איחוד המפלגות - סיפור מאתגר™

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הכל החל כשסיימתי את הש"ס עם המון מרץ והרבה עבודה מאומצת. באתי להניף את דגל התורה מעל ביתי כיאה למסיים נכבד כמוני, ואז הגיעו אלי אגודת ישראלים ובקשו ממני לחדול בכדי שלא ידעו שזהו בית יהודי אחרת תהיה התעוררות אנטישמית בעיירה.

למען האמת נורא כעסתי כיוון שזה מקומי מימים ימימה!
דבריהם פלחו את ליבי כחץ במטרה, בצר לי רשמתי את חברי קהילתנו ברשימה משותפת בכדי ליצור ליכוד חזק שיביא לעיירה אהבת ישראל ויסביר לכולם שאחים אנחנו, מתוך האמונה שעל ידי מהפך בחינוך נוכל להקים את מפלגת הערבי החדש ויחד אתם נוכל ליזום חזית יהודית לאומית בישראל ביתנו ולעזוב לצמיתות את שכנינו הפיראטים.

הברית המתקדמת עם התנועה הערבית להתחדשות תגרום לעוד יהודים לזוז אל ארץ ישראל - הבית הלאומי שלנו ולהקים ישראל אחרת, ישראל חזקה לנצח.

למען האמת לא היה לי אומץ לעשות רעש ציבורי שיגרום לשינוי ותפנית במנהיגות יהודית לישראל ועל אף שכולנו, אבל כולנו חברים, לא האמנתי כי יש עתיד לייצוג שווה, וכי זכויותנו בקולנו!
באמת לא האמנתי שיש בי הכח להשפיע, אבל כנראה שזהו היעוד שלי, יחד עם התקווה, אחריות, האמונה וכבוד האדם נגשתי למלאכת קודש.

עמדתי בצומת דרכים אנה אפנה? מהיכן אתחיל? הבטתי קדימה, לשמאל, לימין... "ישראל חזקה עם מורשת אבות" החלטתי, "זה מה שאנו צריכים!

אבל העבודה היה רבה, הייתי רץ משם לכאן, מנסה לתת תנופה למסרים ולרעיונות, להביא את הצדק לכל, לבסוף החלטתי לוותר על קול הסביבה ולעשות את השינוי הנדרש בתוכי!

היום אני מבין שמגיע לי על כך צל" ש, לנצח.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רגע, שכחתי לומר מה האתגר!
חפשו כמה מפלגות השתרבבו אל תוך הסיפור, המנצח יזכה ביום שבתון ביום הבחירות .

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אוקיי אוקיי, הבנתי שכולם עסוקים בבחירות ולא היה לכם פנאי למצוא את המפלגות אז בואו אעזור לכם.

הכל החל כשסיימתי את הש"ס עם המון מרץ והרבה עבודה מאומצת. באתי להניף את דגל התורה מעל ביתי כיאה למסיים נכבד כמוני, ואז הגיעו אלי אגודת ישראלים ובקשו ממני לחדול בכדי שלא ידעו שזהו בית יהודי אחרת תהיה התעוררות אנטישמית בעיירה.

למען האמת נורא כעסתי כיוון שזה מקומי מימים ימימה!
דבריהם פלחו את ליבי כחץ במטרה, בצר לי רשמתי את חברי קהילתנו ברשימה משותפת בכדי ליצור ליכוד חזק שיביא לעיירה אהבת ישראל ויסביר לכולם שאחים אנחנו, מתוך האמונה שעל ידי מהפך בחינוך נוכל להקים את מפלגת הערבי החדש ויחד אתם נוכל ליזום חזית יהודית לאומית בישראל ביתנו ולעזוב לצמיתות את שכנינו הפיראטים.
הברית המתקדמת עם התנועה הערבית להתחדשות תגרום לעוד יהודים לזוז אל ארץ ישראל - הבית הלאומי שלנו ולהקים ישראל אחרת, ישראל חזקה לנצח.

למען האמת לא היה לי אומץ לעשות רעש ציבורי שיגרום לשינוי ותפנית במנהיגות יהודית לישראל ועל אף שכולנו, אבל כולנו חברים, לא האמנתי כי יש עתיד לייצוג שווה, וכי זכויותנו בקולנו!
באמת לא האמנתי שיש בי הכח להשפיע, אבל כנראה שזהו היעוד שלי, יחד עם התקווה, אחריות, האמונה וכבוד האדם נגשתי למלאכת קודש.

עמדתי בצומת דרכים אנה אפנה? מהיכן אתחיל? הבטתי קדימה, לשמאל, לימין... "ישראל חזקה עם מורשת אבות" החלטתי, "זה מה שאנו צריכים!

אבל העבודה היה רבה, הייתי רץ משם לכאן, מנסה לתת תנופה למסרים ולרעיונות, להביא את הצדק לכל, לבסוף החלטתי לוותר על קול הסביבה ולעשות את השינוי הנדרש בתוכי!

היום אני מבין שמגיע לי על כך צל" ש, לנצח.

אגב אשמח לשמוע הערות או הארות, אממממ... וגם ביקורת בונה!

מאיר14

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אוקיי אוקיי, הבנתי שכולם עסוקים בבחירות ולא היה לכם פנאי למצוא את המפלגות אז בואו אעזור לכם.

אגב אשמח לשמוע הערות או הארות, אממממ... וגם ביקורת בונה!

האמת.. אני חושב שהיה מתאים לכתוב את זה לאחר הבחירות
ככה כמו שזה עכשיו.. כל אחד מוצא את מפלגתו כאן כמו איזו כבשה בין שבעים זאבים [לא אלקין כמובן..], זה נשמע מפחיד.. כמו איזה גוג ומגוג
אחרי הבחירות.. צריך לאחד כוחות.. אז זה כמו ימות משיח - וגר זאב עם כבש...
תמתין מעט.. יום רביעי תראה כבר את כולם כאן...

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האמת.. אני חושב שהיה מתאים לכתוב את זה לאחר הבחירות
ככה כמו שזה עכשיו.. כל אחד מוצא את מפלגתו כאן כמו איזו כבשה בין שבעים זאבים [לא אלקין כמובן..], זה נשמע מפחיד.. כמו איזה גוג ומגוג
אחרי הבחירות.. צריך לאחד כוחות.. אז זה כמו ימות משיח - וגר זאב עם כבש...
תמתין מעט.. יום רביעי תראה כבר את כולם כאן...

ככל הנראה לא הובנתי, חושבני שאין כמו הסיפור הזה בשביל להרגיע את הרוחות.
קודם לכל, בכך שכולנו (לא של כחלון) חלק מאותו הסיפור...;)
שנית, מפלגה זו ללא האחרת לא היתה מייצרת עבורנו סיפור כך שכולם חלק מפאזל גדול, וזה בלא זה אי אפשר!
שלישית, הכל אבל הכל (הסיפור, וגם הבחירות) הן רק פרי דמיון, אז חברים לנחות חזרה לקרקע!
ונקודה אחרונה.
המסקנא העולה מן הסיפור היא:
הגיע הזמן להפסיק לתקן את כל העולם, בואו נתמקד בלתקן את עצמנו!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כפילות...

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נו טוב, לא התכוונתי שנגלוש לבחירות בפועל, זה היה סך הכל טריגר לכתיבה מעניינת...

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
זה מפלגות כאלו של עיריות
ואת החרדים כרגע מעניין רק הערים החרדיות, ירושלים וחיפה.
זה היה באמת אתגר מעניין בבחירות לכנסת למשל, כך אני חושב.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה מפלגות כאלו של עיריות
ואת החרדים כרגע מעניין רק הערים החרדיות, ירושלים וחיפה.
זה היה באמת אתגר מעניין בבחירות לכנסת למשל, כך אני חושב.
חשבתי לכתוב על מפלגות ברשימות עירוניות, אך לא מצאתי מאגר של כל המפלגות הללו ובמקום זאת הגעתי לרשימה באתר של משרד המשפטים של מפלגות לכנסת, אבל ביננו, מה זה חשוב...;)

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
חשבתי לכתוב על מפלגות ברשימות עירוניות, אך לא מצאתי מאגר של כל המפלגות הללו ובמקום זאת הגעתי לרשימה באתר של משרד המשפטים של מפלגות לכנסת, אבל ביננו, מה זה חשוב...;)
אהה
באמת לא הבנתי להיכן נעלמה מפלגה מסויימת

מכונתכתיבה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
יפה.
זה נותן זווית משעשעת על כל הטפשת של הבחירות.
בסופו של דבר צריך להפנים שאנחנו לא קובעים כלום,
רק מייסדים את האישיות שלנו לפי התנהגות שלנו.
ממש אהבתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה