איזה צבע מחבר אתכן לבית חם ואוהב

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני צריכה לעצב משהו
שיחבר אוטומטית לתחושה של חום, אהבה, בית, חמימות, הורות, אמהות.

מהם הצבעים שהיית בוחרת לעיצוב כזה?
מה עוד ייתן לך את ההרגשה הזו?

האם נראה לך שגברים מתחברים לצבעים אחרים שייתנו את התחושה הזו?
אולי כדאי עיצוב נפרד לגברים ועיצוב נפרד לנשים?

כל עצה בענין תתקבל בברכה!

ובע"ה אשתף בתוצאות

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מצאתי את זה:
שחור (עוצמה) – שחור משדר עוצמה, אופח ורוע. אולם, צבע זה הוא כלי טוב להבלטה של חלקים מתוך הדף. שחור יחד עם אדום הוא דוגמא טובה לכך. דף שחור עם פריט אדום יגרום לאדום להתבלט עוד יותר.

לבן (טוהר)– לבן משדר טוהר וטוב לב. הצבע יכול לשדר גם קור או חורף, תחושות של ניקיון, רעננות והתחדשות.

כחול (שלווה) – כחול הוא הצבע הנפוץ ביותר האתרי אינטרנט ובכלל. הסיבה לכך היא שצבע זה הוא צבע זהיר בעיקר בגלל שהוא משדר רגשות חיוביים.
כחול משדר שלום, שקט, שלווה, מהימנות, אמון, ניקיון, בהירות. אם זאת, שימוש לא נכון עלול לשדר דיכאון.

ירוק (התפתחות) – ירוק מסמל מאז ומעולם חיבור לטבע. ירוק יכול לשדר גם אווירה, בריאות, מזל, נעורים. שימוש לא נכון, עלול לשדר חוסר אמון וסיכון.

צהוב (אינטלקט) – צהוב הוא צבע שמח מאוד (דוגמא טובה היא הסמיילים למיניהם). צהוב יכול לשדר שמחה, אושר, שמש, חברות. שימוש לא נכון ישדר פחדנות או חולי.

כתום (פתיחות) – כתום משרה חום ואנרגיה. משדר כיף, שמחה, חיות , זריחה (זו הסיבה שאנחנו מתים על הצבע הזה). כתום יכול להיות כאמצעי משיכת תשומת לב טוב בשימוש נכון.

אדום (חיים)– זהירות! סכנה, דם. בשימוש נכון, אדום ישדר אהבה וחום. אדום הוא אמצעי טוב למשיכת תשומת לב, בעיקר אולי, בגלל שאנשים שמים לב לסכנה והדרמטיות שמשדר האדום.

סגול (רוחניות) – סגול הוא צבע מסתורי וקריאטיבי. אפשר לשייך אותו גם למלוכה או לפריטים אקזוטיים. דוגמה טובה אפשר לראות בטבליות שוקולד יוקרתיות. הסגול גורם לעטיפה להראות יוקרתית יותר.

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אולי אלך ע
מצאתי את זה:
שחור (עוצמה) – שחור משדר עוצמה, אופח ורוע. אולם, צבע זה הוא כלי טוב להבלטה של חלקים מתוך הדף. שחור יחד עם אדום הוא דוגמא טובה לכך. דף שחור עם פריט אדום יגרום לאדום להתבלט עוד יותר.

לבן (טוהר)– לבן משדר טוהר וטוב לב. הצבע יכול לשדר גם קור או חורף, תחושות של ניקיון, רעננות והתחדשות.

כחול (שלווה) – כחול הוא הצבע הנפוץ ביותר האתרי אינטרנט ובכלל. הסיבה לכך היא שצבע זה הוא צבע זהיר בעיקר בגלל שהוא משדר רגשות חיוביים.
כחול משדר שלום, שקט, שלווה, מהימנות, אמון, ניקיון, בהירות. אם זאת, שימוש לא נכון עלול לשדר דיכאון.

ירוק (התפתחות) – ירוק מסמל מאז ומעולם חיבור לטבע. ירוק יכול לשדר גם אווירה, בריאות, מזל, נעורים. שימוש לא נכון, עלול לשדר חוסר אמון וסיכון.

צהוב (אינטלקט) – צהוב הוא צבע שמח מאוד (דוגמא טובה היא הסמיילים למיניהם). צהוב יכול לשדר שמחה, אושר, שמש, חברות. שימוש לא נכון ישדר פחדנות או חולי.

כתום (פתיחות) – כתום משרה חום ואנרגיה. משדר כיף, שמחה, חיות , זריחה (זו הסיבה שאנחנו מתים על הצבע הזה). כתום יכול להיות כאמצעי משיכת תשומת לב טוב בשימוש נכון.

אדום (חיים)– זהירות! סכנה, דם. בשימוש נכון, אדום ישדר אהבה וחום. אדום הוא אמצעי טוב למשיכת תשומת לב, בעיקר אולי, בגלל שאנשים שמים לב לסכנה והדרמטיות שמשדר האדום.

סגול (רוחניות) – סגול הוא צבע מסתורי וקריאטיבי. אפשר לשייך אותו גם למלוכה או לפריטים אקזוטיים. דוגמה טובה אפשר לראות בטבליות שוקולד יוקרתיות. הסגול גורם לעטיפה להראות יוקרתית יותר.[/QUOT

אולי אלך על כתום ירוק? מה דעתכן?

Esty S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
לי עושה תחושה נעימה ורוד עתיק כזה, אבל נראה לי שגברים לא מתחברים לורוד...

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לי עושה תחושה נעימה ורוד עתיק כזה, אבל נראה לי שגברים לא מתחברים לורוד...
נראה לי שורוד מתאים יותר לפינוק מאשר למשפחתיות,
ערכת פינוק לאישה הייתי מפרסמת בורוד, אבל זה רק דעתי ואני לא מקצוענית בעניין אז יכול להיות שזה כן תופס.

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
נראה לי שורוד מתאים יותר לפינוק מאשר למשפחתיות,
ערכת פינוק לאישה הייתי מפרסמת בורוד, אבל זה רק דעתי ואני לא מקצוענית בעניין אז יכול להיות שזה כן תופס.
צודקת. הגדרת את זה טוב.
הדגש פה הוא הורות
יצירת אווירה חמה ונעימה בבית.

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אפרסק שטיפה נוטה לכתום. משהוא כמו אפרסק עם נורה צהובה
אבל לא כתום ממש.
אפשר נגיעות ירוק
וואו! ממש ברגעים אלו עשינו ישיבת צוות והחלטתי ללכת על הצבע הזה. קלעת בול!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה