איזו תבנית וורדפרס חינמית מומלצת לבלוג והאם אלמנטור פרו שווה את ההשקעה

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מענין אותי לדעת על מה אתם ממליצים
עבור אתר שאמור לכלול מאמרים, דברי תורה, חיזוק יומי, קבצי PDF להורדה, סרטונים, תמונות
וכמובן תפריט עליון שיחולק לפי נושאים ותגיות

כמו"כ האם שווה לי לרכוש את אלמנטור פרו
והאם דרך אלמנטור אני יכולה לבנות הכל ללא צורך בתבנית מסוימת

תודה לעונים

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
באופן כללי וורדפרס בעצמה היתה מיועדת רק לבלוגים אז באופן מובנה היא מאוד נוחה לבלוגים גם בלי תבנית מיוחדת (הייתי בוחר באסטרה, יש להם גם אפשרות לייבא אתר שלם ויש שם כמה בסגון לבלוגים).
אלמנטור פרו עושה חיים קלים בהרבה דברים כמו טפסים עיצוב ההידר וגם המון אפשרויות עיצוביות (שאולי פחות רלוונטי לבלוג) א"כ יש הרבה תוספים חינם שמוסיפים כמעט כל מה שיש באלמנטור פרו
אפשר לראות כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה