קניות באתרים מחו"ל איזו חברה עדיפה?

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני רוצה לקנות עכשיו מוצר באליאקספרס, ויש שני סוגי משלוחים חינמיים:
China post air mail
Aliexpress standard shipping
מישהו יודע להמליץ לי מה עדיף?

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אף אחד?
אולי אתם יכולים לבדוק במשלוחים המוצלחים שלכם איזה חברה זו היתה?
יעזור לי מאוד....

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
לא זה ולא זה! כל דבר דואר שאינו רשום, מגיע לאץ דרך חברת מיילוג, וקצרה היריעה מלספר על התלאות שעוברים איתם.
או שתשלמי עוד כמה שקלים עבור משלוח רשום או epacket, או שתחפשי מוכר אחר ששולח את אותו המוצר בדואר רשום.

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא זה ולא זה! כל דבר דואר שאינו רשום, מגיע לאץ דרך חברת מיילוג, וקצרה היריעה מלספר על התלאות שעוברים איתם.
או שתשלמי עוד כמה שקלים עבור משלוח רשום או epacket, או שתחפשי מוכר אחר ששולח את אותו המוצר בדואר רשום.

epacket מצויינים, אותם אני מכירה.
אבל זה לא משהו מדי יקר ערך או מה, סך הכל משהו שהייתי שמחה לקבל לפסח, לא שווה לי מדי להשקיע על זה...

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
במשלוח רגיל שציינת בהודעה הפותחת אין שום סיכוי שיגיע לך לפסח, גם אם בד"כ מגיע לך מהר מאוד. יש לי ניסיון של מעל 5 שנים באליאקספרס.
אני מציעה לנסות ב epacket, איתם זה הסיכוי היחיד שיגיע לפסח וגם זה לא בטוח.
פסח זה 30 לחודש, אנחנו היום ב-13 לחודש ויש עוד לפחות יום יומיים מינימום עד שהמוכר מוציא את החבילה ממנו, ככה שהסיכויים בכל מקרה קלושים מאוד, צר לי.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
במשלוח רגיל שציינת בהודעה הפותחת אין שום סיכוי שיגיע לך לפסח, גם אם בד"כ מגיע לך מהר מאוד. יש לי ניסיון של מעל 5 שנים באליאקספרס.
אני מציעה לנסות ב epacket, איתם זה הסיכוי היחיד שיגיע לפסח וגם זה לא בטוח.
פסח זה 30 לחודש, אנחנו היום ב-13 לחודש ויש עוד לפחות יום יומיים מינימום עד שהמוכר מוציא את החבילה ממנו, ככה שהסיכויים בכל מקרה קלושים מאוד, צר לי.
אפשר לנסות למצוא את אותו מוצר אצל מוכר אמין אחר בתנאי משלוח טובים יותר. Epacket לחבילה סטנדרטית לא אמור לעלות יותר מדולר וחצי.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
@sari1100
רק עכשו ראיתי תשאלה שלך
אז תאמת שלא היה לי שום חבילה שעברה את החודש עם המשלוח הזה
היו כאלו שהגיעו תוך שבועיים....
דווקא מEPACKET די התאכזבתי
הגיע תוך חודש
לא מלהיב במיוחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה