איטום מפני נמלים וכדומה...

אפרתה

משתמש מקצוען
בשעה טובה התחילה עונת הנמלים... אחרי נקיון הפסח פתחנו להן את כל הסדקים והחורים והזמנו אותן להיכנס...
עכשיו צריך לגלות את החורים והסדקים ולסתום היטב...
איך אתם ממליצים לסתום חורים ורווחים בריצוף ובינו לפנלים- גרניט, וכן בין השיש לקרמיקה וכו'.
חומר חזק, נוח לעבודה ומתקבל יפה...

תודות!!!!

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הדברה.
לפני שנתיים וחצי הדברתי את הבית,זה היה נקרא שזה יעזור לשנה,
אבל שנתיים היה לנו שקט, כולל דגי כסף,נמלים וכל מיני חרקים מעצבנים שהיו מגיעים לכל פינה.
ובמקומות שלא שטפתי בתדירות גבוהה ובלי הרבה מים כמו הסטודיו, עד היום אני יכולה למצוא מדי כמה שבועות איזה מקק מת תורן, זה משפיע עד היום.

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
איזה חברה לקחת להדברה?

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני סבלתי בדירה מנמלים בכל מקום, גם בלי חורים. קניתי את k333 של סנו, ומאז (שנתיים)
אין נמלה אחת.

ואני שמעתי את זה מאחת מרוצה, שסבלה שנים מכל טיפה של מתוק שריכזה סביבה מעגל נמלים...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
למי שמפחד מהדברות, תדעו לכם שנמלים שונאות רוזמרין.
פזרו בכל מני מקומות רוזמרין (גדל בשיחים מצוי בכל מקום), ותראו ישועות.

אפרתה

משתמש מקצוען
אני לא מתלהבת מהדברות כי זה משהו שצריך לעשות כל שנה שנתיים אז מה הועלנו? אם כבר- עדיף לסתום את כל החורים ואז פתרנו בגדול את הבעיה. הבודדות שתגענה- נתמודד איתן...

אז מה שפשוט אני רוצה לעשות זה לסתום כל חור שאני רואה אותן יוצאות ממנו, כמובן אחרי ריסוס אפקטיבי באיזור.
האם החומרים בסגנון הסיליקון והסיקה טובים גם לפינות בריצוף או ששם רק רובע?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אפרתה;1279815:
אני לא מתלהבת מהדברות כי זה משהו שצריך לעשות כל שנה שנתיים אז מה הועלנו? אם כבר- עדיף לסתום את כל החורים ואז פתרנו בגדול את הבעיה. הבודדות שתגענה- נתמודד איתן...

אז מה שפשוט אני רוצה לעשות זה לסתום כל חור שאני רואה אותן יוצאות ממנו, כמובן אחרי ריסוס אפקטיבי באיזור.
האם החומרים בסגנון הסיליקון והסיקה טובים גם לפינות בריצוף או ששם רק רובע?

זה אפשרי, אבל רובה זה מספיק, וגם צריכים לדעת לעבוד עם החומרים האלו.
בתפר בין השיש לקיר, אפשר להשתמש בסיקה. לפתוח פתח קטן, למרוח בצורה אחידה,
ולהחליק באצבע טבולה במים עם סבון. לא להחליק בשום אופן בלי מים וסבון, זה יצא מכוער
וגם סיוט להוריד מהיד. אם מתלכלכים או שהסביבה מתלכלכת, אפשר לנקות עם טינר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה