איזו המצאה להקל על החיים

מצב
הנושא נעול.

ks

משתמש מקצוען
יש לי 2 רעיונות:
1. כסאות בטיחות לרכב שמובנים בתוך הכסא הרגיל, ואין צורך לחבר כל פעם, ולאחסן כשלא צריך- זה יהיה ממוקם בתוך הכסא הרגיל, רק צריך להוריד את החלק החיצוני של המושב והנה כסא הבטיחות מוכן לשמוש עם החגורות והכל! לא רוצים- סוגרים בחזרה ושלום על ישראל (כמו שיש היום ברכבים שחלק מהמושב יורד והופך למשענת), כמובן עדיף שיהיה עם מד משקל שיתריע במקרה של שכחת ילד ברכב (אחד הסיוטים הגדולים של הקיץ!), לחייב את היצרנים שלפחות כסא אחד מאחורה יהיה בנוי בצורה הזו.
למה אין פשוט מערכת נוספת של חגורות יותר נמוכות וקטנות, או עדיף בכלל שיהיו כמה מתאמים על החגורות הקיימות להתאמה לגודל החגור, ושלום על ישראל. מלבד לתינוק קטן ממש שלא יושב זה אמור להתאים לכולם וחסל סדר בוסטרים. בצורה כזו יהיה ניתן להוסיף בצורה בטיחותית חגורה רביעית למושב (זה חוקי לקחת נוסע מעל המותר, אם לכולם יש חגורות חוקיות!

אריה קיי

משתמש צעיר
נשמע טוב יש יותר פרטים
יש לך משהו שנקרא koplayer אפשר להוריד מכאן https://drive.google.com/file/d/1In7Q-OZhyW4AXttaQ1AIKnp_JmoX0fa7/view?usp=sharing
ויש עוד משהו שלא התנסיתי בו http://media.softwares.center/sw/bluestacks/BlueStacks3_nf.exe
המכנה המשותף לשניהם זה שהם הם לא פותחים את כל האפליקציות הקיימות וכן אם המחשב איטי לוקח להם הרבה זמן לרוץ עליו

EstiArt

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מישהו בכלל הבין את מה שרוצה פותח האשכול לומר?
לא נראה כך
בכל מקרה גם אתם שחושבים שיש לכם המצאה גאונית באמת- לכו למשרד פטנטים ושם יביאו לכם מידע על עוד מליוני פטנטים זהים.... מנסיון

דיסק שרוט

משתמש מקצוען
תוכנה לניהול גמחי"ם שיקח הלוואה מ"חסדי ניסן" ויחזיר ל"צדק יהלך" בתאריך הפרעון יקח מ"מעגלי חסד" ויחזיר ל"חסדי ניסן" שוב יקח מ"יסוד הבית" ויחזיר ל"מעגלי חסד" יקח מ"הגמ"ח השכונתי" ויחזיר ל"יסוד הבית" יקח מ"חסדי אליצור" ויחזיר ל"גמ"ח השכונתי" יקח מ"זכר לתקווה" ויחזיר ל"חסדי אליצור" אפשר כבר לחזור ל"צדק יהלך" ולקחת הלוואה ולהחזיר ל"זכר לתקווה" וחוזר חלילה תוכנה זו תוכל לחסוך המון זמן ללווים לא חבל שאני עושה את העבודה במקום התוכנה?

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו בכלל הבין את מה שרוצה פותח האשכול לומר?
לא נראה כך
בכל מקרה גם אתם שחושבים שיש לכם המצאה גאונית באמת- לכו למשרד פטנטים ושם יביאו לכם מידע על עוד מליוני פטנטים זהים.... מנסיון

נו,
אנשים נהנים לפרוק פה את המועקות שלהם,
ולדמיין את הפתרונות...
תני להם...

EstiArt

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תוכנה לניהול גמחי"ם שיקח הלוואה מ"חסדי ניסן" ויחזיר ל"צדק יהלך" בתאריך הפרעון יקח מ"מעגלי חסד" ויחזיר ל"חסדי ניסן" שוב יקח מ"יסוד הבית" ויחזיר ל"מעגלי חסד" יקח מ"הגמ"ח השכונתי" ויחזיר ל"יסוד הבית" יקח מ"חסדי אליצור" ויחזיר ל"גמ"ח השכונתי" יקח מ"זכר לתקווה" ויחזיר ל"חסדי אליצור" אפשר כבר לחזור ל"צדק יהלך" ולקחת הלוואה ולהחזיר ל"זכר לתקווה" וחוזר חלילה תוכנה זו תוכל לחסוך המון זמן ללווים לא חבל שאני עושה את העבודה במקום התוכנה?

חחחחחחחחחחחח
הדיסק שלך שרוט ממש

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נו,
אנשים נהנים לפרוק פה את המועקות שלהם,
ולדמיין את הפתרונות...
תני להם...

איך העתיד יראה?
אף אחד לא יודע.
אבל איך הייתם רוצים שיראה?

אז כן, אני מקווה שבעתיד הלא רחוק, התחבורה כאן תהיה ממוחשבת,
כל אחד יכנס לקופסא, לצורך העניין נקרא לזה "אוטוכץ"
נכנס מקיש יעד, וזה פשוט מטיס אותו ליעד המבוקש.
הסנכרון ביון כל האוטוכצים יהיה במחשבי משרד התחבורה.
סוף סיפור לתאונות, ולנהגים שוטים/שותים.

מה אתם אומרים?

A8A8

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
את כולם אני מכירה, אבל "יסוד הבית"?! אפשר בבקשה טלפון?

הפוך

משתמש צעיר
כבר אמר הלווה המיואש בשביל מה אני צריך לקחת מגמ"ח בשביל להחזיר לגמ"ח השני וחוזר חלילה
שיסתדרו כבר ביניהם

פרלמן הני

משתמש מקצוען
בסדר, עד שתוקם תוכנה כזאת האם זה לא רעיון שיקום "ארגון מגלגלי גמחי"ם" שיעשה את העבודה לציבור? וכי זה חסד פחות מועדות הרבנים וקופות העיר וכו'?
(איך זה אצלך, ברצינות או בצחוק?...)

A8A8

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
בסדר, עד שתוקם תוכנה כזאת האם זה לא רעיון שיקום "ארגון מגלגלי גמחי"ם" שיעשה את העבודה לציבור? וכי זה חסד פחות מועדות הרבנים וקופות העיר וכו'?
(איך זה אצלך, ברצינות או בצחוק?...)
לגמ"ח יקראו 'מגלגלי עזר'

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
שקית ניילון עם גומיה לקשור על הצואר לילדים שמקיאים ועדיף שגם יהיו כנפיים לקשרו או פסגור

מנטור

משתמש פעיל
מזגן שהמדחס מצופה בלוחות סולארי
היתרונות לא עולה כסף כי הוא מייצר את החשמל של עצמו
וגם שיפור פני העיר זה פשוט יראה יותר יפה
{בכלל בדור העיצוב של היום פלא בעיני שהחברות בכלל לא משקיעת על העיצוב של המדחס בכל מיני צבעים .ועוד . לדעתי זה אמור להיות פריט עיצובי לחוץ הבנין}

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה