דרוש מידע איזה תוסף תזונה כדאי לצרוך לחיזוק כללי

לבן

משתמש סופר מקצוען

זווית

מא' ועד אתר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

לבן

משתמש סופר מקצוען
שלום למתענינים
עניתי ל"לבן" באישי
מי שמעונין גם במידע
אשמח לשלוח לו גם
ההודעה ששלחת לי באישי לא קשורה לעניין. כתבת שהרב אמר לך שאין צורך לדווח שיש מזון מלכות. הרב לא אמר לענות למישהו ששואל אם יש -שאין.

מרחבית

משתמש מקצוען
@לבן תודה על הקישורים.

אז זה מה שאנחנו יודעים על 'בי פולן':

1. כדור שמחזק ונותן אנרגיה. יעיל גם לפני צום.
2. הכשר של KSA באישור הרבנות הראשית לישראל + ״למהדרין״ בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט. (לא מכירה. מעניין מה יודעים על זה).
3. מכיל הרוב פולן, וגם מכיל מזון מלכות בכמות קטנה יותר.
4. זהו כדור שבולעים אותו.

עם האינפורמציה הזו - כולל מצבו הבריאותי האישי - כל אחד שרוצה יכול לשאול את הרב שלו.

לבן

משתמש סופר מקצוען
@לבן תודה על הקישורים.

אז זה מה שאנחנו יודעים על 'בי פולן':

1. כדור שמחזק ונותן אנרגיה. יעיל גם לפני צום.
2. הכשר של KSA באישור הרבנות הראשית לישראל + ״למהדרין״ בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט. (לא מכירה. מעניין מה יודעים על זה).
3. מכיל הרוב פולן, וגם מכיל מזון מלכות בכמות קטנה יותר.
4. זהו כדור שבולעים אותו.

עם האינפורמציה הזו - כולל מצבו הבריאותי האישי - כל אחד שרוצה יכול לשאול את הרב שלו.

לגבי הרב ההוא בעצמו הבנתי שיש כמה שמאד מאד מפקפקים בכשרות שהוא נותן. יש אישור של הרבנות הראשית לישראל? כי כמה שאני מבינה הם יצאו נגדו.

הניק זווית כתב לי באישי שהרב שרשבסקי משארית ישראל אמר שהכדורים בסדר מבחינת כשרות כי יש פחות מ60 אחוז מזון מלכות- אבל הוא לא אמר לו לא לדווח על זה לקונים! מי שאמר לו שהוא לא מחוייב לדוח על זה לקונים היה רב אחר.

לבן

משתמש סופר מקצוען
לא ראיתי אישור כתוב. כתבו שם שיש את ההכשרים האלה. את צודקת - לא בדקתי.
בקיצור רוב הנוטלים סומכים על מי שאמר ש... שאמר ש... שאמר ש...

אצלנו בבית קוראים לזה הכשר רבי אשר.
"אמר רבי אשר- כל מה שטעים- כשר".

מרחבית

משתמש מקצוען
הניק זווית כתב לי באישי שהרב שרשבסקי משארית ישראל אמר שהכדורים בסדר מבחינת כשרות כי יש פחות מ60 אחוז וויטמין מלכות-

זו אינפורמציה חשובה. מציעה ל @זווית דווקא כן לספר את זה לאנשים. לפחות למי ששואל ומתעניין. אולי זה דווקא יוסיף לשיווק. אנשים יוכלו לוודא אצל הרב שרשבסקי, ומי שרוצה לשאול מישהו אחר, ידע לומר את הנקודה הזו.

כשאנשים יודעים ומבינים מה קורה, והגיעו למסקנה שזה בסדר - אם בעצמם אם על ידי שאלת רב - הם יותר משוכנעים ובטוחים.
ואלו שיחליטו בגלל האינפורמציה הזו לא לצרוך - זכותם לדעת ולהחליט לעצמם, לא?

ואגב מניין יודעים שזה פחות מ60 אחוז?

הרבה הצלחה!!

נערך לאחרונה ב:

מרחבית

משתמש מקצוען
בקיצור רוב הנוטלים סומכים על מי שאמר ש... שאמר ש... שאמר ש...

אכן יש כאלה. ויש כאלה שדווקא בגלל העמימות באינפורמציה - לא נוטלים. ויתכן שאם היו יודעים דברים ברורים ואמינים היו מגיעים במקרים מסוימים למסקנה שזה בסדר.

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מחיפוש קל ברשת עולה שיש בו מזון מלכות. יש טענה שזה פחות מ60 אחוז ולכן -אולי- זה מותר במצבים מסויימים. וההכשר של פוראוור זה הכשר מסויים ולא מוכר מארצות הברית של רב שאינלי מושג מיהו. לא של גוף כשרות.
אבל יש בו מזון מלכות ללא ספק.

למה להטעות שומרי כשרות? אני ממש מתפלצת מזה.
נסחפת רחוק!!! מי רוצה להטעות אני לא חושבת שבכוונת מישהו פה זה להטעות!!
כל הדיון שנפתח פה הוא מיותר וחסר כל ערך.
בפרט שהנושא הזה הוא כה עדין ורגיש כל אחד עושה כפי שנוהג וחבל לדון בנושא הזה שממילא הוא
לא ישנה, הרי כל אחד מתייעץ ובודק לגבי הכשרות לפני שקונה\לוקח משהו (אני אישית לא אוכלת בד"ץ- מבחינתי שם יש את כל הבעיות!!!!!)והכל זה פוליטיקה אחת גדולה וחבל שבסופו של דבר זה גולש לפסים אישיים.
אולי אפשר לפתוח אשכול חדש בנושא: תוספי תזונה וכשרותם.:):):):):eek::eek::eek:

מרחבית

משתמש מקצוען
והכל זה פוליטיקה אחת גדולה
לא. יש בפירוש הכשרים אמינים, שעובדים קשה ומונחים על ידי ת''ח גדולים שבקיאים בתחומים האלה.
ויש בפירוש הכשרים שלא שווים כלום.
כנראה אין לך היכרות מקרוב בנושא. לא כאן המקום לכתוב סיפורים.
נכון, יש גם פוליטיקות. זה לא מסביר את הכל, אפילו לא את הרוב.

כל הדיון שנפתח פה הוא מיותר וחסר כל ערך.
הדיון שהתפתח באשכול הוא על הצורך למסור ולקבל אינפורמציה אמינה, נכונה ומדויקת של המציאות.
זה דבר ערכי וחשוב ממדרגה ראשונה. ולא רק בתחום הכשרות.

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בגלל שיש לי הכרות אישית (פנימית) העזתי להביע דעה .
ואני חושבת שזה עדיין לא הפורום להביע דעה בקשר לכשרויות כי כמו שכתבתי לכל אחד יש את רבו בשביל לדעת אם הכשרות טובה או לא....

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בגלל שיש לי הכרות אישית (פנימית) העזתי להביע דעה .
ואני חושבת שזה עדיין לא הפורום להביע דעה בקשר לכשרויות כי כמו שכתבתי לכל אחד יש את רבו בשביל לדעת אם הכשרות טובה או לא....
מי כמוני יודע שאחרי שנודעו הבעיות הנ"ל אין שום מקום לטייח בנושאים אלו ובטוחני שאם אשוחח עם אותו רב של "שארית" שעל פיו מתעתעים באנשים שלא מכניסים הביתה כשרות פחות מ"לנדא"...
הדברים יראו אחרת. שהרי אין הנחתום מעיד על עיסתו!!!
@זוית עם כל הכבוד הראוי סבורני שא"א על סמך רב בכשרות בינונית להטעות ציבור שלם שלא מכניסים את הכשרות הבינונית הזו הביתה...
מילא אם זה היה רב ב"כשרות על" או שזה היה אישור של החפץ חיים או גדול הדור אחר אפשר להבין, אבל מכאן ועד לשם... הדרך ארוכה!!!
ודרך אגב, בטוחני שבשלושת הכשרויות הגדולות - אף אחד לא יתיר במכיל פחות מ-60% !!!
מה זה בטל בארבעים?
אפילו רוב אין כאן...?!?!!!!!
אנא!
לא להכשיל אחרים! לא להכשיל אחרים! בעד בצע כסף!!!!

בתקוה להבנה
@יבנה המקדש עיר ציון תמלא ושם נשיר שיר חדש וברננה נעלה

נערך לאחרונה ב:

מרחבית

משתמש מקצוען
דרך אגב, בטוחני שבשלושת הכשרויות הגדולות - אף אחד לא יתיר במכיל פחות מ-60% !!!
מה זה בטל בארבעים?
אפילו רוב אין כאן...?!?!!!!!

אולי השתרבבה איזו טעות בשמו? מה זה באמת השישים אחוז? בפרט שלכאורה די ברור שבמוצר הזה הפולן הוא הרוב. ומזון המלכות הוא המיעוט.

נערך לאחרונה ב:

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לכל אחד יש את רבו בשביל לדעת אם הכשרות טובה או לא....
הרי זה בבחינת "אל תמנע טוב מבעליו".
ו"הוכח תוכיח". - ובתנאי ש"ולא תשא עליו חטא"!
ו"כל המציל נפש אחת מישראל כאליו קיים עולם מלא" - ולא תשקצו את נפשותיכם - כתיב!
"לפני עוור לא תתן מכשול" - הקונה הוא בבחינת עוור - מאחר ואין לו מידע על החברה והכשרות, א"כ יש להיזהר שלא להניח מכשול לפניו בכל עניינים אלו...
אמנם יש לומר גם "כשם שמצוה לומר דבר הנשמע כך מצוה שלא לומר דבר שאינו נשמע".
אך עדיין "צדיקים ילכו בם ו...יכשלו בם" רח"ל
ודי למבין.

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שים לב שאתה משליט את דעתך על הכלל, לא כולם מפקפקים כמוך בכשרויות!!!!
יש עדיין אנשים שמאמינים להכשר שרשום על המוצר, כן נשארו עוד כאלה בעולם,
אבל חושבני שאתה צריך לפתוח גוף כשרות, כי נראה לפי הציטוטים שלך שאתה בקי בכל הנושאים והכשרויות, ונקווה שאז לא יהיו מערערים עליך,(כמו "יבנה המקדש" למשל...)

מרחבית

משתמש מקצוען
שים לב שאתה משליט את דעתך על הכלל, לא כולם מפקפקים כמוך בכשרויות!!!!

לא מכירה מישהו רציני שמאמין לכל כשרות באשר היא, גם כאשר זו חותמת של רב בלתי ידוע לגמרי מהקצה השני של העולם.
תמים תהיה עם ד' אלוקיך. ולא עם בני אדם שאין מושג מי הם.

מה עוד, שדברנו כאן על כל מיני שמועות שמסתובבות, ללא שיש חותמת או תעודה.

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה