה תקבל את התמונה בחזרה כקובץ תמונה שאותו אתה יכול לפתוח בפוטושופ,
לא בטוח שזה יהיה באותו איכות כמו שהיה הקובץ תמונה המקורי אבל מבחינה תאורתית זה זה צריך לצאת איכות הרבה יותר מאשר print screen

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה