כללי איזה סינון הכי מומלץ לגרפיקאי?

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אני גרפיקאי ואני רוצה להשים בבית אינטרנט עם חסימה ואני לא יודע איזה חסימה הכי טובה.
בעבר היה לי נטפרי אבל הוא חסם לי יותר מידי הרבה דברים שהייתי צריך(כמו תמונות משטרסטוק וקבצים במייל).
מה אתם אומרים? והאם אתם יודעים אם יש אפשרות לנטפרי בלי חסימה לאתרים מסוימים או משהו בסגנון?
תודה רבה!

a80

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אינטרנט עם חסימה טובה, זה דבר מאוד אינדיבידואלי, כי זה כל אחד עם הצרכים שלו,
אבל לפי דעתי וניסיוני (מנויה לנטפרי) גרפיקאי/ת חרדי/ת יכולים להסתדר יופי עם נטפרי, ושוב זה גם תלוי בסוג הצורך של הגרפיקאי/ת, כי לפעמים גרפיקאית צריכה לעצב מודעה לפאות ונטפרי במקרה הזה לא יפתח תמונות של שיער.
ש אפשרות לנטפרי בלי חסימה לאתרים מסוימים או משהו בסגנון
בכללי נטפרי פותח עם סינון תמונות ומלל בעייתי את רוב האתרי תמונות, קבצים, וכו' אלא אם זה אתר שהמטרה שלו זה לצורך בילוי או כל משהו אחר שנוגד את ההלכה (מניסיון עם פתיחת אתרים) וחוץ מזה יש אפשרות לא להשתייך לשום קהילה בנטפרי מה שאוטמטי פותח אתרים נוספים שבקהילות מסוימות לא נפתחות (אתרי קניות, הידברות, חדשות וכו')
בהצלחה!

מרגניתא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האפשרות שתהיה פתוח במקומות שהנשמה שלך לא רוצה - לא פחות מפחידה מהאפשרות שתרגיש טיפה חסום...
מניסיוני, אין כמו נטפרי לגרפיקאים, כמעט לא מרגישים חסומים (כמובן אם גולשים רק במקומות לא בעייתיים...)
וגם בעניין התמונות: הרבה תמונות מהאתרים כבר פתוחות, והשאר נפתחות טיפה אחר כך.

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
בעבר היה לי נטפרי אבל הוא חסם לי יותר מידי הרבה דברים שהייתי צריך(כמו ... וקבצים במייל).
בעבר הם חסמו אוטומטית כל קישור לדרייב שלא היה פרטי אבל היום הם חוסמים רק קישורים שהופצו באתרים וכדו'

לבנדר 2

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
איך אתם מתמודדים עם הסינון בפינטרסט?
נטפרי שולח לבדיקה את התמונות רק על בסיס פנוי, ולפעמים נתקעים עם זה ממש

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הכי גרוע פלאש 90 גם אם כבר נבדקו התמונות
אתה מנסה להוריד ויורד פיקסלים
אבל כמובן ממליץ על נטפרי

lealea

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני עברתי לנטפרי , פחדתי שזה יחסום יותר מדי
השארתי את הסים הלא כשר בצד למקרה שאני יתקע ..
וברוך ה' לא הייתי צריכה להשתמש בו - נטפרי עובד מצוין ..

stroke

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בבית עבדתי עם נט נקי - היה מצוין.
בעבודה עם נתיב - גם מצוין.
את נטפרי אני לא מכירה אישית. (כן יש חיה כזאת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה