איך אני ממשיכה את זה?

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
20191119_215421.jpg
20191119_215444.jpg
עשיתי רכבת חודשים (כל קרון זה חודש אחר)
על מה אני ירשום את שם החודש?
ואיך אני יכולה להגדיל את זה- על מה אני יכולה להדביק שזה יראה יפה וגדול?
ואיך לתלות על הקיר?
וממה אני יכולה לעשות וילון על כל קרון?

נערך לאחרונה ב:

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
מיוחד ממש !!
לדעתי בחלק העליון של המסגרת מתאים שיהיה שם החודש
אותיות -אולי אותיות עץ צבוע באקריליק שחור

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לגבי האותיות: טיפ שאישית השתמשתי בו הרבה, כדי שתצאנה לך אותיות יפות בלי הרבה מאמץ, את יכולה להדפיס את שמות האותיות בגופן יפה שאת אוהבת, באופן כזה:
1. את עושה תיבת טקס מלבנית לרוחב, ברוחב של כל הקרון, ובגובה קטן ב2 ס"מ מהגובה של החלק העליון של הקרון.
2. את ממלאה אותו בשחור וכותבת באותיות לבנות.
3. הופכת את האותיות לכתב ראי הפוך.
4. מדפיסה על שקף
גוזרת מדויק את המלבן ומדביקה באמצע החלק העליון של הקרון,
את מקבלת פס זהב מלמעלה ומלמטה, באמצע כמו טפט שחור עם אותיות זה מרשים מאד
מצרפת לך תמונה לדוגמא של משהו אחר שעשיתי כך, אמנם התמונה לא ברורה אבל את העקרון אפשר לזהות שם:IMG_2854.JPG

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לגבי האותיות: טיפ שאישית השתמשתי בו הרבה, כדי שתצאנה לך אותיות יפות בלי הרבה מאמץ, את יכולה להדפיס את שמות האותיות בגופן יפה שאת אוהבת, באופן כזה:
1. את עושה תיבת טקס מלבנית לרוחב, ברוחב של כל הקרון, ובגובה קטן ב2 ס"מ מהגובה של החלק העליון של הקרון.
2. את ממלאה אותו בשחור וכותבת באותיות לבנות.
3. הופכת את האותיות לכתב ראי הפוך.
4. מדפיסה על שקף
גוזרת מדויק את המלבן ומדביקה באמצע החלק העליון של הקרון,
את מקבלת פס זהב מלמעלה ומלמטה, באמצע כמו טפט שחור עם אותיות זה מרשים מאד
מצרפת לך תמונה לדוגמא של משהו אחר שעשיתי כך, אמנם התמונה לא ברורה אבל את העקרון אפשר לזהות שם:צפה בקובץ המצורף 566699
רעיון מוצלח, תודה!

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בשביל שהרכבת תהייה קצת מעניינת על הקיר, את יכולה לעשות אותה כאילו היא נוסעת על הר.
את ההר את יכולה להכין מבריסטול. או לקחת ספרי מתנפח, וליצור הר, או אפילו שתי הרים נמוכים צמודים. זה ייצור לרכבת מראה מעניין יותר, וגם הרגשה שהיא נוסעת.

את השמות של החודשים את יכולה לכתוב על הקרון, אבל את יכולה לכתוב גם מחוץ לקרון, הרי את מדביקה על הקיר, אז את יכולה לשים אותו מחוץ לקרון.
לדעתי תשאירי את זה לסוף, ותראי איך זה מתקבל הכי יפה.
(זורקת עוד רעיון, את יכולה אולי לתקוע למעלה בגג של הקרון, שיפוד עם שלט של אותו חודש).

איך להדביק?
אם את מדביקה על בריסטולים, דבק חם.
אם את מדביקה ישר על הקיר, דבק דו"צ ספוגי. (גם על הבריסטול אפשר עם דבק דו"צ).

למה את צריכה וילון?
את פותחת כל חודש את הוילון המתאים? או רק בשביל היופי.
אם בשביל היופי, תוותרי על זה, הוא סתם יסתיר את היצירה.
אם בשביל לפתוח כל חודש, תעשי מבד. יש בדים שהם לא נפרמים, ולא צריכים תפירה בצדדים.

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בשביל שהרכבת תהייה קצת מעניינת על הקיר, את יכולה לעשות אותה כאילו היא נוסעת על הר.
את ההר את יכולה להכין מבריסטול. או לקחת ספרי מתנפח, וליצור הר, או אפילו שתי הרים נמוכים צמודים. זה ייצור לרכבת מראה מעניין יותר, וגם הרגשה שהיא נוסעת.
רעיון, אנסה.
שיפוד עם שלט של אותו חודש
כנראה שזה מה שאני יעשה- כי אני רוצה שזה יהיה מחוץ לקרון.
דבק דו"צ ספוגי
זה יחזיק את הקרון? זה קצת כבד.
ובאמת אני יוותר על הווילון וזהו.
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה