איייי!!!! טחורים!!!!

מנסיון זה כאבים איומיייים
רופא שהייתי אצלו אמר לי שפונים אליו רק במצבי חירום כי מתביישים לדבר על זה...,
פרוקטו גליבנול פתילות עזר מאוד
למרות שהשתמשתי בכמה דברים בו זמנית , נראלי שזה מה שעזר

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בית מרקחת פרינץ בב"ב מוכרים משחה בלעדית שהם רוקחים אותה
הוא אמר לי שבאים מכל הארץ לקנות אותה
אותי אישית היא הצילה
ממליצה מאד לנסות לפני שהולכים לניתוח.

Serrgy Hirsch

משתמש חדש
ניסינו כבר כורכומין, פרוקטוג'ל, בנפייבר....
זה משהו שיעזור יותר?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ניסינו כבר כורכומין, פרוקטוג'ל, בנפייבר....
זה משהו שיעזור יותר?
בית מרקחת פרינץ בב"ב מוכרים משחה בלעדית שהם רוקחים אותה
הוא אמר לי שבאים מכל הארץ לקנות אותה
אותי אישית היא הצילה
ממליצה מאד לנסות לפני שהולכים לניתוח.

א.מ.ב.

משתמש צעיר
ממליצה מאוד על ד"ר אליהו לביא,
סבלתי חצי שנה ברצף בצורה נוראית,
הלכתי אליו אחרי שאמרו לי במרפאה שלו שבנושא הזה יש לו שמונים אחוזי הצלחה,
שלושה ימים והייתי אדם חדש!!!!!!!!!!
לא יותר משבועיים ואפשר לומר שיצאתי מאפילה לאור גדול,
גם אם במשך הזמן שאח"כ מידי פעם חזרו לי הטחורים זה היה לזמן קצר ממש ומיד כשלקחתי את הפורמולה שהכין לי הכל הסתדר,
אגב, אח שלי שגם סבל מאוד הלך אליו, קיבל פורמולה אחרת שמותאמת לו וגם הוא ממש ניצל מהסיוט הזה.

אורלי1991

משתמש צעיר
וואוו.. אני ממש מרגישה את הצער שלכן.. כל אישה שחוותה את זה יודעת שזה יסורים איומים!!!!!
אני ממש סבלתי והרופא משפחה בלי לחשוב אמר לי לפנות לכירורג ולעשות ניתוח (הוא גם אמר לי להגיד תודה שאין לי וורידים וקיבלתי "רק" חצי מפתקא של חווה...)
לצערי שמעתי על אנשים (גם מהמשפחה שלי) שהניתוח הזה לאחר זמן הרס להם את החיים - זה מרחיב שם את האיזור של פי הטבעת וזה נזק בלתי הפיך.. שלא נדע
ניסיתי הכל - לאכול רק סלק וגזר, לשתות כמויות אדירות, לא לנגב עם נייר טואלט - רק שטיפות, פרוקטו גריבינול (מסכימה עם התיאור כוסות רוח למת ; ) וכו' וכו'
ואז הגעתי לאיזה מטפל טבעי - הייתי במצב נוראי כבר, הוא אמר לי מיד לקנות אבקה שהופכת את היציאות לג'ל רך - אבקה שנותנים לעצירות, נורמלקס, (אומרים שזה מינרל טבעי או סיבים - זה לא מזיק ובלי תופעות לוואי) פעמיים ביום לקחתי (כמות כפולה ממה שכתוב על הקופסא) וגם קניתי בהמלצתו נרות מבית מרקחת מאני בירושלים - פעמיים ביום - החיים שלי השתנו והתחלתי לחיות!! ככה עשיתי בערך חודשיים שלוש, באמצע קצת הורדתי כמות של הנורמלקס לכוסית אחת ביום והורדתי אחרי כחודש את הנרות - הכל נעלם בלי שום ניתוח ובלי שום כלום!!!!! והייתי במצב מאוד קשה שלא תפקדתי כבר ורק בכיתי כל היום בלי שיכלתי לזוז!!!!!! ממליצה לכולם לנסות את זה לפני שרצים לניתוח..
בשורות טובות ורפואה שלימה

אורלי1991

משתמש צעיר
וואוו.. אני ממש מרגישה את הצער שלכן.. כל אישה שחוותה את זה יודעת שזה יסורים איומים!!!!!
אני ממש סבלתי והרופא משפחה בלי לחשוב אמר לי לפנות לכירורג ולעשות ניתוח (הוא גם אמר לי להגיד תודה שאין לי וורידים וקיבלתי "רק" חצי מפתקא של חווה...)
לצערי שמעתי על אנשים (גם מהמשפחה שלי) שהניתוח הזה לאחר זמן הרס להם את החיים - זה מרחיב שם את האיזור של פי הטבעת וזה נזק בלתי הפיך.. שלא נדע
ניסיתי הכל - לאכול רק סלק וגזר, לשתות כמויות אדירות, לא לנגב עם נייר טואלט - רק שטיפות, פרוקטו גריבינול (מסכימה עם התיאור כוסות רוח למת ; ) וכו' וכו'
ואז הגעתי לאיזה מטפל טבעי - הייתי במצב נוראי כבר, הוא אמר לי מיד לקנות אבקה שהופכת את היציאות לג'ל רך - אבקה שנותנים לעצירות, נורמלקס, (אומרים שזה מינרל טבעי או סיבים - זה לא מזיק ובלי תופעות לוואי) פעמיים ביום לקחתי (כמות כפולה ממה שכתוב על הקופסא) וגם קניתי בהמלצתו נרות מבית מרקחת מאני בירושלים - פעמיים ביום - החיים שלי השתנו והתחלתי לחיות!! ככה עשיתי בערך חודשיים שלוש, באמצע קצת הורדתי כמות של הנורמלקס לכוסית אחת ביום והורדתי אחרי כחודש את הנרות - הכל נעלם בלי שום ניתוח ובלי שום כלום!!!!! והייתי במצב מאוד קשה שלא תפקדתי כבר ורק בכיתי כל היום בלי שיכלתי לזוז!!!!!! ממליצה לכולם לנסות את זה לפני שרצים לניתוח..
בשורות טובות ורפואה שלימה
אגב- לא ציינתי שאחרי יומיים שלוש כבר הפסקתי לסבול - שזה הכי חשוב!!!!! בלי שום משכך כאבים - הכל הסתדר ישתבח שמו לעד!!!!!

tirza10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מומחית בתחום
למישחה הזו קוראים אנטרולין השם שלה השתנה והיא מעולה, היא גם עולה זול יותר
אני אחרי ניתוח
הפרופסור המליץ לי על אבקת פסיליום שהיא טובה לכל בן אדם, היא טבעית ואני ממשיכה להשתמש בה
אין עליה!! היא בעצם נורמולקס אבל הרבה יותר טובה.

tirza10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני כבר מכל שעה "רוקדת" במיטה מרב כאבים,
מרחתי פרוקטו-גליבנול, עזר ככוסות רוח למת,
יש למישהו עצה דחוף? שיהיה סכוי לישון משהו הלילה...
תקחי אנטרילין
ואבקת פיסליום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה