איך אני מפרמטת את המחשב לפני מכירה למישהו אחר.

תובנת

משתמש פעיל
אני לא רוצה שתשארנה שום תוכנות או קבצים. מצידי שימחק גם הווינדוס.
איך אני פשוט עושה פירמוט כליל?

נערך לאחרונה ב:

תובנת

משתמש פעיל
לענ"ד
בכדי לעשות זאת כמו שצריך
צריך למחוק את "כל" הדיסק
ולהתקין הכל מחדש
כלומר להעלות דיסק התקנה כלשהו, לבצע אתחול לדיסק - ואז לסגור את החלון ולתת את המחשב?
כן גם טוב... (למי שאין לו דיסק טכנאים)..
סליחה, אבל לא ממש הבנתי מה אני אמורה לעשות. אפשר הסבר?

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
את צריכה להשיג קובץ iso של מערכת ההפעלה ווינדוס 7, אח"כ באמצעות תוכנת winrar לחלץ אותו, ואז להעתיק את כל הקבצים לתוך דיסקונקי שמפורמט במערכת קבצים fat32.
לאחמ"כ להכניס את הדיסקונקי במחשב, לעשות הפעלה מחדש, ומיד כשהוא מתחיל להדלק ללחוץ F12 או F10 או ESC, וכדו' תלוי איזו חברה המחשב.
ואז לתת לפירמוט לרוץ.

אם את אכן מתכוונת לעשות זאת בעצמך (לא סוף העולם), תוכלי לפנות באישי לקבל הסבר עוד יותר מפורט.

תובנת

משתמש פעיל
את צריכה להשיג קובץ iso של מערכת ההפעלה ווינדוס 7, אח"כ באמצעות תוכנת winrar לחלץ אותו, ואז להעתיק את כל הקבצים לתוך דיסקונקי שמפורמט במערכת קבצים fat32.
לאחמ"כ להכניס את הדיסקונקי במחשב, לעשות הפעלה מחדש, ומיד כשהוא מתחיל להדלק ללחוץ F12 או F10 או ESC, וכדו' תלוי איזו חברה המחשב.
ואז לתת לפירמוט לרוץ.

אם את אכן מתכוונת לעשות זאת בעצמך (לא סוף העולם), תוכלי לפנות באישי לקבל הסבר עוד יותר מפורט.
תודה רבה.
אני אכן מתכוונת לעשות את זה בעצמי.
לא מצליחה לפנות באישי "משתמש זה בחר להגביל מי יכול לראות את הפרופיל המלא שלו".

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה שכתבתי זו דרך לקצר תהליכים נסו והווכחו.
רק אם בעבר עשית את האון קי לבר איתחול. ביכולתך להעתיק איזה חומר שאתה רוצה בכדי שיעלה (ז"א אתה יכול להעתיק WIN 10 או 7 וכד' או לינוקס או דיסק טכנאים ע"י העתקת התיקיות האחראיות שלו ל-ROOT של האון קי, ואין צורך בצריבת הקבצים ע"י רופוס וכד' כל פעם מחדש). אבל בפעם הראשונה וודאי שצריכים להגדיר את האון קי לבר איתחול...

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
רק אם בעבר עשית את האון קי לבר איתחול. ביכולתך להעתיק איזה חומר שאתה רוצה בכדי שיעלה (ז"א אתה יכול להעתיק WIN 10 או 7 וכד' או לינוקס או דיסק טכנאים ע"י העתקת התיקיות האחראיות שלו ל-ROOT של האון קי, ואין צורך בצריבת הקבצים ע"י רופוס וכד' כל פעם מחדש). אבל בפעם הראשונה וודאי שצריכים להגדיר את האון קי לבר איתחול...
כלל וכלל לא.
בדוק ומנוסה.

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני לא רוצה שתשארנה שום תוכנות או קבצים. מצידי שימחק גם הווינדוס.
איך אני פשוט עושה פירמוט כליל?
כדאי לבצע התקנה נקייה של ווינדוס 10 כך:
תכנסי לכאן: https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10startfresh
תקראי את כל ההדרכה מתחילה ועד הסוף ותפעלי ע"פ ההוראות (כולל ה+ "השימוש בכלי").
לאחר ההתקנה את צריכה רישיון לווינדוס 10, את זה את יכולה לקנות באיביי בזול ממש: https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=WINDOWS+10&_sacat=0
שימי לב כמה ביט צריך להתקין על המחשב שלך.
זה ממש לא קשה, אם את צריכה עזרה בכיף.

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
ואז לתת לפירמוט לרוץ
על מנת שלא יוכלו לשחזר את החומר
זה חייב להיות אתחול ארוך!!!

כדאי לבצע התקנה נקייה של ווינדוס 10 כך:
לא מובן לי מה נכנס לכאן התקנה נקייה של WIN10
האשכול הנוכחי מדבר על מחיקת חומר ללא יכולת שחזור

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
על מנת שלא יוכלו לשחזר את החומר
זה חייב להיות אתחול ארוך!!!

לא מובן לי מה נכנס לכאן התקנה נקייה של WIN10
האשכול הנוכחי מדבר על מחיקת חומר ללא יכולת שחזור
ועל ידי התקנה נקייה של מערכת הפעלה חדשה זה מה שקורה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה