דרוש מידע איזה נוקיה כשר מומלץ לרכוש?

זזזז

משתמש פעיל
נוקיה 208 פצצה!!!
C2 המחודש אני איתו ובינתים הוא מצוין!!

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לכל מי ששואל
נוקיה c2 הוא מכשיר מעולה (במחודש חלקם טוב וחלקם לא)
208 כנ''ל
3310 הינו מכשיר שיש לקוחות שמאד מרוצים ויש לקוחות שמאד לא. והסיבה שיש לו מעבד מסוג ספקטרום שגורם לבעיות קליטה בהרבה מקומות.
לגבי דגמי נוקיה החדשים
215
225
6300
8000
800 נגד מים
כולם הינם טלפינים שיש בכשרים בסביבות חודש וחצי כך שקצת קשה לתת חוחת דעת על מוצר כזה.
ימים יגידו

ואן גוך

משתמש פעיל
הקליטה של ה-215 די מזכירה לי את איכות הקליטה של השיומי. ככה אני חושבת, מניסיון של שני המכשירים האלו.
ואגב לפי דעתי הבטריה שלו ממש טובה. (נטענת במהירות. אחת ליומיים...) אבל אולי זה תלוי בתכיפות השימוש.

yehudam

משתמש מקצוען
הקליטה של ה-215 די מזכירה לי את איכות הקליטה של השיומי. ככה אני חושבת, מניסיון של שני המכשירים האלו.
ואגב לפי דעתי הבטריה שלו ממש טובה. (נטענת במהירות. אחת ליומיים...) אבל אולי זה תלוי בתכיפות השימוש.
לא הבנתי הקליטה טובה ?

מוטי מ

משתמש צעיר
יש אחד שהוא סוכן של פלאפונים של נוקייה והוא מוכר את כל סוגי המכשירים אפשר לשאול אותו
0542411608

אלינור הרוש

משתמש פעיל
תקופה ארוכה שהייתי פלאפון "צולע" ולא מצאתי מכשיר כשר ונוח לשימוש,
לחצי מהמכרות שלי (כןלל אחיות) היה את ה3310 והיה נראה שהוא לא ברור ונוח
היום אחרי שנה אני מבינה שזה מכשיר איכותי מאוד!!
מבחינת שמע ומכל הבחינות, הוא נפל על הרצפה אינספור פעמים, תפסתי את זה בפה של התינוק ומה לא...
שווה ומומלץ!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה