איזו חברת אחסון מומלצת?

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אז אתם ממליצים להשאר בסייטגראונד ולחכות עוד שבוע בלי אתר למבצעים?

אם אני נשארת בסיטגראונד ורק מזמינה חבילה חדשה, זה דורש העברה של האתר או שהם ישר מתחברים לאתר שכבר יושב אצלם?

ביינט

משתמש מקצוען
אז אתם ממליצים להשאר בסייטגראונד ולחכות עוד שבוע בלי אתר למבצעים?

אם אני נשארת בסיטגראונד ורק מזמינה חבילה חדשה, זה דורש העברה של האתר או שהם ישר מתחברים לאתר שכבר יושב אצלם?
היכן האתר יהיה שבוע, הורדת אותו?
אם את מזמינה חבילה חדשה ולא המשך זה ידרוש העברה של האתר, אבל זה לא עסק מפחיד כי הם יכולים לעזור לך, ובנוסף אם האתר בוורדפרדס יש להם תוסף שעושה את העבודה הזאת,
(אם עדיין מסתבכת תפרסמי הודעה כאן שיעשו לך לך את זה תמורת זה שאפילייט של הקניה ילך אליו)

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
היכן האתר יהיה שבוע, הורדת אותו?
אם את מזמינה חבילה חדשה ולא המשך זה ידרוש העברה של האתר, אבל זה לא עסק מפחיד כי הם יכולים לעזור לך, ובנוסף אם האתר בוורדפרדס יש להם תוסף שעושה את העבודה הזאת,
רגע , העסק מתחיל להפחיד אותי!
אם אני לא מחדשת את המנוי, והוא נגמר לי היום או מחר, ומחכה שבוע למבצעים, אז מה קורה בינתיים לאתר שלי? מה אני אמורה לעשות כדי שהוא לא יאבד לי????

תיקון: נגמר לי ב23. יש עוד יומיים להבין מה קורה, אשמח לעזרה!

ביינט

משתמש מקצוען
כשאת קונה אכסון דרך קישור שותפים בעל הקישור מקבל רווח של כמה אחוזים בהתאם לתכנית שהוא מנוי עליה,
לכן תפרסמי הודעה שמי שיטפל לך בהעברת האתר את תקני דרכו את האכסון, כך תורידי מעצמך את הכאב ראש הזה, ובחינם לך....

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
הבנתי
ומה עם זה?
רגע , העסק מתחיל להפחיד אותי!
אם אני לא מחדשת את המנוי, והוא נגמר לי היום או מחר, ומחכה שבוע למבצעים, אז מה קורה בינתיים לאתר שלי? מה אני אמורה לעשות כדי שהוא לא יאבד לי????

תיקון: נגמר לי ב23. יש עוד יומיים להבין מה קורה, אשמח לעזרה!

האתר הולך להעלם לי?

ביינט

משתמש מקצוען
לא התנסיתי בזה, אז אני לא יודעת מה הם בפועל עושים שנגמרת החבילה,
אבל הם לא חייבים לשמור לך את האתר אחרי תום החבילה,

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
@משפט א"א בסייטגראונד לקנות חבילה חדשה על אותו דומיין, אפשר כנראה להתחכם לקנות חבילה חדשה על דומיין אחר ואח"כ להעביר ולשנות את הדומיין, בכל מקרה זה די מסובך.
(וגם האפילייט-אני חושב שלא מקבלים עמלה על לקוח קיים)

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
@משפט א"א בסייטגראונד לקנות חבילה חדשה על אותו דומיין, אפשר כנראה להתחכם לקנות חבילה חדשה על דומיין אחר ואח"כ להעביר ולשנות את הדומיין, בכל מקרה זה די מסובך.
אז אין לי ברירה אלא לשלם להם המון כסף או לעבור חברה?

ביינט

משתמש מקצוען
מהחבילה האמצעית שלהם ניתן לארח כמה אתרים שרוצים,
אז אפשר לפתוח חבילה חדשה על דומיין חדש (אפשר לקחת דומיין בגרושים godaddy ) אבל אם רוצים את החבילה הכי נמוכה שלהם זה בעיה,
אבל אפשר להעביר לחברה אחרת ולחזור אליהם וכדו' זה לא סיפור גדול למי שמתמצא....
וביחס לאפילייט, אם הלקוח סגר את החבילה הקודמת ופתח מחדש הוא לא מוגדר כלקוח חדש?

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מהחבילה האמצעית שלהם ניתן לארח כמה אתרים שרוצים,
אז אפשר לפתוח חבילה חדשה על דומיין חדש (אפשר לקחת דומיין בגרושים godaddy ) אבל אם רוצים את החבילה הכי נמוכה שלהם זה בעיה,
נכון, לא צריך בכלל לקנות דומיין אפשר לרשום גם את הדומיין של אמזון
למי שמתמצא....
בדיוק
וביחס לאפילייט, אם הלקוח סגר את החבילה הקודמת ופתח מחדש הוא לא מוגדר כלקוח חדש?
אני לא יודע-מישהו יכול לבדוק בשבילי:D

rutt

משתמש מקצוען
אני חושב שכל האופציות דלעיל יהיו יקרות יותר מבסייטגראונד,
מה שאת עושה זה לקנות חבילה חדשה במחיר מבצע(והפעם אם את רוצה אפשר מראש לשלוש שנים במחיר המבצע), ואז מעבירה את האתר לחבילה החדשה, ומבטלת את הישנה (כלומר לא מחדשת אותה),
אם את רוצה אני יעזור לך בזה.
אתה מתכוין שאפשר לקנות חבילה חדשה ולהעביר את האתר מהחבילה הישנה לחדשה?
שאלתי אותם את זה והם אמרו לי שהם לא מאפשרים לעשות את זה, והמחירים של בלאקפריידי הם רק למי שלוקח מקום חדש, ולא מאפשרים להעביר את האתר מהמיקום הישן אצלם למיקום החדש.

rutt

משתמש מקצוען
@מרקר אם האתר שלך וורדפרס אז תוכלו למשוך אותו לבד דרך lowchost יש להם תוסף מיוחד להעברת האתר.
ובכל מקרה מעבירים את האתר בחינם על ידי צוות שלהם.
מבחינת מחיר נראה לי הכי זול לאירוח בארץ לממשק הכולל c penl.
יש לך השוואה של סייטגראונד מול לווקהוסט?
אני היום בסייטגראונד, והמחיר שלהם בחבילה הגדולה הוא 90 ש"ח לחודש. כאן זה 70.

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למישהו יש נסיון אישי עם FastComet ?

כן FastComet לדעתי מצוינים.

לגבי העברה של האתרים מחבילה ישנה לחדשה באותו אחסון זה אומנם נוגד את החוקים אבל עשיתי את זה לא מעט פעמים ולא קרה כלום. פשוט אסור ליידע אותם בנושא או לבקש מהם לבצע את העברה (כמובן שעדיף גם לא לשאול אותם את השאלה הזאת).

אני חושב שתוכל למצוא תשובות למרבית השאלות שלך ולעוד כמה שאלות נוספות במאמר הבא:

rutt

משתמש מקצוען
אגב, אם הגולשים רובם מישראל, יש עדיפות לסייטגראונד באירופה על פני סייטגראונד באמריקה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה