איזה ערכת נושא יותר יפה?

איזה ערכת נושא יותר יפה?

• כנסת

הצבעות: 10 66.7%
  • סמראטפון

הצבעות: 7 46.7%
  • צבא

הצבעות: 2 13.3%

• סה"כ מצביעים
    15
  • הסקר נסגר .

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הערכות נושא הם מאוד יצירתיים ויפים, אך אם יהיה לי רק את שלושת הערכות נושא הללו באי בודד, אבחר בסמארטפון, בגלל הצבעים של הרקע והתפריטים הלא מסומנים (אפשר לשנות את זה בשני הערכות נושא האחרות), אבל עבודה יפה ומקצועית. (אגב עשית את זה בשביל 208? או בשביל C2 (כי ב-C2 הוא כותב שהוא לא טען אלמנטים לא חוקיים כלשהם).

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
הערכות נושא הם מאוד יצירתיים ויפים, אך אם יהיה לי רק את שלושת הערכות נושא הללו באי בודד, אבחר בסמארטפון, בגלל הצבעים של הרקע והתפריטים הלא מסומנים (אפשר לשנות את זה בשני הערכות נושא האחרות), אבל עבודה יפה ומקצועית. (אגב עשית את זה בשביל 208? או בשביל C2 (כי ב-C2 הוא כותב שהוא לא טען אלמנטים לא חוקיים כלשהם).
א}מה הכוונה התפריטים הלא מסומנים?
ב}לc2 ואין לי מושג מהם האלמנטים הלא חוקיים...גם בטלפון שלי הוא עושה את זה

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
עכשיו הבנתי למה אצלי לא ככה...
המסך שלי לא באיכות טובה.יתכן שהוא פשוט יותר בהיר|כהה מהמסכים הרגילים...תודה.אקח את ההערה הזאת לתשומת לב.תודה

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
זה לפלאפון...@אביי העלה והסביר אותה בעבר,אז תודות אליו.
צריך כמובן לחלץ את זה מהrar
זה עובד ככה:
אתה פותח את התוכנה,נכנס לכונן המתאים (c=זכרון הטלפון,E=כרטיס זיכרון).לוחץ על התיקיה של הערכאות נושא,לוחץ על הערכה שאתה רוצה לשנות,מסמן הכל (דרך אפשרויות) לוחץ על 1,יוצא מהערכה,נכנס לתיקיה שבה אתה רוצה למקם את התמונות,הצלילים וכדומה (חשוב לא למחוק את קובץ הxml),מכניס תמונות אחרות עם אותו שם (למשל אם לסמל של ההודעות קוראים במקור sms אז אתה מכניס לתיקיה תמונה אחרת שאתה רוצה שתיהיה הסמל ,מוחק את הישנה,ומשנה את השם של החדשה לsms)אחרי שהחלפת את כל התמונות אתה נכנס שוב לתוכנה,פותח דרכה את התיקייה עם כל הקבצים של הערכה מסמן את הכל ולוחץ (באפשרויות) על "כווץ (nth)",ובוחר שם.אחר כך סוגר את התוכנה נכנס לתיקיה ההיא ומוצא את ערכת הנושא החדשה:D
בהצלחה!!
כמובן,אם אתה יכול להעלות לכאן את הישומים והערכות נושא שיש לך לנוקיה,זה יהיה מעולה(זה אשכול שיתוף קבצים לנוקיה)

קבצים מצורפים

• BlueFTP בעברית אביי.rar
    KB 589.9 · צפיות: 53

E.A.

משתמש חדש
זה לפלאפון...@אביי העלה והסביר אותה בעבר,אז תודות אליו.
צריך כמובן לחלץ את זה מהrar
זה עובד ככה:
אתה פותח את התוכנה,נכנס לכונן המתאים (c=זכרון הטלפון,E=כרטיס זיכרון).לוחץ על התיקיה של הערכאות נושא,לוחץ על הערכה שאתה רוצה לשנות,מסמן הכל (דרך אפשרויות) לוחץ על 1,יוצא מהערכה,נכנס לתיקיה שבה אתה רוצה למקם את התמונות,הצלילים וכדומה (חשוב לא למחוק את קובץ הxml),מכניס תמונות אחרות עם אותו שם (למשל אם לסמל של ההודעות קוראים במקור sms אז אתה מכניס לתיקיה תמונה אחרת שאתה רוצה שתיהיה הסמל ,מוחק את הישנה,ומשנה את השם של החדשה לsms)אחרי שהחלפת את כל התמונות אתה נכנס שוב לתוכנה,פותח דרכה את התיקייה עם כל הקבצים של הערכה מסמן את הכל ולוחץ (באפשרויות) על "כווץ (nth)",ובוחר שם.אחר כך סוגר את התוכנה נכנס לתיקיה ההיא ומוצא את ערכת הנושא החדשה:D
בהצלחה!!
כמובן,אם אתה יכול להעלות לכאן את הישומים והערכות נושא שיש לך לנוקיה,זה יהיה מעולה(זה אשכול שיתוף קבצים לנוקיה)
תודה רבה!!!
משום מה הוא כותב יישום זה אינו מספק אמין.
ידוע לך למה???

קבצים מצורפים

• IMG_4398.JPG
    IMG_4398.JPG
    2.4 MB · צפיות: 41

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אין לי מושג.אבל זה בסדר (גם לי הוא כותב את זה... על הרבה ישומים)

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
כמובן,אם אתה יכול להעלות לכאן את הישומים והערכות נושא שיש לך לנוקיה,זה יהיה מעולה(זה אשכול שיתוף קבצים לנוקיה)נהנתם מהקבצים שם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה